Jigsaw

Aileden
Uzmanlık alanlarım;
-GTA Serisi
-Hitman Serisi
-Age of Empires Serisi
-Warcraft Serisi (WOW değil ...)
-Need for Speed Serisi
-Tomb Raider Serisi
-POP Serisi
-Tüm çıkmış Star Wars oyunları
-Medal of Honor Serisi
-Call of Duty Serisi
-Splinter Cell Serisi
-Stronghold 1-2
-Empire Earth 1-2
-LOTR ile ilgili çıkmış tüm oyunlar..
-Heroes of Might & Magic'ler..
-Harry Potter oyunları..
-Age of Mythology ve Expansion
-Quake Serisi
-SWAT Oyunları..
-Tycoon türü oyunlar..
-Starcraft alayı.. Broodwar..
-Matrix
-Monkey Island 4 oyun..
-Desperados

Bunlar bildiğim oyun demiyorum uzmanlık alanım zaten nerdeyse tüm çıkmış iyi oyunları oynadım.

Hatta çekinmeyin 90'lı yılların oyunlarını bile sorun. Eski amiga oyunlarından, street fighterından her şeyine kadar sorabilirsiniz. Hilesi, %100 savegame'i, cracki, serialı şusu busu nolursa olsun oyunla ilgili bi probleminiz varsa buraya gelin yazın. Yemicem içmicem bu başlığa bakacam. extraokk Sadece PC ile de sınırlı değil, game boy versiyonları, PS2, PS3 ile ilgili sorularınızı da sorun. Hatta cep telefonu oyunları için de geniş bi bilgi ve program arşivim var. Symbian olsun, java olsun. Sorun istediğiniz kadar. Takıldığınız yerlerin save dosyasını yollayın bana orayı geçip size geri yollim hatta. :)))

Jigsaw
Extraloob Moderator

Jigsaw

Aileden
murdemon demiş ki:
bu Warcraft yenisi cıktımı öyle bişiler diyorlardı ve Diablo 3 falan cıkmış galiba varmı bi bilgin kahvekeyfi Question
Warcraft IV yapılması daha düşünülmüyor. Ama World of Warcraft için yeni expansion geliyor. Adı "Wrath of the Lich King"

http://www.worldofwarcraft.com/wrath/ < Bu resmi sayfası çıkacak oyunun.

Diablo 3 de çıkmayacak henüz malesef. Ama Starcraft 2 bekliyor bizi.. :)

Jigsaw

Aileden
sw1ss demiş ki:
-POP Serisi
Bu ne?

-Warcraft Serisi (WOW değil ...)
Hamachiden dota atak? :lol:

Sorunum sensin hadi çöz :mrgreen: :lolmuch:
Şimdi gördüm. POP Prince of Persia.

Gel hadi DotA o zaman madem. Hamachiye;

Kod:
Network Name: W3F-DOTA
Pass: 123123
Bekleris. Sorunlar çözlünür. Dota benim DotA Allstars v6.48b seninki de bu versiyon mu? DDay de yapabiliriz.

hacım harry potter ateş kadehi 4. seri hile gibi bişey varmı bölüm atlama vs. 3. bölümdekaldım o kuşun üstünde 1;30 dk içinde nasıl gidilir o kadar yol yaw:D biliyosundur belki varmıdır böle bişey trailer fln:D

Jigsaw

Aileden
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
hacım harry potter ateş kadehi 4. seri hile gibi bişey varmı bölüm atlama vs. 3. bölümdekaldım o kuşun üstünde 1;30 dk içinde nasıl gidilir o kadar yol yaw:D biliyosundur belki varmıdır böle bişey trailer fln:D
Seri öyle hileler yok ama save dosyanı upload edersen o bölümü geçip sana geri atarım.

Jigsaw demiş ki:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Seri öyle hileler yok ama save dosyanı upload edersen o bölümü geçip sana geri atarım.
uzun iş boşver :mrgreen: :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
ben oyunu pc den kaldırdım ama yinede sorcam

hitman bloodmoney da mutfağa giriyosun camdan fln polisler fln var :lol: 3-4 bölümdü sanırım sonda lokantaya muska koy diodu ingilizce ama beceremedim ne yapmam lazımdı :lol:

Jigsaw

Aileden
S0NS4HN3 demiş ki:
ben oyunu pc den kaldırdım ama yinede sorcam

hitman bloodmoney da mutfağa giriyosun camdan fln polisler fln var :lol: 3-4 bölümdü sanırım sonda lokantaya muska koy diodu ingilizce ama beceremedim ne yapmam lazımdı :lol:
O Hitman: Codename 47 olmalı ben öyle hatırlıyorum. O muska Red Dragon Amulet mi ne yere bırakıyorsun onu inventoryden alıp. Otomatik geliyor inve.

A

Anonymous

Guest
Selam Jigsaw Ben prince of persiada devli bi yer varya kafasına saplıyon falan orayı gecemedım adi herifi :lolmuch: oranın gecılmıs save dosyasını bulabilirmisin acaba yani zahmet olmassa :?!!!

Jigsaw

Aileden
Ama[D]ouS ` demiş ki:
Selam Jigsaw Ben prince of persiada devli bi yer varya kafasına saplıyon falan orayı gecemedım adi herifi :lolmuch: oranın gecılmıs save dosyasını bulabilirmisin acaba yani zahmet olmassa :?!!!
Hangi versiyon bu hangi devli yer tam olarak söyler misin? :)

Yukarı Alt