A

Anonymous

Guest
Bolum de ARENA bolumu. hani dev ile kapisiyoruz yaa. Gozlerini kor etmem lazim sanirim ama yapamiyorum. bunun ince bi zamanlama ayarimi var yada ne biliyim kac kere basacam tusa yada ne zaman atlamam lazim devin gozlerine, yani bunun gibi seyler. Bulamiyorum bi turlu
Bana hazır gecılmıs save dosyası lazım ama popcorn :?!!!

Jigsaw

Aileden
Prince of Persia: Two Thrones'daki yeşil devden bahsettiğini varsayıyorum.

Çok büyük olduğu için hep arkasında bacaklarının arasında gezmen gerekiyor. Dev çünkü senin üstüne basmaya çalışacak. Bacaklarının önünde demir zırh olduğu için vurman bir işe yaramaz. Bacaklarının tam arkasına bak ordaki açıklıklara vur sürekli.

Save dosyası için upload etmen lazım.

Bak burda videosu var; http://www.youtube.com/watch?v=jZMwH7jSzLM

A

Anonymous

Guest
Jigsaw demiş ki:
Prince of Persia: Two Thrones'daki yeşil devden bahsettiğini varsayıyorum.

Çok büyük olduğu için hep arkasında bacaklarının arasında gezmen gerekiyor. Dev çünkü senin üstüne basmaya çalışacak. Bacaklarının önünde demir zırh olduğu için vurman bir işe yaramaz. Bacaklarının tam arkasına bak ordaki açıklıklara vur sürekli.

Save dosyası için upload etmen lazım.

Bak burda videosu var; http://www.youtube.com/watch?v=jZMwH7jSzLM
Eheueh Tamam ya ben hep atladıkdan sonra sokmaya calısıodum demekkı tam atlarken sokacakmışız :mrgreen: Cok saol Jigsaw mcxxx :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Beijo demiş ki:
cod2 nasıl iyi bi oyuncu olurum rehberi arıyorum :mrgreen: [ Multiplayer ]
Tüfek takılıp çok iyi nişan alcaksın otomatik silahları ve sniper tercih etme derim. El bombalarını çok çok kullan çünkü çok etkili ve öldükten sonra yeniden spawn olduğunda hemen yeniden doluyor. Sürekli farklı yerlere git bir kişiyi bi yerden öldürürsen tekrar doğduğunda mutlaka oraya geri gelir. Şimdilik bu kadar yeter bence.

Beijo

Bilgiliyim
Jigsaw demiş ki:
Beijo demiş ki:
cod2 nasıl iyi bi oyuncu olurum rehberi arıyorum :mrgreen: [ Multiplayer ]
Tüfek takılıp çok iyi nişan alcaksın otomatik silahları ve sniper tercih etme derim. El bombalarını çok çok kullan çünkü çok etkili ve öldükten sonra yeniden spawn olduğunda hemen yeniden doluyor. Sürekli farklı yerlere git bir kişiyi bi yerden öldürürsen tekrar doğduğunda mutlaka oraya geri gelir. Şimdilik bu kadar yeter bence.
hehe Jigsaw senle cod2 oynamayı cok istiyorum valla bi ara girip oynayalım ... :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
pop konusunda bi önerim var o sokma konusunda belli zamanlarda sokcan :lol: yani bıçağın bi ara mavi oluo mavi olur olmaz mouse left click. ne geç ne erken yapcan :lol: tüm serilerini bitirdim bu oyunun :lol:

Jigsaw

Aileden
S0NS4HN3 demiş ki:
pop konusunda bi önerim var o sokma konusunda belli zamanlarda sokcan :lol: yani bıçağın bi ara mavi oluo mavi olur olmaz mouse left click. ne geç ne erken yapcan :lol: tüm serilerini bitirdim bu oyunun :lol:
Evet. Cool

Jigsaw

Aileden
Oyun forumlarında falan vakit kaybedeceğinize direk yazın sorunlarınızı şak alın çözümü. Yakında Çin'e gidip Shaolin rahibi olcam bir daha faydalanamayabilirsiniz. :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
Jigsaw demiş ki:
Oyun forumlarında falan vakit kaybedeceğinize direk yazın sorunlarınızı şak alın çözümü. Yakında Çin'e gidip Shaolin rahibi olcam bir daha faydalanamayabilirsiniz. :mrgreen:
ne rahibi bea :lol:

bnm de bi sorunum var...hitman codename47 oynuyorum;ilk görevde çinli bi adamı sniperle indirmemeiz lazım...ancak adamı bir türlü göremiyorum(çatıya falan cıkıyorum)bu adamı nasıl bulabilirim...yardım için şimdiden tşkrler... extraokk

Jigsaw

Aileden
danger16 demiş ki:
bnm de bi sorunum var...hitman codename47 oynuyorum;ilk görevde çinli bi adamı sniperle indirmemeiz lazım...ancak adamı bir türlü göremiyorum(çatıya falan cıkıyorum)bu adamı nasıl bulabilirim...yardım için şimdiden tşkrler... extraokk
Çatıda bekle ortada bi yer var. 4 merdivenin buluştuğu. Mavili değil diğerini tam kafadan sabret vur.

Çatıya çık orda bekle. Tüm çatılardan tam göremezsin. Herhangi birine asansörüyle çık yani. Sonra tabanları yağla direk arabana koş. Helikopteri falan hiç takma. Sonucu da bildir bana bakalım.

Jigsaw

Aileden
Silent Assasin olmak için hatta hiç gözükmemen lazım bi kere oluyodum son anda çanta toplamaya başladı öküz. Yakalandık.

Jigsaw demiş ki:
danger16 demiş ki:
Çatıda bekle ortada bi yer var. 4 merdivenin buluştuğu. Mavili değil diğerini tam kafadan sabret vur.

Çatıya çık orda bekle. Tüm çatılardan tam göremezsin. Herhangi birine asansörüyle çık yani. Sonra tabanları yağla direk arabana koş. Helikopteri falan hiç takma. Sonucu da bildir bana bakalım.
cok saol...hele şükür gecebildim bu bölümü... extraokk
Hitman; ilk defa oynayanlar için gercekten zor bir oyun...

Yukarı Alt