USKO Patch'li, 10 dakika içerisinde lvl80 olabileceğiniz ve item sıkıntısı olmayan bir private server. Bifrost açık, yeni itemler oyuna dahil, private serverlar arasında gözle görülür bir farkı olan server.
Item upgrade +10'a kadar serbest, normal unique'ler moradonda düşüyor ancak bazıları boss'lardan düşüyor. Level 70-80 arası tüm skiller çalışır durumda. Account alımı için website kullanmaya gerek yok, login penceresi geldiğinde istediğiniz id'yi pw'yi yazın ve account otomatil olarak açılıyor.
Orion PvP Server Client Download

Download
http://88.249.97.163/index.php?act=download
Download

Diğer private serverlardan farkını görmeniz için birkaç ss...
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
download larda bır sorun var ılgılenırsenız sevınırım...sayfa bulunamıyor dıyor...

ya arkadaşlar dowloandda bi sorun var yani bole alıntı yapmayında bi zahmet bi konu açıp upload edin orion ko yu herkes istiyor

ben bole isin aq kardes üye olduk tamam oyuna nie girmio taa gecenin 1 ne kadar cok begendim bifrostu ama girmior oyunak ardesim allahim ya gelde deli olma

valla az önce arkadaşın internet kafesinden geldim ordayken çocuğun birisi oynuyordu extraloobdan indirdiğini söyledi bende eve gelince bi bakıyım dedim bulamadım download linkini :D

Bu Link'e Baglı Kalmak Zorunda Degilsiniz

Herhangi bi Knight Online 1299 Setup İsinizi Gorur

arkadaşlar ben oyuna girmeye çalışıyorum fakat login server connection failed veriyor ve start gelmiyor.Benim server dosyasının içinde şunlar yazıyor :

[Server]
Count=1
IP0=79.171.18.152
[Version]
Files=1400

Lütfen birisi yardım etsin.Not : Son clienti indirdim.Şimdide tam oyuna girerken pc otomatik res atıyor lütfen birisi yardım etsin

ya arkadaşLar ben pwp serverı indirmek istiorm nerden indircem baştaki Link iptaL :S

Kardeş şu anda inio onun walkry patch die fln ayrıLıo ya onLarıda mı ben indircem?

Yukarı Alt