Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Evet Arkadaşlar Ölümden Döndüm , Salonda Odama Doğru Gelirken Gözüm Karardı ve Kafamı Çamaşır Makinesinin Kenarına Çarptım , Hastaneye Kaldırıldım..Neyse çok kötü bişey yokmuş , dikkat et dedi doktur. Sadece bi baş dönmesiymiş(sanmıyorum) , Çok Şükür Sizlerleyim :kalp:

Arkadaşlar , birşey olurda hakkınız üstümde kalmasın Hakkınızı içten helal edin..

Friendly` demiş ki:
Evet Arkadaşlar Ölümden Döndüm , Salonda Odama Doğru Gelirken Gözüm Karardı ve Kafamı Çamaşır Makinesinin Kenarına Çarptım , Hastaneye Kaldırıldım..Neyse çok kötü bişey yokmuş , dikkat et dedi doktur. Sadece bi baş dönmesiymiş(sanmıyorum) , Çok Şükür Sizlerleyim :kalp:

Arkadaşlar , birşey olurda hakkınız üstümde kalmasın Hakkınızı içten helal edin..
Hocam geçmiş olsun ne ara oldu bu olay?

Teşekkür ederim arkadaşlar ,

@ Yaklaşık 1.30 - 2 Saat Önce Hastaneden Çıktım.

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
Friendly` demiş ki:

Geçmiş olsun, Allah korumuş :curtain: hem o kadar korkma vardır bir bildiği doktur amcanın :P

8 Aralık 2008 Tarihinde Saat 22,08'den itibaren mesajların var. Neyse garip... Onca konu açtıktan , yorum yaptıktan sonra bu olayı bizimle paylaşmışsın. Allah korusun ne diyeyim

Polgara demiş ki:
Friendly` demiş ki:

Hacım 1.5 saat önce sen sitedeydin ?

kardeşim girmiş olabilir 15 yaşında oda takılıyor arada.. :beer: Adı Ümit , neler yazdı acaba.. bi tersliği oldu mu ki?

+ Siteye olan bağlılığına saygı duyuyorum... [İçtenlikle]
Olay anından sonra eve gelip hemen extraloob'u açıp 1.5 saat boyunca paylaşımlara yorum yazdıktan sonra aklına böyle birşey yaşadığının gelmesi ve bunu bizimle paylaşım "hakkınızı helal edin" demen bizi onurlandırdı.

Friendly` demiş ki:
Polgara demiş ki:
Friendly` demiş ki:

Hacım 1.5 saat önce sen sitedeydin ?

kardeşim girmiş olabilir 15 yaşında oda takılıyor arada.. :beer: Adı Ümit , neler yazdı acaba.. bi tersliği oldu mu ki?
Yok bir terslik :wink1:
Bu sitede ya birilerinin abisi ya da birilerinin kardeşi arada giriyor böyle alışkınız :curtain:

Siteyi çok sevdim , Windows'u açıyorum , msn şifremi yazıp girdikden sonra mozilladan direk extraloob'a giriyorum , çok sevdim siteyi , ah bide deneme moderatör olsam :P

ironEyE demiş ki:
geçmiş olsun arkadaşım büyük bi ihtimalle tansiyonun düşmüştür kolestirolun varsa hemen ayağa kalkınca bndede hep oluyo (babam doktorda)
Yok ya , Sünizit denen bi hastalık var. Ondan olabilir dediler ; annem dedi..

Sünizit Böle Şeylere Sebep Olmaz Arkadasın Dedigi Gibi Tansiyonun Düşmüştür Birden Ayagı Kalkıncada Gözüne KAra Bir Perde İnmiştir. Banada Bugun Olur Gibi Oldu Oturuyodum Hemen Ayagı Fırlayınca Basım Döndü :)

Friendly` demiş ki:
ironEyE demiş ki:
geçmiş olsun arkadaşım büyük bi ihtimalle tansiyonun düşmüştür kolestirolun varsa hemen ayağa kalkınca bndede hep oluyo (babam doktorda)
Yok ya , Sünizit denen bi hastalık var. Ondan olabilir dediler ; annem dedi..
Sinüzit bende de var... Acaba olabilir mi , yanlış mı biliyorum diye araştırdım... Sonuçları görelim ;
Vikipedi demiş ki:

Sinüs adı verilen yüz kemiklerinin içindeki boşlukların iltihapla dolması sonucu oluşan hastalığa sinüzit denir.

Belirtileri
* Baş ağrısı
* Göz ağrısı
* Halsizlik
* Yüksek ateş
* Burun akıntısı
* Burun tıkanıklığı
* Geniz akıntısı
* Balgam
* Göz akıntısı

* Baş ağrısı
* Göz ağrısı
* Halsizlik
* Yüksek ateş
* Burun akıntısı
* Burun tıkanıklığı
* Geniz akıntısı
* Balgam
* Göz akıntısı

Bunların hepsi , yemin ederim hepsi mevcut.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt