arkadaşlar bırakın artık bu bot hakkında bu kadar bilgi vermeyi gece 4lerde bile oyuna giremez oldul :D:D

Buqr4 demiş ki:
Güzel olmus Eline kafana beynine saglık intci arkadaşlarımızın baya işine yarıycaktır eminim!! :wink1:
(Ç)alıntı yaptım ama af edersin :D.(Burası espiriydi anlayan anlasın çaktırma :D)

Yani benim için ben int'yim. Şey hacım benim ağzım sulandıda bunların hepsi doğrudur dimi? Tekrar teşekkürler!!!

RiqueLme

Bilgiliyim
HAha biraz geC gördüm ama fark etmez yarın yaparıs zaten onn. sayısı 2k olmuş
gmlerin onn sayısını 3k yapması lasım :D hala server crowded 3 kerede anca girdim bu aksam :D :D :D önceden 3 saat ti ama olsun insan her zaman en ii sini iister :D

attack yapmamasının sebebi oyuna tek atmaman.Yaratıqları ,oyuna tek atmazsan seçmiyo

DeNqeSüX demiş ki:
Ya arkadaşlar ben herşeyi ayarlıyorum buff basiyo , item topluyo ama canavara tıklamadan atack yapmiyo bi yardım ederseniz !! sevinirim ..
attack yapmamasının sebebi oyuna tek atmaman oyuna girerken sadece bir kere entera basıcaksın 2kere entera basıp girsen bile olmuyo

BU ARADA bende intçiyim ve bu bot sayesinde hiç durmadan kasıyorum artıq saol emeğe saygı :D

arkadaslar cok acılll 70 nukesı lasım bırısı solerse hangısı olduğunu sevınırım

Yukarı Alt