----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Resim Silinmiş.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Önceden açmıştım ama 2-3 gun sonra oyun kapandı şimdi ECSRO acıldı ve int olan arkadaslarımızın İhtiyacı olabilir. Ben bu sefer bow kasıyorum onuda koyarım yakında ayrıntılı olarak ?!!!!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Güzel olmus Eline kafana beynine saglık intci arkadaşlarımızın baya işine yarıycaktır eminim!! :wink1:

banada glaive bide nuke skilleri lazım bulabilirsen ii olur şimdiden teşekkürler :)

BLacKLiST demiş ki:
banada glaive bide nuke skilleri lazım bulabilirsen ii olur şimdiden teşekkürler :)
Arkadaşım Başlıgı okumadan direk cvp veriyosun herhalde Zaten NUKER için bu tablo +Combo Bicheon lar acıkdiye oyle dedim.

Ya arkadaşlar ben herşeyi ayarlıyorum buff basiyo , item topluyo ama canavara tıklamadan atack yapmiyo bi yardım ederseniz !! sevinirim ..

BU BOT SEHİRE GİDİNCE DURUYOMU BİDE NASIL YOL AYARI CİZECEGİZ tBOT GİBİMİ ?

DeNqeSüX demiş ki:
Ya arkadaşlar ben herşeyi ayarlıyorum buff basiyo , item topluyo ama canavara tıklamadan atack yapmiyo bi yardım ederseniz !! sevinirim ..
No-Dc cLientLe bot çaLışlmıyor seNde büyük iht. no-DC ile girmişsin oyuna ondan kaynaklanıyor.. :wink1:

Paylaşım için tşk bnm de işime yaradı.. :)

Jigsaw

Aileden
Bilgisayarında Doğu Asya dil paketi yüklü olanlar bunları normal karakter olarak görüyor. Onlar için de lazım bu tablodan. :S Çince bilmiyoruz vesselam.

Jigsaw demiş ki:
Bilgisayarında Doğu Asya dil paketi yüklü olanlar bunları normal karakter olarak görüyor. Onlar için de lazım bu tablodan. :S Çince bilmiyoruz vesselam.
o olay benim bildiğim başka ! Dogu asya dilleri bendede yüklü klavyeyi o dillere çevirince gözüküyor olması lazım normal karakter için :roll:

KaddeLşm Fakk EdeRmi.ßan akıLLa ßu iŞLeR o Zaman Sen Gitte elle Kas. saoL biradeR güzeL yaPmısın. eLine Sağlık.

Yukarı Alt