terbiyesiz herif bu adam , madem istemiyorsun çek git forumdan . Spam yapma .

Ayrıca biri yazdıgım mesajı okuyup banımı kaldırsa ?

kexxxxtraNoobss demiş ki:
~Edited by JasonWalker
Sitede olmasak sana neler yapardım bilmek istemezsin.Ama sitedeyis seninde 9-10 yasındaki

bir çocuk oldugunu warsayıyorum.Şöle bi 15-16 yaşlarına gel.Sonra extraloob a gir.

İlker Gs 2 canını sıkma sen kurunun yanında yandın Konuya göz gezdirdim pek yalnısın yok.Ama bu üyelikle devam et.
Ayrıca bu kalitesizler bizim sırtımızdan gecnienler bırakın eğlensinler cocuk oldukları için hala anlayamadılar.

Son Emir sende extradan baska site yok derken neyi kastediyorsan madem var istiyorsan orada devam et.

Windy

ya şu fiyata inadınamı yorum yapıyosunuz? yapmayın fiyat hakkında yorumunuzu alıyosanız alıyorum deyin yoksa susun abi alala :S

EfnuR

Öğretiyorum
OsmanGelincik demiş ki:
esecenet demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
ya pravite server 12 euro degilmi yani 30 ytl oluyor 50 ytl ne iş
O ne imza yaa miğdem bulandı :D Öğğğğğğğğğğğğ töbe töbeeeeeeeeeeee
fıstık gibi imza onun oynak versionuda var dua et onu koymadım :D
yavaş ya bu sitede kaç kişi +18 biliyonmu :D

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
beyler burda sadece VIP Account ECSRO satılır burası tartılaşacak bir yer değil yada bir muhabbet topiğide değil daha fazla uzatırsanız olacaklardan sorumlu değilim haberiniz olsun 8)

pfffffff

Aileden
Arkadaşlar fiyatı belirleme şansı bizim elimizde.İster 50 liraya satarız ister 100 liraya.Kimse azını açıp fiyat hakkında tek kelime etmesin.Zorla satmıyoruz bunu isteyene satıyoruz.

CaN_KsK demiş ki:
İlker Gs 2 canını sıkma sen kurunun yanında yandın Konuya göz gezdirdim pek yalnısın yok.Ama bu üyelikle devam et.
Ayrıca bu kalitesizler bizim sırtımızdan gecnienler bırakın eğlensinler cocuk oldukları için hala anlayamadılar.

Son Emir sende extradan baska site yok derken neyi kastediyorsan madem var istiyorsan orada devam et.
Saolsın , moderatör olma yolunda başarılar :)

Fiyat çok da fazla değil ayrıca istediği fiyata satar istemeyen almaz. Ve bu sadece burda böyle değil. Mesela kredi kartı olan silki paypaldan alır 10$ yani 13 ytl falan. Bunu satan Türk siteleri 15.5 a satıyorlar sanırım artmadıysa. Onda da bankaya falan para yatırmak gerekli. En basiti satan cafeler. Bizim burdaki de 20ytl den satıyor. Kredi kartı yok yani ya 20ytl den alınacak ya da alınmayacak. Olay budur sadece burda değil heryerde böyle. Sizin yerinize parayı onlar yatırıyor üyeliği alıyorlar. Bu aracılığın da bir bedeli var tabi ayrıca.
Hayırlı satışlar.

Mc_W0LF demiş ki:
Fiyat çok da fazla değil ayrıca istediği fiyata satar istemeyen almaz. Ve bu sadece burda böyle değil. Mesela kredi kartı olan silki paypaldan alır 10$ yani 13 ytl falan. Bunu satan Türk siteleri 15.5 a satıyorlar sanırım artmadıysa. Onda da bankaya falan para yatırmak gerekli. En basiti satan cafeler. Bizim burdaki de 20ytl den satıyor. Kredi kartı yok yani ya 20ytl den alınacak ya da alınmayacak. Olay budur sadece burda değil heryerde böyle. Sizin yerinize parayı onlar yatırıyor üyeliği alıyorlar. Bu aracılığın da bir bedeli var tabi ayrıca.
Hayırlı satışlar.
saçmalama ya turk siteleri olsada bu kdr somurmuyolar 20 ytl lik şeye 50 ytl veren versin :S

Yukarı Alt