Oyunun ne zaman kapanıp açılacağı belli olmuyor ve oyunu uömrüünjü ne kadar olduğu belli değil böle bir şey için 50ytl değil 1 ytl bile vermem

Private sro vip üyelik nedir tam anlayamadım siteyle alakası yok herhalde. Açıklayabilir misiniz nedir bu?

50ytl banada cok fazla geldi ya :S :( arkadasım 35ytl ye arıyor bole bir fiyata satan benimlede irtibata geçerse

WampiRez demiş ki:
ecsro desem :S isrodan farklı desem :S mhtc nin desem :S private=özel desem 10x desem anlarmısın :S
Hayır bak private serverı biliyorum. Ama bu vip üyelik nedir private de normal oynamaktan farkı nedir? Ve bu ecsro nun vip si mi?

Vip server:exp 10x,Oyuna her zaman tek giriyorsunuz,başlangıçta 10mil para premium sincap vb. ya da silk yüklü oluyor.

site artık amacına ulaştı binlerce üyeleri oldu ve artık okn abinin kişisel ihtiyaçları için paraya ihtiyacı war reklamlardan alınan paralr 10 tane extra açmaya yeter BIRAK BU İŞLERİ

Windy

SoN_eMiR demiş ki:
Al bak Extra Adam ucuz Satıor Dikkat Et Ordan almasınlar

Extra zaten illada gelin benden alın diye bir cümle kullanmamış dikkat edersen.Alan alır almayan almaz.Ayrıca benim bunu söylememin yalakalığı olmaz.Bu sitede sen sadece bir üyesin o adam senin bulunduğun yerin sahibi dikkat et. 50 ye de satar 100 e de satar sen karışamassın buna :wink1: Örn. göstermeyin arkadaşlar keyfiniz nerden istiyorsa oradan alın :wink1:

bannedddd

Buralıyım
Ucuz olur ya da pahalı olur almadıktan sonra yorumunuzu da atmayın o zaman.

Yukarı Alt