MWA

rank8
arkadaşlar yeni server venüs nezaman gelicek bi bilgisi warmı gelemedi gitti bi gözü kör olmayasıca Shocked

_CaspeR_

Buralıyım
silkroadda en nefret ettiğim şey ynei cahr açmaktır çok zor olıyor hele 35 + den yüksek olmuş birtsiysen düşük lwl cahr açmak zor geliyo sıkıyor biraz Exclamation

arkadaşlar veya adminler lütfen eger haberiniz warsa yeni server ne zaman acılıyo biliyosanız bilgilendirin lütfen ama lütfen...

salı günü 2 server acılıyo diyolar birisi venus digeri platün mü ne benden demesi inşallah dogrudur ...

turkey demiş ki:
salı günü 2 server acılıyo diyolar birisi venus digeri platün mü ne benden demesi inşallah dogrudur ...
bu salı değil 29unda açılacak benim kaynaklarım hiç şaşmaz euheuhe :lol: (şaka yapıom sonra açılmazsa nie açılmadı lan bu server die kapıma dayanmayın Wink ) 90% 29unda Wink

Penny artık cok gec kanka bilion 20 milyon var işin ucunda talha kopegini uyutmaz serefsizim eheuheuheu :mrgreen:

Liu

rank8
Pennywise demiş ki:
turkey demiş ki:
bu salı değil 29unda açılacak benim kaynaklarım hiç şaşmaz euheuhe :lol: (şaka yapıom sonra açılmazsa nie açılmadı lan bu server die kapıma dayanmayın Wink ) 90% 29unda Wink
bu ayın mı 29 unda Confused

Last_OTTOMAN demiş ki:
Penny artık cok gec kanka bilion 20 milyon var işin ucunda talha kopegini uyutmaz serefsizim eheuheuheu :mrgreen:
euheuheh biliom kanka sen merak etme ama tutacak,tutunca parayı kırışır gidip hatunlarla yeriz yada havaya falan saçarız auhauahauh :mrgreen:

Alizee demiş ki:
Pennywise demiş ki:
turkey demiş ki:
bu ayın mı 29 unda Confused
29 yada 30 haftaya salı işte Wink

Pennywise demiş ki:
bu ayın mı 29 unda Confused[/quote]
29 yada 30 haftaya salı işte Wink[/quote]

acılmıcak varmısın iddaasına

Kanka valla ben sana guveniom sen dersen cıkar cok eleman war tanıdıgın kesin onlardan geldı bu bilgide yoksa bos konusmazsın sen.Ama suda bi gercek ben bu gece ruyamda gordum yeni server acılmıs artık ruyalarıma girmeyebasladı bian once acılsın :mrgreen: extrabeer

Liu

rank8
Pennywise demiş ki:
varım deniz 29unda yada 30unda açılacak server zengin oldum layn auhuhauha 70+ olduktan sonra 10m sine ok? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
o kadar yakınsa tarıh nasıl bellı deıl yha yha 29 yha 30 eger achılcak sa hazırlık yapmam lazım :lol:

Denizzz dur yapmaaaaa ehueheuehu Benim gibi altın özüğrlüye verirdin hayrına be yaa wahh yani 10 m gold hmm

Zardock demiş ki:
Pennywise demiş ki:
varım deniz 29unda yada 30unda açılacak server zengin oldum layn auhuhauha 70+ olduktan sonra 10m sine ok? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
10 m dediğin nedir kabul :mrgreen:
e server yeni oldugundan 10m bile zor bulunacak euheuhe bide talhayla iddaya girdim ordanda bi 20m euheuhe ama açılmazsa harbi batar iflas ederim hehe ama canınız sağolsun :mrgreen:

Yukarı Alt