Düşürebilene kanka o Razz Eger benim gibi bahtsızsan bişi düşmez (Mesela hiç sos weapon düşmedi bana) Confused

Zardock demiş ki:
70 + da 10 m gold koymaz adama duz bı 77 chest 7 m den baslıyo yanlısmıyım Razz
abi ben lvl 80 olupta farma başlayınca demiomki 70+ olunca nezman para geçerse elimize 71 dede olur yani :lol: ki ilk lvl 70+ lardan olacağımıza göre o para bile zor bulunacak yani :lol:

@asım
vala banada pacinin ılk gunu 12 lvl so do dustu bı daha tık yok 80 adam kastık 1 sos duser be Evil or Very Mad

batu vermeyen noob olsun :mrgreen:

beyler marsı bilmemde venüse girebilrim ancak hızlı kastıüım sölenemez charımın adı büyük ihitmaşşe

xX_DANGEROUS_Xx olabilri biri bana bot progrmaını gömderirse 1.129 sevinirim

msn:[email protected]

yanlız be nhiç bot kulllanmadım eyer bot için yan progrmalar varsa onuda gönderin pls

Tabiki ilk acılana ama aynı anda acılırsa o zaman bilemicem işte cogunluga uyarım Ne zaman acılacagı hakkında bir bilgin war mı peki Confused

yeni server salı kesin aclıyo diyenler war mı :lol: yada diger salı :d

arkadaşlar ne zaman acılcak bu sever ya of acılsada oyuna başlasak artık Question

Ya Yeter artk hala acılmadı lutfen acılmasına az kaldı blıorm bot olan warsa bana yollarmı 1.129 lutfen ben daha once bot kullanmadm bıde bılgı lazm tabı Extraloob uyelerı acılırsa venuse Arrow Arrow Arrow Bot yolıcak warsa [email protected] extraokk headbang2ft9 :?!!! [Fesbi] sende warsa bot yollarsan sevınırm bot yollamanızı beklıorm su an bile :mrgreen: :?!!!

charı sattım daha server gelecek bekliyorum hala Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Yeni SERVEr GElmıs tır BLer SATURN dıe gecen ler bna PM atsın Guıld KurulaCAk NICK:Ryo_Kusanagi bna ulasamassanız arkımın charı NICK:Kyo_Kusanagi bıze yazın oyunda guıld Kurulacaktır

Yukarı Alt