Arkadaşlar şimdi ben bi kızla muhabbete girdim yaklaşık 2 haftadır konuşuyoruz fakat kızla tenis dışında hiçbir ortak yönümüz yok tenis ortak yönümüz fakat kulüplerimiz farklı yani oda pek ortak sayılmaz. Neyse kızla 2 haftadır telefondan falan konuşuyoruz fakat benim kızla buluşmak için bir yol bulmam lazım. Ayrıca hep ben kızla ilk muhabbeti açıyorum kızın daha bi fifi yaptığı yok. addicted ve adith kızı kaparlar misalinde sen ipleri kopartma dediler ama privacy ve diğer arkadaşlarımda kızın yazmasını bekle diyorlar.
Sizce kıza nasıl buluşma teklifi ediyim?
Kızın bana yazmasını bekliyim mi?

Not: Kızla sadece telefondan konuştuk ama gerçek hayatta karşılaşmışlığımız var.

emre ve batu haklı bence ipleri koparma hacım ilk başlarda sohbeti erkeğin açması gayet normal.geceleri sohbet et, gece sohbetleri iyidir :)

Uprising demiş ki:
emre ve batu haklı bence ipleri koparma hacım ilk başlarda sohbeti erkeğin açması gayet normal.geceleri sohbet et, gece sohbetleri iyidir :)
hacım kız türkiye tenis federasyonu sıralamasında 76. sırada olduğundan her sabah 5'de antremanı varmışmış ondan her gece saat 10 oldumu uyuyomuşmuş

Yakınlarda bir yerlerde tenis kortu varsa maça çağır yalandan yenilirsin,rövanş istersin böylece yakınlaşmış olursunuz. Gece gece bu geldi aklıma :roll:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ağırdan sat kendini. Sürekli muhabbet ediyorsanız ve birden sms atmayı kestiginde merak edip sana bir sekilde ulasacaktır. Bulusma isi ise cok kolay. Azıcık yaratıcılıgına kalmıs ya da pat diye söylesen de bir sey degismez gelir yani. Telefonla konusuyorsun diyelim telefonu kapatırken tam dersin cıkısta bir yerlere oturalım mı az sohbet ederiz falan fistan ok alırsın ya da en basit yol kazanamayacagın bir iddiaya girmek. Gir iddiaya kaybet sonra bir sey ısmarlıyormuscasına gidin oturun iste bi yere sen yaparsın bu konuyu acman tuhafıma gitti :D

Clochard demiş ki:
Yakınlarda bir yerlerde tenis kortu varsa maça çağır yalandan yenilirsin,rövanş istersin böylece yakınlaşmış olursunuz. Gece gece bu geldi aklıma :roll:
ben ona yenilmem hacu :D o bayanlarda oynadığı için sıralamada üstlerde. ayrıca kız tarabyada ben kadıköy. o çok sıkıntı. olmadi:

Takımı
Besiktas
dostum boyle kasintilara gerek yok atarsin bir mesaj bir ara biseyler yapalim dersin ne diyecek ki istemese en fazla musait degilim diyecek. ya da sende hangi sporu yapiyorsan oraya davet edersin boyle baslarsa devami ister istemez gelir

Wax Whine demiş ki:
Ağırdan sat kendini. Sürekli muhabbet ediyorsanız ve birden sms atmayı kestiginde merak edip sana bir sekilde ulasacaktır. Bulusma isi ise cok kolay. Azıcık yaratıcılıgına kalmıs ya da pat diye söylesen de bir sey degismez gelir yani. Telefonla konusuyorsun diyelim telefonu kapatırken tam dersin cıkısta bir yerlere oturalım mı az sohbet ederiz falan fistan ok alırsın ya da en basit yol kazanamayacagın bir iddiaya girmek. Gir iddiaya kaybet sonra bir sey ısmarlıyormuscasına gidin oturun iste bi yere sen yaparsın bu konuyu acman tuhafıma gitti :D
kızı kaybetmek istemiyorum ciddiye alıyorum ondan hacım :beer: ama iddia işini tuttum :D

İlk konuşmalarda erkeğin konuyu açması normaldir, LAKİN ASLA ASLA AMA ASLA ÇOK YAKIN OLMA ! Mesafeyi iyi ayarlamaya çalış yoksa kız senden bıkar, konuşmalarına hafif gizem katki kız biraz merak etsin seni daha iyi tanımak istesin.Konuşabileceğim konu yok diyorsan da, konuşulacak bir konu olmadığını, konuşulacak bir konu haline getir, işte ozaman hakkaten ortaya ilginç konuşalacak konular ortaya çıkıyor.Sen bu son yazdığım cümleyi kıza bile yazsan muhtemelen garip bir meraklık duygusu hissedecektir zaten. :D Yeterli samimiyeti kurduktan sonrada Clochard ın dediği gibi tenis oynamaya çağır.

Rahat ol hacı ya biri gider biri gelir dünyanın sonu değil baktın olmadı; :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lordzek demiş ki:
konuşucak hiçbir şey yok desem :) yollar heralde :D
E öyle dersen öyle yazar tabiki. alkis: "Bazen fark ediyomusun, yakınlık duyduğun kişilerle bile konuşulacak bişeyler bulamıyorsun" al sana en az 30 dakika garantili muhabbet başlatıcı cümle. :D

Takımı
Besiktas
ironEyE demiş ki:
Lordzek demiş ki:
E öyle dersen öyle yazar tabiki. alkis: "Bazen fark ediyomusun, yakınlık duyduğun kişilerle bile konuşulacak bişeyler bulamıyorsun" al sana en az 30 dakika garantili muhabbet başlatıcı cümle. :D
-ay evet ya aynen :)
-aynen canim :)
-:)

biggrint1

ironEyE demiş ki:
Lordzek demiş ki:
demin " LAKİN ASLA ASLA AMA ASLA ÇOK YAKIN OLMA!" diyodun ama :D

sweetCHIEF demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Lordzek demiş ki:
-ay evet ya aynen :)
-aynen canim :)

biggrint1
adam bitirdi 30 saniyede :mrgreen:

@etkin
Güldüm. :D

Lordzek demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Lordzek demiş ki:
demin " LAKİN ASLA ASLA AMA ASLA ÇOK YAKIN OLMA!" diyodun ama :D
E bunu söylemen için karşındakiyle illa yakın olman gerekmezki. :D En olmadı yakınlık duyduğun kişiler lafını çıkartırsın. :D

Takımı
Besiktas
bak bence soyle yap, once yaptigin spordan yada hobinden yada isinden bahset bu konuda konusun konu ilerlesin merak edecektir illa ki oltaya yaklastigini anladigin anda davet edersin ve ZBAM :D

sweetCHIEF demiş ki:
bak bence soyle yap, once yaptigin spordan yada hobinden yada isinden bahset bu konuda konusun konu ilerlesin merak edecektir illa ki oltaya yaklastigini anladigin anda davet edersin ve ZBAM :D
o yolu denedim cıkıs olmadı :roll:

Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
o yolu denedim cıkıs olmadı :roll:
o zaman saka amacli bomba bir caps yolluyorum simdi en azindan nesemiz yerine gelsin :mrgreen:

Yukarı Alt