ya bro'm kızla 2 haftadır konusuyoruz dıyorsun kızda sna karsı boş değil demekki o da bi bayan olarak ilk hamleyi senden bekliyor olabilir sen git acıl abi kararsızlık en kötü karardan daha iyidir en kötü ihtimalle duyacağın kelime Hayır olur hiç değilse duymuş olursun içine atma daha kötü olur bence :))

daha büyük çaba ne olucak 2 haftadır parçalıon kendini okuduklarıma göre dostum bırak su akar yolunu bulur sen de suyu hele bı bırak olaylar zamanla değişir Misal: Benim bi arkadaş var kız ben bunu seviyordum her neyse okuldan geldiğinde yoldan ben alırdım eve kadar yürürdüm baktım kız bi bekleyiş içinde çaktım teklifi anında kabul etti biraz ilgi göster sevdiğini anlasın :))

Takımı
Besiktas
Kanka bir şey yazma ya bi ara muhabbeti kes o sana yazar illa ki yazar hiç olmadı 1 ay sonra yazar yinede yazar çok ciddiyim sms bitti abime verdim gibi şeyler söylersin o ara konuşursunuz tavırlarına falan dikkat edersin eğer sıcak davranıyorsa buluşma teklif edersin yakışıklı çocuksun (bundan sonrası işi çarpıtır) parçalarsın her türlü :D

Takımı
Besiktas
korykos33 demiş ki:
frityus sen ne yapdın ya adama 1 ay muhlet verdin o o zamana kadar ne olur senin haberin var mı :))
Böyle durursada bir şeyin olacağı yok kızın gönlü başkasında varsa yapacak bir şeyde yok

ben oyumu daha once de dedigim gbi kızı bıktırmamak adına o yazıncaya kadar beklemenden kullaniyorum.çünkü tahminimce buluşmadiginiz için hep klasik kısa soluklu bir muhabbet donuyor.böyle giderse bir şey olacagi yok yani.ayrıca kız tuhaf biri degilse, canı falan sıkılmıyorsa biriyle öylesine 2 hafta muhabbet etmez

Ya ben telefondan söylemeye çekiniyorum aslında çünkü o zaman reddetme olasılığı çok artıyor. Önce buluşalım sonra bunları düşünürüz falan derse ben buluşmaya yüz bulamam :D

Yukarı Alt