Eğer Fenerbahçeliyse.. Fenerbahçe Türkiye kupasını ve UEFA kupasını kazanmış derim. Adam kalp krizi geçirip ölür :P

Otel filmlerindeki gibi her çeşit işkence yöntemi olabilir.Büyük ucu sivri demir kazığa oturtmak olabilir... :D

Cok basit bi agırlık mekanizması ile sevdikleri dört agırlık mekanızmasıan baglardım ve agırlıkları eş deyer olsun die bi kanca yardımıylada dengelerdim ve asıl görevi öldürmek istedim kişiye bırakırdım Onun üstünne ve altına koycam Sivri Pıcak çivi her hangi delici bişey olabilir eyer annesi babası kız kardeşi yada sevgilsini kurtarmak istiyorrsa Ölerek agılrı dengeler :) yada Ölmeyerek bi süre tutar yorulunca hepsi Mortu ceker sırayla :D

Arkadaşlar kesinlikle cani değilim Bunu sölim anlatacaklarım Çokk fenada :D
1. Makatındaki deriyi komple soyar Bağlardım adamı Sürekli akan Suyun altına bırakırdım Suyun sürekliliği Onu deli eder Acıdan bayılır..
2. Ayılmasını bekler makatına Kolanya veya alkol dökerdim Tekrar 1. ilşlem..
3.bir mühlet devam ettikten sonra...
4. 2.5LT kola şişesini bolca sabunlayıp adamın makata dayardım birden lüpp içerii
5. ardından o kola şişesini içinde ters çevirip basından beri geri cıkarırdım. xD
6. olarakda Tüm organları Gözükecek şekilde Gögüslerinden itibaren Y şeklinde keser Ve derisini gerdirirdim..
7. Hala ölmemişse büyükbir mucize olur ama :D Sonnda 10kilo tuzu adamın önceden açtığım görünen iç organlarına dökerdim ve sonrada.
8. Başına geçer fatiha okurdum =)

Ps: korkmayın benden arkadaslar Böyle biri değilimm :D

TESTERENİN KAYIP OĞLU xD :beer: :beer: PEDER EMEKLİ OLCAK SIRA BENDE :beer: :beer:

Yukarı Alt