En temizinden direkt zehirlemek + geniş bir bavul.

Doğrayınca ortaya çok pislik çıkar :detective:

WaNNaBe demiş ki:
ben onun ağzına 10-15 tane tnt koyarım sonra ONA yeter sus deyene kadar sen adi domuz bi kürt sün diye bağrırım SONRA suratına işerim Sonra magnum la ayaklarına sıkarım sonra uzaklaşırım WE dalgametreye basarım !!!!!!!B00000000MMMMM!!!!!!
sen bi kürtsün??? ya o bir türkse?? ayrıma karşıyım ama sen bi 50cent sin diyeme<zsin(örn) çünkü seversin...

benimki pek canice değil ama:
Sonbahar günlerinden birinde bunu dağa çıkarıp kuytuda bir ağaca bağlarım; ya köpeklerin;ya açlığın; ya da hastalığın azizliğine uğrar...

ilk önce güzel bi döverim dişlerini kelpetenle çektikten sonra gözünü çıkarır sırf işgence olsun diye jişetle ayagını kesmeye kadar giderim:P

WeAre

Buralıyım
kısa ve öz ya kafasına sıkarım yada zehir ile zehirlerim.

INSENSITIVE demiş ki:
Öldürmek istediğim kişiyi dar bi fıçıya koyup sadece kafası dışarıda kalıcak şekilde yere gömer sonra devamlı yedirir içirirdim.Sonunda kendi dışkısının içinde çürüyerek ölürdü ?!!!!!!.

Sizce çokmu sadistçe oldu :twisted:

Bunu Bir Yerden Hatırlıyorum :) Eski İşkence Teknikleri Bu.

Alırsın eline bir beyzbol sopası,kurbanın beynini patlatırsın.çok kan çıkar ama kurbanı öldürürken büyük keyif alırsın :)
kafasına vurdukça çıkan sesler seni daha fazla vaşhileştirir ve daha çok vurursun...ve öldürürsün.artık sen bir katilsin :D ama çok karizmatik bir katilsin.çünkü çok güzel bir yöntemle öldürmüş olursun :D

ilk önce parmaklarını teker teker keserdim sora bacaklarını testereyle koparırdım ondan sora ellerinide öle koparırdm kafasını makineye koyup çewiirrdim sorada kaqfasını bıçakla keserdim biraz canice oldu ama :D

Eğer Yaradandan Korkum olmasaydı + Piskopat olsaydım + Arkamda Bekleyenim olmasaydı daha Doğrusu Hayattan Bi Beklentim olmasaydı:

Adamı İlk Öce Boğardım Sonra Sıcak Suyun İçinde Bekletırdım Sonra o Suylada Banyo Yapardım :headbang: :P

Tequilla

Bilgiliyim
Onu Bir Sandalyeye Oturtururdum Elektrik Telleryle Heryerını Bağlardım Azını Kapatırdım Önde Dayak Atmaya Baslardım Cok Bagırırsa Kafasnı Havaya Ucururdum Kafasının Darbukanın İçine Koyardım Cesedini İse Bavula !

Peevish demiş ki:
Onu Bir Sandalyeye Oturtururdum Elektrik Telleryle Heryerını Bağlardım Azını Kapatırdım Önde Dayak Atmaya Baslardım Cok Bagırırsa Kafasnı Havaya Ucururdum Kafasının Darbukanın İçine Koyardım Cesedini İse Bavula !
gitar çantasına koy cesedi bence :mrgreen: bu yakınlarda cesetleri gitar çantasına koyuyolar çok moda

INSENSITIVE demiş ki:
Öldürmek istediğim kişiyi dar bi fıçıya koyup sadece kafası dışarıda kalıcak şekilde yere gömer sonra devamlı yedirir içirirdim.Sonunda kendi dışkısının içinde çürüyerek ölürdü ?!!!!!!.

Sizce çokmu sadistçe oldu :twisted:
METAL FIRTINA :headbang:

Önce kerpetenle tüm dişlerini sökerdim daha sonra tüm el ve ayak tırnaklarını en son gözlerini çıkardıktan dilini keserdim kulaklarına kızgın yağ dökerdim sonra kendi dışkısını yemeye mahkum ederdim.en sonunda dışkı yemekten ölürdü
Bknız:Bk yoluna gitti niyazi :lol:

Yukarı Alt