Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tapatalk'ı kurduk tekrardan , herkes bir kontrol edebilir mi ?

ben şimdi indirdim kurdum, önceki durumla aynı
'1 Forum (s) Found' dio ama ekranda sadece bu yazı var baska bir sey yok.
Bir keresinde telefondan google dan bi foruma girmek istedigimde ekrana gelen bildirimde forumun tapatalk uyumlu olduğunu gösteren ovi store linkli bildirim gelmisti ve telefonumda tapatalk yüklü olmadığı halde

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HaMulo demiş ki:
ben şimdi indirdim kurdum, önceki durumla aynı
'1 Forum (s) Found' dio ama ekranda sadece bu yazı var baska bir sey yok.
Bir keresinde telefondan google dan bi foruma girmek istedigimde ekrana gelen bildirimde forumun tapatalk uyumlu olduğunu gösteren ovi store linkli bildirim gelmisti ve telefonumda tapatalk yüklü olmadığı halde
Normal , çünkü forumun header'ına bir java script atıyor.Foruma telefondan giren kişilere uyarı geliyor.Tapatalk yüklüysede dizine yönlendiriyor.Foruma direk giriş yapmayı ve http://extraloob.com/forums/mobiquo/

şuraya giriş yapmayı deneyebilir misin ?

çalışmıyor beceremiyorsunuz.Bu kadar basit bende yetki olsa halledeceğim ama yetki yok daha çok çabalarsınız, 3 aydır olmuyor diyorum ısrarla oldu diyorsunuz :(

harmankardon demiş ki:
çalışmıyor beceremiyorsunuz.Bu kadar basit bende yetki olsa halledeceğim ama yetki yok daha çok çabalarsınız, 3 aydır olmuyor diyorum ısrarla oldu diyorsunuz :(
Oldu kim dedi arkadaşım şimdi yahu? Tartışma çıkartma.

Lordzek demiş ki:
harmankardon demiş ki:
birşey bilmeden konuşma, kaç ay önceden tartışmışdık bunu siz ozaman faklı yerdeydiniz anladın ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
harmankardon demiş ki:
Canımın içi yapılacak zaten iki şey var neyini beceremiyoruz ? Forum klasörünün içine verdiğim dosyayı at diyor atıyoruz.Header'a kodu ekle diyor , ekliyoruz.Kurulumu onaylat diyor , onaylatıyoruz ve BAŞARILI bir şekilde yüklenmiş diyor.Söyle bakalım neyi eksik yapıyoruz ?

harmankardon demiş ki:
Lordzek demiş ki:
harmankardon demiş ki:
birşey bilmeden konuşma, kaç ay önceden tartışmışdık bunu siz ozaman faklı yerdeydiniz anladın ?
Evet ordaydım, bunu söyledin de ne oldu şimdi? Ayrıca o konuyu hatırlıyorum.

harmankardon demiş ki:
Leetnock demiş ki:
ios isletim sistemi telefonlarınızdan forumrunner programı ile çok rahat gezebilirsiniz forumu, forum forumrunner ve tapatalk uyumlu hale getirildi bir kaç ay önce.
iphone 4s ve galaxy s1 çalışmıyor forumu buluyor fakat bağlanmıyor.
8O [horny21 [horny21

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tapatalk ile alakasız olan başka bir sistem yükledim.Telefonunuzun normal olarak tarayıcısından girip deneyebilir misiniz lütfen ?

yalnız bir sorunum var;
yaklaşık 1 haftadır falan site mobilden çok yavaş.wi-fi ile bağlanıyorum.hangi başlık olursa olsun ister son kullanılanlardan seçeyim ister yerim lerine kaydettiğim link üzerinden olsun ilk bağlantım anlık daha sonraki bağlantılar baya uzun sürüyor(beklemedeyken sayfa yüklenmiyor 0kb de bekliyor.yüklenmeye başladığında sorun yok zaten)
sorunun benden olduğunu sanıyordum ama diğer sitelerde durumun farklı olması ve mobil sürümdede aynı sorun olsaması sorunun sizde olduğu göstetriyor :/

edit:sorun modemden kaynaklanıyormuş.restart attım düzeldi.boşuna sizi zan altında braktım :mrgreen:

asdf

[ Post made via MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt