gece öğretimi okuyorum okuldan forumu takip etmeye çalışıyorum ama resimler flashlar vs sayfa çok geç açılıyor ve kotayı cabuk bitiriyor.eğer mümkünse mobil sürüm yaparsanız çok süper olur :beer: :kalp:

ios isletim sistemi telefonlarınızdan forumrunner programı ile çok rahat gezebilirsiniz forumu, forum forumrunner ve tapatalk uyumlu hale getirildi bir kaç ay önce.

Leetnock demiş ki:
ios isletim sistemi telefonlarınızdan forumrunner programı ile çok rahat gezebilirsiniz forumu, forum forumrunner ve tapatalk uyumlu hale getirildi bir kaç ay önce.
iphone 4s ve galaxy s1 çalışmıyor forumu buluyor fakat bağlanmıyor.

Madem konu hortlamış bende belirteyim :D Nokia Ovi Store'da tapatalk ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.

HaMulo demiş ki:
Lordzek demiş ki:
Madem konu hortlamış bende belirteyim :D Nokia Ovi Store'da tapatalk ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor.
bro bende n97 kullanıyorum tapatalk sağlıklı çalışmıyo bende sende çalışıyomu?
Bro bende demin indirdim zaten sadece indirebiliyoruz program çalışmıyor daha doğrusu açılıyor, extraloob diye arama yapınca forumu buluyor ama göstermiyor.

aynen bendede görünmüyor :!!&%&! zaten nokianın nesi düzgünki hiç memnun değilim.adam gbi bir uygulaması olmadığı gbi sistem de out

HaMulo demiş ki:
aynen bendede görünmüyor :!!&%&! zaten nokianın nesi düzgünki hiç memnun değilim.adam gbi bir uygulaması olmadığı gbi sistem de out
Aslında adam gibi uygulaması çok var ama asıl gerekli olanlar adam gibi olmuyor. WhatsApp kullanıyorum uzundur hiç sıkıntı falan olmadı Facebook ve Skype'da aynı şekilde ama bazı uygulamaları pert...

bide pm kutuna mesaj atacağım şimdi :!!&%&!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Forumrunner ve tapatalk yüklüydü , millet bende çalışmıyor dedi baktım forumuda yavaşlatıyor diye kaldırdım

Yukarı Alt