XBower eğer Crossbow Extreme çekerse çabuk yatarlar kanımca (: Eh diğer türlüde kolay kesebileceklerini sanmıyorum. Her halukârda CHN Bower alır gibime geliyor ^^ Bekleyelim ve görelim (: Hmm bide benim bildiğim kadarıyla medusa statik. Yani olduğu yerde duran bir boss. Doğru muyum? Yoksa izlediğim videolarda hafızam beni mi yanıltıyor?

arkadaşlar bence GM eu ları mendil gibi silip attı artık chn devri başlıyor en güçlü buildler Ksro`da Nuker bow yada glavie di eu da da skill wiz lere gelmicek gelenlerdepassive bi kısmı digerlerine bence artık chn dönemi başladı boylece

Crossbow :D eed uzaktan menzil çok hasar bide crossbowa dalmassa kesin alır. saten crossbowa dönmez

Siz kesmeyı bırakında yanına nasıl gıdeceksınız onu dusunun 1saatı gecıyor son odaya gıtmek bıde yanına gıtmek ıcın 4.lvlde kapı varmıs acılması lazım acıldıgı zaman gıren gırer gıremeyen dısarda kalır içerde kalanlarda saglam parti degilse yatar cunkı mag atak yapıyor medusa yanınızda yenıden dogma scrolu bulundurun sehre dönen bır daha giremez yanına sanıyorum ilk gun sanmıyorum kesen olsun kapılar kapanacak herkesın agzı acık kalacak cunku b2 de 13. odaya geldımı herkes gerı donecek dogru ısınlanmayı bulana kadar ben 1 saat ugrastım 14.odaya gitmek icin 13. odadan 14.odaya gitmek için dırek gidip sağ ısınlanmadan girenler tekte gecerler yoksa medusanın yanıma ilk gun kımse gidemez ben gidecem ama lvlim 82 76+7 sun crosum olacak ama dayanma sansım yok 95de zerk potu almaya baslayan keser sanırım ıyı bır partıylen

Hiçbişey kolay klolay kesemez.Ben şahsen kSRO oynuyorum.4-5 tane medusa partysi anca kesiyor.Şimdi siz setleri tamamlayana kadar ooo...Birde bilmem iSRO da da öle mi olr ama kSRO da 10th degree itemler NPC de satılmıyor :mrgreen:Bence medusayı 1ay ( 16Nisan updateinden sonra)çıkarmaya başlasınlar yazık olr kimse keswemez :) (seal of galaxy adamlar medusadan (GALVİER) 5 6 k civarı yiyor bakın görün :)

100 lvl geldi chara bi girdim el yakma 13'de maxtı 15'de max oLuomuş üfff nerden geLdi bu LEGEND IV

medusa 140 lw adama 30 k crit geçiyo ...

geçen biz bulduk 91 lw adama 48 k crit geçti :S fence vb şeylerde vardı :S 100 olunca kesilir !

hem meduasnın kapısı 9 da açılıyo 5-10 dk giriş süresi o kapıdan girdin girdin giremedin bum:D

JbS

rank8
hercules 4-5 gündür kesilio genelde tabancılar kesio

adamlrın pt süper 2 bard 2 warior 1 cleric 3 wiz adamlar yatıo o derece

Yukarı Alt