ben açıkça int charları eliyorum direk yatarlar herhalde niye derseniz ksro daki resimlerde bütün intçiler yerdeydi ben xbow ile bowman arası gidip geliyorum

su anda phoenızde gayet gzl bı eu ptmız war 1 bard 1 cleric 2 wr 4 wizard karsımızda kımse duramaz :D bu taktıkle eular bı orduya kafa tutar :D tabiki wr FF olunca cok cok daha gzl olur ! :D

Str Charların Kesmesi Bence İmkansız TAbi Baska serverları bılemem bızım herculeste str ye kaptırmaz intler kesen wizz olacaktır.

WiId_DRAGON demiş ki:
su anda phoenızde gayet gzl bı eu ptmız war 1 bard 1 cleric 2 wr 4 wizard karsımızda kımse duramaz :D bu taktıkle eular bı orduya kafa tutar :D tabiki wr FF olunca cok cok daha gzl olur ! :D
++++++1 :beer:
ogün oyunda olursam medusa benim :D :starving:

WiId_DRAGON demiş ki:
o pt her guild savaşını ve medusayı alırr oyle iki pt yapacaksın alamacağı kale savaşı yok eminim... :thumbsup:

Bu uniqe tek bir buildin kesebileceğini unutum ancak takım çalışması ile olur... 8 party yapılandırması ile ilgili hangi party güçlüyse o party alır...

Warrior buff ları ile rahat rahat dalar Wizard ve keser ama öyle birşey yapan olmaz ise
Xbow tartışmasız zaten uzakdan vuruyor xtreme basınca normal chinese bowmanların 3 katı daha fazla vuruyor
Cleric de varsa rahat rahat xbow keser :)

Yukarı Alt