Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu mesaj alexak rumuzlu uyeden alinti yapildi
alexak demiş ki:
kardeş dns değşince net gidiyo :S beceremedim
İkinci açtığın ağın dnsini değiştireceksin , senin ağının dnsini değiştirirsen gider haliyle.
Nasıl 2den fazla hesap açıcaz peki eskisi gibi mi ? portlar çakışmasın ?

Bu mesaj blackeye82 rumuzlu uyeden alinti yapildi
blackeye82 demiş ki:
kablosuz ağdan komşudan bağlanıyorum :D gerekli dns ayarlarını yaptım socketspy de actım ama daha sonra ne yapıcaz mbotu nasıl calıstırcaz biraz daha derin açıklarmısınız
tamamdır oldu :)

Evet bende orada kaldım socketspy'a bağlandım ama halen bot çalışmıyor devamında ne yapacağız?

Bu mesaj xdcf rumuzlu uyeden alinti yapildi
xdcf demiş ki:
Bu mesaj blackeye82 rumuzlu uyeden alinti yapildi
blackeye82 demiş ki:
kablosuz ağdan komşudan bağlanıyorum :D gerekli dns ayarlarını yaptım socketspy de actım ama daha sonra ne yapıcaz mbotu nasıl calıstırcaz biraz daha derin açıklarmısınız
tamamdır oldu :)

Evet bende orada kaldım socketspy'a bağlandım ama halen bot çalışmıyor devamında ne yapacağız?

mbot-crack-geri-geldi-t299196.html

İnceleyebilirsiniz :)

selamun aleykum bütün herşeyi uyguladım fakat yaptıktan sonra internetim gidiyor eski ayara döndügümde geliyor bi çözüm pls

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj calencaz rumuzlu uyeden alinti yapildi
calencaz demiş ki:
selamun aleykum bütün herşeyi uyguladım fakat yaptıktan sonra internetim gidiyor eski ayara döndügümde geliyor bi çözüm pls
Rehberi bir daha inceleyin , kendi ağınıza yaparsanız bu işlemleri internetiniz gider , yeni açacağınız ağa yapmanız gerekiyor.

Merhaba. Tüm adımları doğru bir şekilde yaptım, socketspy' da "Listen" yapınca da herhangi bir hata almadım. Hep yönetici olarak çalıştırdım ancak mbota birdiğimde hala not logged in görünüyorum ve "an unknown error occured checking for a mBot update" hatası alıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Antivirüs programı MBotCrack.dll dosyasını karantinaya alıyormuş, o yüzden hatayı veriyormuş. Antivirüs programında bu uzantıya ayrıcalık tanıdım halloldu, şimdi çalışıyor.

Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu mesaj NewLegend rumuzlu uyeden alinti yapildi
NewLegend demiş ki:
Bende Microsoft KM-TEST diye bir şey yok nasıl olacak ?
Resmin ustunde ki yaziyi okuyabilirsin

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

bendede o yok ''Resmin ustunde ki yaziyi okuyabilirsin'' derken?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kurdugunuz Loopback baglantısı devre dışıysa o hatayı veriyo etkinleştirin skıntı kalmaz

12.12.2014 18:45:41 Connection Closed diyor hep çalışıyordu bugün çalıştıramadım socket le

12.12.2014 18:45:41 Connection Closed diyor hep çalışıyordu bugün çalıştıramadım socket le

hayırlı akşamlar arkadaşlar pc den anlayan birisi yardımcı olabilir mi işletim sistemi xp donanım ekleye girdiğimizde direk cd arıyor gelişmiş seçeneği çıkmıyor daha önceki zamanlarda çıkıyordu.Cd arayıp bulunamadı cd takılımı degıl mı dıye sorup sonlandırıyor gelısmıs secenegı cıkması ıcın bır yardım edecek var mıdır

Aynı sıkıntı benim bi abide de var benim pc de calısıyor login oluyor bendeki botu ona atıyorum yeni bot indiriyorum ama hiç bir şekilde mbot login olmuyor aynı sorunu yaşamıs olup ce çözen bir arkadas yardımcı olabilir mi ?

Yukarı Alt