Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Mbot Login Yöntemi | 5 Temmuz'dan Sonra Çalıştırmak İçin !

Biliyorsunuz Mbot artık normal şekilde giriş yapılmaya çalışıldığında giriş yapılamadı uyarısı geliyor.Bu uyarı mbot crack serverları kapandığı için vermekte ve alternatif server göstermeniz gerekiyor.Aşağıda bunu nasıl yapabileceğiniz mevcut ;

[Vsro]Mbot Download Linkleri

Download
İndir Windows 7
İndir Windows 8

Download

Rar Pas: www.extraloob.com
Kullanımı :

1-) İndirdiğiniz dosyaları bir klasöre çıkartın.
2-) Mbotloader'ı açın.
3-) Mbot açıldıktan sonra "vsroMbotPatcher2" dosyasını açın. Patch'e basın.
4-) Bütün işlemler tamamdır ! Bir daha patch kullanmanıza gerek yok , normal biçimde açabilirsiniz.

Eski yöntem ;

İlk önce "Çalıştır"'ı açın ve buraya "hdwwiz" yazıp tamam'a basın.
Windows XP kullanıyorsanız büyük ihtimal şu yolu izlemeniz gerekmekte ;
Denetim Masası >> Aygıt Yöneticisi >> Eylem >> Eski Donanım Ekle.
Elimde xp bilgisayar olmadığı için tam olarak bakamıyorum ama bunun gibi bir şey olması lazım biraz kendinizde araştırıp bulabilirsiniz böyle değilse.

Karşınıza bu ekran gelecektir , "ileri" butonuna basıp geçiyoruz.

Bu ekranda resimde görüleceği üzere "Listeden seçeceğim donanımı yükle(Gelişmiş)" seçeneğine tıklayıp ilerliyoruz.

Aşağıda ki ekranda resimde de olduğu gibi "Ağ Bağdaştırıcıları" seçeneğini seçip ilerliyoruz.

Burası benim bilgisayar win 8 olduğu için "Microsoft KM-TEST Geri Döngü Bağdaştırıcısı" olarak geçiyor.Eski sürümlerde Loopback Bağdaştırıcısı , Loopback Adapter , Geri Döngü Bağdaştırıcısı diye geçebilir.
Yapmanız gereken şey gayet basit , sol taraftan "Microsoft" u seçiyoruz ve işletim sisteminize karşılık gelen loopback bağdaştırıcısını seçiyoruz ve ilerliyoruz.

Yükleme işlemi bittikten sonra çıkan ekranda "Son" butonuna tıklayıp işlemleri bitiriyoruz.

Devamında şu adımları izliyoruz.Denetim Masası > Ağ Bağlantıları >> Ağ ve Paylaşım Merkezi >> Ethernet 2 .(İşletim sisteminize göre değişiklikler gösterebilir.)
Kısacası ağ bağlantılarını açıp Ethernet'nin özelliklerine giriyorsunuz , DNS verme işleminde yapıldığı gibi...

Bu ekranda "Özellikler" butonuna tıklıyoruz.

Açılan pencerede resimde ki sırasıyla ilk önce "Aşağıda ki IP adresini kullan" seçeneğini seçiyoruz ve resimde görülen IP ve DNS leri giriyoruz.
IP Adresi :
88.191.118.159
Alt Ağ Maskesi :
255.255.255.255
Alt Ağ Maskesi muhtemelen XP'de sorun verecektir.XP için "255.255.255.240" veya "255.255.255.250" olarak deneyebilirsiniz.
Son olarak "Tamam" butonuna tıklıyor ve bütün ağ pencerelerinde "Tamam" butonuna tıklayarak kapatıyoruz.

Artık ağ bağlantılarıyla işimiz bitti son yapmanız gereken aşağıda linkini verdiğimiz SocketSpy'ı indirmek ve bir klasöre çıkartıp (yanında ki belgeyle beraber) SocketSpy'ı çalıştırmak.Yönetici olarak açmayı unutmayın...

HATA MI ALIYORSUNUZ ?

Bu hatayı alıyorsanız yapmanız gereken şey 80 portunuzu kullananan programları kapatmak.Bunlar genelde Skype ve Teamviewer tarzı programlar olur.Bunların dışında server programları vs olabilmekte.Yok benim hala çalışmıyor ve bu hatayı alıyorum diyorsanız bu programı indirip hangi programın 80 portunu kullandığına bakabilir ve o programı kapatabilirsiniz.

Bunun yanı sıra her zaman ve her zaman programları yönetici olarak çalıştırın...

Son düzenleme:
Takımı
Besiktas
Bu mesaj maydonox448 rumuzlu uyeden alinti yapildi
maydonox448 demiş ki:
Sbot alsınlar Boşver beleşe alışmasınlar :D
extraloob senelerce silkroad oyuncularına beleş bot tedarik etmiştir bu geleneği hala devam ettiriyoruz :mrgreen:

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj merthnr3557 rumuzlu uyeden alinti yapildi
merthnr3557 demiş ki:

ben resimdeki hatayı alıyorum pc winxp yapamadım .

yardımcı olursanız sevinirim.
En sondaki 255'i 0 yaparak dener misin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj NewLegend rumuzlu uyeden alinti yapildi
NewLegend demiş ki:
Bende Microsoft KM-TEST diye bir şey yok nasıl olacak ?
Resmin ustunde ki yaziyi okuyabilirsin

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme:
Socketspy error alan arkadaşlar; görev yöneticisi başlangıç sekmesinden http kullanan uygulamaları devre dışı bırakıp pc yeniden başlat yaparak socketspy i tekrar denesinler

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bende çalışıyordu ama 2gündür yapamadım durduk yere eskisi gibi oldu bende anlamadım aynı şeyleri yapıyorum ama olmuyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj alexak rumuzlu uyeden alinti yapildi
alexak demiş ki:
kardeş dns değşince net gidiyo :S beceremedim
İkinci açtığın ağın dnsini değiştireceksin , senin ağının dnsini değiştirirsen gider haliyle.

Yukarı Alt