Takımı
Seçiniz...
JoySro mBot'a ve reklamlara yol veriyoruz bu şekilde.
Teşekkürler F8Games! @DontAsk :kalp:

ne yaptıysam yapamadım virüs programlarını kaldırdım başlattan veri yürütme engellemesine ekleme yaptım yok naptıysam çalıştıramadım yardımcı olcak var mı acaba arkadaşlar

Dosyalar

Takımı
Galatasaray
ne yaptıysam yapamadım virüs programlarını kaldırdım başlattan veri yürütme engellemesine ekleme yaptım yok naptıysam çalıştıramadım yardımcı olcak var mı acaba arkadaşlar
Bu bir hata değil diye hatırlıyorum crack sürümü olduğu için eski sürüm yazıyor.
Giriş yapa tıklayınca Başarıyla giriş yapıldı yazısı gelmesi gerek o zaman Client’i başlatacaksın.

Server
Eris
Botu indirdiğinde f8loader yazanı açacaksınız.
Klasör içerisindeki mbot ile açmaman lazım yoksa cracklı olanı kullanamazsın ondan da hata alıyor olabilirsin.

Bu botta bir şeyler eksik... Daha önce ki arkadaşların yazdığı gibi bot giriş yapmıyor.Elinde çalışan hali olan upioad edebilir mi ?
F8Loader'a sağ tık yönetici olarak çalıştırla açılması gerekli.. login olması için bir şeyler eksik.

Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
Bu botta bir şeyler eksik... Daha önce ki arkadaşların yazdığı gibi bot giriş yapmıyor.Elinde çalışan hali olan upioad edebilir mi ?
F8Loader'a sağ tık yönetici olarak çalıştırla açılması gerekli.. login olması için bir şeyler eksik.
Victoria Sro'nun editlemiş olduğu mbot var açılışta direkt giriş yaparak açılıyor. Onu kullanabilirsin.

Yukarı Alt