Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
:buddha: ya mbot la login yap diyorum ama Güncel sürümü yüklü değil diyor. bu arada (alone sro) oynadığım server.Bilgisayarımda windows 7 .. Arkadaşımın bilgisayarında açılıyor ama ben bir türlü açamadım .. güncel sürümünü yüklemem gerektiğini söylüyo lütfen yardımcı olunnn kapatıp açıyorum düzelmiyoo... :(

Takımı
Besiktas
emre1695 demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
[VSRO]Mbot'un tek bir sürümü var oda bu konuda mevcut
mbot-crack-kurulum-sorunlar-ve-cozumleri-t276013.html
Eğer müsait iseniz TW ile bakabilirim :coffee:

işyeri bilgisayarı istersen ss atabilirim
nasıl bir hata olduğunu biliyorum bu günlerde bir kaç kişide daha meydana geldi.
Botu silin modeme reset atıp tekrar indirin ondan sonra Veri Yürütme Engellemesi Listesine mbotloader.exe ve mBot_vSRO110 ekleyiniz sonra
mbotloader.exe ile botu açtıktan sonra Login olunuz

Server
Seçiniz...
Takımı
Fenerbahce
Duygusuzz demiş ki:
emre1695 demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
[VSRO]Mbot'un tek bir sürümü var oda bu konuda mevcut
mbot-crack-kurulum-sorunlar-ve-cozumleri-t276013.html
Eğer müsait iseniz TW ile bakabilirim :coffee:

işyeri bilgisayarı istersen ss atabilirim
nasıl bir hata olduğunu biliyorum bu günlerde bir kaç kişide daha meydana geldi.
Botu silin modeme reset atıp tekrar indirin ondan sonra Veri Yürütme Engellemesi Listesine mbotloader.exe ve mBot_vSRO110 ekleyiniz sonra
mbotloader.exe ile botu açtıktan sonra Login olunuz
kardesim sürekli bu hatayı alıyorum ve login yapmıyor An updated version of mBot is available for you!
http://botters-heaven.net/forumdisplay.php?16-Downloads

Kardeşim bende bu sorunu yeni sürümde yaşıyordum sorunu soununda 4 gün uğraşlardan sonra buldum sorun dns adresinden kaynaklanıyor bunun için hotspotshield programı var onu ındır onu açıp girmeyi dene bu program ıp adresı ve dns değiştiriyor yurt interneti veya internet cafe gibi bir yerden bağlanıyorsan bu sorun olabildğini çözdüm yardımcı olduysak ne mutlu

Aynı hata veya neyse bende de mevcut internette yazanların hepsini yaptım fakat olmadı :(

Yukarı Alt