Ewt ilk deneme benden galiba :D 100 silk harcadım sos çıkmadı sadece 1 dress 8d sos sword ve 1 tanede 1 günlük sp ticket :D

100 silke karşılık güzel şeyler kazanmışsın bi dress nerden baksan 130 silk :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yusufosman demiş ki:
Ewt ilk deneme benden galiba :D 100 silk harcadım sos çıkmadı sadece 1 dress 8d sos sword ve 1 tanede 1 günlük sp ticket :D

ohanness daha ne çıksın kuzum :thumbsup: :buddha: :muck:

ala ala 1 kere denedim seytan kanadı cıktı millet bu kadar dertli olduguna göre ben cok sansliyim

bence oyunun tadı kaçmaya baslıyo ne sımdı parayı basan daha ıı char yapmıs oluyor yandık

keyifciiii demiş ki:
bence oyunun tadı kaçmaya baslıyo ne sımdı parayı basan daha ıı char yapmıs oluyor yandık

önceden de öyleydi parayi basan gold alip yada direk nakit verip sunlari set yapiyodu kendine bisey degismedi bi hareket geldi oyuna sadece

bi sun bow cıksa bana keske şu card lardan :D

avare demiş ki:
keyifciiii demiş ki:

önceden de öyleydi parayi basan gold alip yada direk nakit verip sunlari set yapiyodu kendine bisey degismedi bi hareket geldi oyuna sadece

bi sun bow cıksa bana keske şu card lardan :D

hareketı acıklıyım:
BU demek oluyorkı artık mooblardan sun dusurmek iice zorlasacak

sos çıkmadı derken ben 10d stafa deniyodum yeşil taş çıktı onları parcaladım 2 sos werdi onlarda benim işime yaramaz :D

Yukarı Alt