Espio demiş ki:
HeLL_KinG demiş ki:
Ben 2 tane magic pop card aldım ve magic pop npc sine gittim."Exchange item exchange coupon to item" seçeneğine basıyorum senin hiç kuponun yok diyor ne yapmayalıyım? :?
İlk önce trader shopların yanında buluna magic pop yazan şeylere gideceksin orada istediğin itemi seçip oynayacaksın ondan sonra eline geçecek itemlerle dediğin yere gideceksin ve Exchange item exchange coupon to item" e taklayacaksın :thumbsup:
Teşekkür ederim yeni öğrendim bunu bende 200 silke full sun staff denedik olmadı bi 200 daha yükleyebilirim :mrgreen:

Magic Pop'dan çıkan giysileri (armor, robe vs.) gender switch ile çevirdikten sonra satabiliyorsunuz.

Bu Hal aGEçerlimi ??

Misproject

Buralıyım
HeLL_KinG demiş ki:
Espio demiş ki:
HeLL_KinG demiş ki:
Ben 2 tane magic pop card aldım ve magic pop npc sine gittim."Exchange item exchange coupon to item" seçeneğine basıyorum senin hiç kuponun yok diyor ne yapmayalıyım? :?
İlk önce trader shopların yanında buluna magic pop yazan şeylere gideceksin orada istediğin itemi seçip oynayacaksın ondan sonra eline geçecek itemlerle dediğin yere gideceksin ve Exchange item exchange coupon to item" e taklayacaksın :thumbsup:
Teşekkür ederim yeni öğrendim bunu bende 200 silke full sun staff denedik olmadı bi 200 daha yükleyebilirim :mrgreen:
:starving:

230 silk harcadım simdiye kadar toplam, 4 tane 69 lvl sos chest verdı, 1 tane 64 sos svord verdı bunun yanında bir suru ıvır zıvır verdı luk tası elıxır pro gıbı. hadi ıvır zıvırları bir yerlerde degerlendiriizde bu sosları napacaz sandıkda bosu bosuna yer kaplıyo npc ye 1 golda satacam heralde.

Ben ksro da görmüştüm bu kumar sistemini :) Hiç oynama şansım olmamıştı ama sroya gelmesi iyi olmuş :) Silk alırsam oynarım artık :) xD

100 silki 10 dk da yedim ne mi çıktı card mart scrool :)

Deneyen denesin tamamen bir tuzak tuzaktan ötesi resmen kumar hırs yapıyorsunuz cidden bi ara ekran yansımasından tipime baktım kendimden korktum nasıl bi hırs yaptıysam artık :)

günde 2000+ silk harcayan duydum hiç bulaşmayın bence bikere deneyin içinizde kalmasın artık Magicin önünden dahi geçmem çok ciddi şekilde tehlikeli bişi çünkü resmen jeton alıp kollu makinayı çevirmek gibi vazgeçemezseniz kötü olur.

Efendi gibi botunuzu kuruuun çarınızı kasıııın kumar mumar oynamayın derim.

insan başlayınca devamı da geliyor kumar işte ne beklersin ki ama sakın denemeyin silk'e yazık hiçbir şey çıktığı yok.

Bu Magic Pop'a çalışacaklarına İslam'a çalışsalardı keşke.Hergün Silkroad'ın sitesinin kapısının önün de yatıyorum.İslam gelsede başlasak diye bekledim hergün,ama sitede ne ses var nede sound.

koraykhan demiş ki:
Bu Magic Pop'a çalışacaklarına İslam'a çalışsalardı keşke.Hergün Silkroad'ın sitesinin kapısının önün de yatıyorum.İslam gelsede başlasak diye bekledim hergün,ama sitede ne ses var nede sound.
gereksiz sözcük kullanımı. :lol: :P

sound=ses fakat ben anlayana söyledim bunu.Yani ne Türkçe açıklama nede İngilizce olarak bir açıklama var demek istedim.

Yukarı Alt