Majestic demiş ki:
extraloob demiş ki:
çok güzel bir topic olmuş ellerine sağlık diyorum sitemiz ilk kurulduğu günden itibaren tek vermiş olduğu ilke güvendir bunun pekişmesi için de özellikle farklı kampanyalar açtık mesela Char Satışlarına Aracılık en büyük örneği olabilir, bunun gibi niceleri ile sizlere güven sağlamaya çalışıyoruz bizler kötü düşünsek art niyetli olsak bu site bu günlere gelmezdi bizler emin olun şuna asla ve asla programlara birşey eklemiyor aksine viruslu program yayınlayanları hemen tespit edip banlıyoruz neden bu kadar çok kişi banlıyoruz temiz bir yayın hayatı sizlere sunmak içindir.

ve son birşey bizler asla ve asla msn adresi kullanmayız herşeyimizi site üzerinden yaparız.
Zaten adam banlamaktan 100k üyenin neredeyse yarısını banladık. :mrgreen: Temiz insan çok azaldı bu devirde. :roll:

ewt haklısın bence charların banlanma sebepleri kesınlıkle extraloob olamaz bende hep kullanıorum bısı olmuyor.benden tawsiye arkadaşlar charınızın banlanmamasını istiyorsanız kesinlikle silk alın. benım dusuncem bu. iyi gunler

By_LosT demiş ki:
ewt haklısın bence charların banlanma sebepleri kesınlıkle extraloob olamaz bende hep kullanıorum bısı olmuyor.benden tawsiye arkadaşlar charınızın banlanmamasını istiyorsanız kesinlikle silk alın. benım dusuncem bu. iyi gunler
Extraloob yüzünden charının banlandığı idda edenlerde mi var :? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ReDeviL

Öğretiyorum
Merak ettiğim bir nokta var %100 güvenilir kadroya jigsawda dahilmi? Onun dışında sözüm diğerlerine bütn charların soyulmasını beklemeyin.Ben burda kimin ne konuştuğunu (aralarında yada panelde) iyi biliyorum.Yeteri kadar tanıdım burayı.2. Ailem dediğim insanlar adam satıyorlarmış ne güzel dimi? Neyse jiggynin nereye , neler yazdığını bilen bilir ve öğrenicekte..! Bu arada şu logodaki camiye koptum eminim jigsaw yapmıştır...

PROGRAM nasıl yapılıyor lütfen söyleyinbu hesabıma mail atın bende yapıyım :D alpbot :D adında program yaparım

Yapsaydım özellikleri :D

-oyuna girince GM anında görür hemen banlar
-Çalıştıran kisinin çarı soyulur
-botu çalıştırınca bütün item, para vs. gibi seyleri yere atar (bazen :D)
-bot çarı otomatik katil eder

HAYALİMDEKİ bot :D:D:D

Jigsaw

Aileden
ReDeviL demiş ki:
Merak ettiğim bir nokta var %100 güvenilir kadroya jigsawda dahilmi? Onun dışında sözüm diğerlerine bütn charların soyulmasını beklemeyin.Ben burda kimin ne konuştuğunu (aralarında yada panelde) iyi biliyorum.Yeteri kadar tanıdım burayı.2. Ailem dediğim insanlar adam satıyorlarmış ne güzel dimi? Neyse jiggynin nereye , neler yazdığını bilen bilir ve öğrenicekte..! Bu arada şu logodaki camiye koptum eminim jigsaw yapmıştır...
Öncelikle bana Jiggy diye hitap etmen için benim sana izin veriyor olmam gerekir, vermediğime göre bana Jiggy diye hitap edemezsin.

Benim gizlim saklım yok, dilediğini söyleyebilirsin.

Ben herkese takas için yardım etmem. Bu işi ücretsiz yaptığım için sevdiğim insanlara aracı olurum ki defalarca oldum, sevdiğim insanlardan da karşılık talep etmem.

Logodaki camii olayına gelince, ramazan ayındayız ve yaşadığımız toplumun 95%`i müslüman. Sitenin neredeyse tamamı bu toplumdan oluştuğuna göre üyelerimizin hoşuna gidecek bir jest yapmak çok doğal. Logomuzda bir camii olması bana batmıyor. Üyelerimizin ve değer verdiğim, sevdiğim insanların da inançlarına son derece saygılı olduğumdan logoya camii konulması konusunda tek kelime bile etmedim. Hatta takdir ettim.

Yeteri kadar tanıyorsun ve hala aramızdasın, demek ki doğru tanımışsın.

Başka problemin varsa yanıtlayabilirim.

etraloob a güvenim sonsuz üyelik tarihime bakarsanız ne kadar eskı oldugumu anlarsınız ben kullanıyorum benımde 3 charım soyuldu ama bunun extraloob la alakası olmadıgını bılıyorum vede gecmısten gelen bı söz vardır yemek yediğin çanaga s.çma gibisinden burda okadar program yayınlanıyor vede hepsinin tarama sonucları var + duyduguma gore gameguard yok artık sadece sımgesı war bunu fark eden hackerlerde soyuyor gameguard gelınce hıc bısı kalmıcak nekadar dogru bılmıyom ama inanıyorum ben cok eski bir üyeyim nerdeyse butun programları tek tek denedım hiç bir şey olmadı fakat ne olduysa bu 1 ay içinnde oldu sadece bana deil cevremdekılerede oldu cogu kısı soyuldu bu fırsattan yararlananlarda kendı web sıtelerını duyurabılmek ıcın bizi yani extraloob u kotuledı ben ınanmıyorum burda herkez bi aile sizde ınanamayın 4Ever extraloob başka paylaşım forum u tanımam ben hadi a.e.o'un :buddha: :buddha: :buddha: :coffee: :coffee: :coffee:

Extraloob Programlarını Taratmadan Kullanıyorum daha Bi Charım Bile Soyulmadı.

İste Guven Budur !

Umarım üyeler daha dikkatli olur ve internetten indirdiği her dosyayı birkez virustotal da tarattırır.

extraloob demiş ki:
siteye yıllardır program koyarm hepsinide kendi makinamda kendi charımda test ederim hiçmi virus bana bulaşmaz bir charım daha çalınmaz yoksa joymax bana torpil mi geçiyor soyulmayan hacklenmeyen charlar veriyor kuzum suna emin olun bütün programlar temiz ve asla bizden kaynaklı bir sorun yaşamıyorsunuz tek sorun sizin kendi sisteminizde olan viruslerdir.

Dogru Diyosun Eziq Büzüq sitelerden program indiriyolar Çarları Soyuluyor sonra Extralooba Atıyolar Suçu :oldie:

Doru diyosun kardesım Dikkatlı olmak gerekır oyunda hacker dolu onlar yapar herkes hatayı önce kendınde arasın

odnajdifive demiş ki:
Doru diyosun kardesım Dikkatlı olmak gerekır oyunda hacker dolu onlar yapar herkes hatayı önce kendınde arasın

ya zaten herşey ilk kendimizde biter sen virüslü dosya indir adam bilgisayarında sörf yapsın sora başkasına suç at veya sen ver adama ortağız diye şifreni sora gene kıyameti kopar kendimiz dikkat ettğimiz sürece char soyulması cok zor

Yukarı Alt