bende 2 senedir bu siteye takılıyorum şhsen hiç bi tehlike fln görmedim bota birüs oluyor göz yumuyoru mbelşe botlarda o kadar da olucak yani onuda kendi adıma indiriyorum ve charıma suana kadar bişi olmadı :?

Kesinlikle katılıyorum Okan Abi. Ben uzun zamandır Donanimhaber.com üyesiydim, Sağolsun Enes (_CaPTaiN_) söylemişti extraloob.com u, ama ben hep DH de ''gerek yoktu ama sildim ne yazdığını'' lafını duyuyordum. sağolsun adminler editliyorlardı ama genede bana itici gelmişti extraloob. Sonra üye oldum kuzucuk nickiyle, o zaman da dh de nickim KuZuCuK_TR'ydi(20K!!! :D) sonradan InFlames* oldu. neyse, üye oldum, yabancıyım buraya, bir garip geldi :D yavaş yavaş ısındım sonra dh ye girip ecsro'yla ilgili exl'u önerdim, üyelik alımı vs... 4-5 kişi pm den sordular, girin, üye olun öğrenin dedim tamam dediler falan,ama kötüleyenler de oldu. küfredesim geldi, zor tuttum kendimi, konuşmaları falan bir garip... yani bunu önleyemeyiz, tabiiki ters düşenler olacaktır bize... ama büyük bir site olarak bunu anlayışla karşılayıp, yolumuza devam etmemiz lazım.

Yanlış mıyım?

Statuss

Bilgiliyim
Arkadalar bu dava halen sürüyormu yav kimse sizin charlarınızı soymuyor.Siz orda burda charlara giriyorsunuz.Oradada keloger yüklü oluyor sonra char soyuluyor.Bizim sitedeki programlardan oluyor diyorsanızı daha kullanmayın o zaman...

Haksızmıyım...

Takımı
Besiktas
Haklısın okan abi böyle cocuklara acıyorum resmen.Charı soyulunca suç atçak bi yer arıyorlar.bu charı soyulan kişide Dh üyesi oluyor exl nin ismini cıkarmaya calısıyor.Olay budur :mrgreen:

extraloob demiş ki:
en acıklısı şudur ; adam siteye geliyor birisinden duyuyor burası char çalıyormuş diye sonra bu aptal insan buna inanıyor ve dh gibi sitelerde takılıp bunu dile getiriyorlar ve bunu yapanların çoğu da iş güç sahibi insanlar demek ki zeka iş güç sahibi olmak değil beyin sahibi olmaktaymış o kadar utanıyorum ki bu özellikle dhde takılan çocuklardan aileleri görse ne derler acep çocukları için veya bir kızarkadaşları görse cidden çok vahim bir durum.

bu güne kadar kimseye cevap vermedim kimseye hakaret etmedim kimsenin 1 lirasına göz dikmedim bu dev gibi siteyi yaptım tonlarca para aylığını cebimden ödedim bir süre ve hiçbir karşılık beklemedim şimdi ise kendi kendini götüren devasa bir aile olduk saygılarımla burası http://www.extraloob.com
Çok haklısın okan abi int. te dolaşırken donanımhaberdeki konuları gördüm çok sinirlendim madem extraloob a rakip olamıyorlar çamur atmasınlar :twisted:

stalebug demiş ki:
extraloob demiş ki:
en acıklısı şudur ; adam siteye geliyor birisinden duyuyor burası char çalıyormuş diye sonra bu aptal insan buna inanıyor ve dh gibi sitelerde takılıp bunu dile getiriyorlar ve bunu yapanların çoğu da iş güç sahibi insanlar demek ki zeka iş güç sahibi olmak değil beyin sahibi olmaktaymış o kadar utanıyorum ki bu özellikle dhde takılan çocuklardan aileleri görse ne derler acep çocukları için veya bir kızarkadaşları görse cidden çok vahim bir durum.

bu güne kadar kimseye cevap vermedim kimseye hakaret etmedim kimsenin 1 lirasına göz dikmedim bu dev gibi siteyi yaptım tonlarca para aylığını cebimden ödedim bir süre ve hiçbir karşılık beklemedim şimdi ise kendi kendini götüren devasa bir aile olduk saygılarımla burası http://www.extraloob.com
Çok haklısın okan abi int. te dolaşırken donanımhaberdeki konuları gördüm çok sinirlendim madem extraloob a rakip olamıyorlar çamur atmasınlar :twisted:

Puhahahaha konuya koptum yaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bizim sitenin Aktivasyon Linkinden virüs bulaştığını idda eden adam var ya,

konu açmış birde :think: :think: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

evt dediklerinize katılıyorum
ben buradan onlarcaprogram indirdim
ama yinede hiç bir şey olmadı
ve bende büyük lerimin yolunu takip ediyorum
verdii programları editlemekle başladım yola :D
inşallah devamı gelip kendi programlarımıda yaparım
he size gelince indirdiğiniz programları virüs taramasından geçirdinizmi
diyelim geçirdiniz tabii hiç birinde virüs yok(test edildi) virüs yoksa nası çarınızın soyulmasını bizden bilebilirsinizki

Abilerimize Güvenelim

Kısa Bir Not...
Okan abi ve diğer yetkililer bu arada benide bi deneme mod yaparsınız sevinç duyarım
modlua aldıktan sonra etkinliimi göreceksinizdir

Majestic demiş ki:
Avril Lavigne demiş ki:
evt dediklerinize katılıyorum
ben buradan onlarcaprogram indirdim
ama yinede hiç bir şey olmadı
ve bende büyük lerimin yolunu takip ediyorum
verdii programları editlemekle başladım yola :D
inşallah devamı gelip kendi programlarımıda yaparım
he size gelince indirdiğiniz programları virüs taramasından geçirdinizmi
diyelim geçirdiniz tabii hiç birinde virüs yok(test edildi) virüs yoksa nası çarınızın soyulmasını bizden bilebilirsinizki

Abilerimize Güvenelim

Kısa Bir Not...
Okan abi ve diğer yetkililer bu arada benide bi deneme mod yaparsınız sevinç duyarım
modlua aldıktan sonra etkinliimi göreceksinizdir
İllaki d.mod olmana gerek yok sen çalış zaten senin söylemene bile gerek kalmaz gerisini bize bırak. :wink1:
oke o zmn ben çalışmalara başlıyorum...

Ben Ant_NuKeR Oyuna 2 yıl önce başladım ve 2. günü bu siteyi buldum ve 2 yıldır indiredıgım bir proğramları kalmadı allah razı olsun 7 Ay üçretsiz Bot yayınladılar bugünlere geldıysem http://www.extraloob.com dan alıdıgım bilgiler ve stratejiler'le alakalıdır ve çarıma hiç bişey olmadı carım kendı aptallıgım yüzünden gitti artık sitede sevılmeyebılırım ama yıllardır şunu sölerım hala sölüyorum siz benı sevmesenızde bu siteden ayrılmaM!! Çünkü en iyi silkroad sitesıne Üyeyim 8)

VE TABİKİ ÖMÜRBOYU EXTRALOOB!

vE İndirmeye devam!

Ant_NuKeR[xXx_Kroniq] Saygılar...

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
ya bayanlar beyler benım tek dusuncem su:
1. madem vıruslu dıyorsun gırme extraloob a ındırme programlarını ;
a kişisi : e ama bunlar baska yerde yok
ben. madem vıruslu dıyorsun ılgılenme kardesım madem vırusluyse nıye gırıyorsun kafan yerındemı?
a kişisi : bi bakayım dedım
ben. viruslu dıyorsan kanıt goster + gulu seven dıkenıne katlanır ne kadar dıken olmasada senın elıne bırseyler batmıskı konusuyorsun arkadaslarınızın baska gereksız sıtelerın kotu emellerını bızım uzerımıze atmazsanız cok ıyı olur

PS: elınde bırseyler batmıs , her ne kadar o dıken olmasada sozlerını = gulu seven DİKENINE katlanır sozune gore yorumladım

siteyi karalamak isteyenler sizi cekemeyenler tabikide olucak fakat hiçbirşey dürüstlüğün önünde duramaz DİE4 YOU EXTRALOOB :headbang:

bayadır siteyi geziordum ama kayıt olmak dün sagura nasıbmıs:) extraloob a sonsuz güvenim var eğerki birinin çarı soyulduysa ya gittiği internet cafedeki bilgisayara yada güvendim diipte ortak oldugu adama suc baglamalıdır bana gore:) Çünlü cok sahte ısler yapıolar sora forumda baslıolar kufur etmeye ben extraloob aılesıne tskkur ederım boyle bır ortam hazırladıgı ıcın:)

ya peki Bişe sorucam Bİzim carlar nasıl soyuluyo olabilr bi Yardımcı Olabilirmisiniz millet taxiden diyo ???? hatasından sonra diyo siz bu oyun hakkında bizden çok şey biliyosunuzdur hepiniz bilim adamı gibisiniz sizce bizi kim soyuyo Herkes rev6 diyo yaklaşık 3 aydır girmiyorum rev6 ya dün gene soyuldu carım salık olsun arkadaşların yardımıyla gene topladım ben 2 günde ama ya arkadaşlarda soyulursa diye diyorum bi yorum yaparsanız çohk sevinirim Saygılarımla serdar Bayrak

leadri demiş ki:
ya peki Bişe sorucam Bİzim carlar nasıl soyuluyo olabilr bi Yardımcı Olabilirmisiniz millet taxiden diyo ???? hatasından sonra diyo siz bu oyun hakkında bizden çok şey biliyosunuzdur hepiniz bilim adamı gibisiniz sizce bizi kim soyuyo Herkes rev6 diyo yaklaşık 3 aydır girmiyorum rev6 ya dün gene soyuldu carım salık olsun arkadaşların yardımıyla gene topladım ben 2 günde ama ya arkadaşlarda soyulursa diye diyorum bi yorum yaparsanız çohk sevinirim Saygılarımla serdar Bayrak

biz bilim adami deiliz sadece bildiğimiz konularda yardım ediyoruz Moderatörler bize göre biraz daha bilgi sahibi ama soyulmanın bildiğim kadarı ile iki net sebebi var bielemdin 3 tane

1:)Bilgisayarına biri trojen bulaştırmış öyle şifreni öğrenmiş
2:)Gittiğin bir internet cafe de açtıysan orda trojen vardıysa olur
3:) Biriyle ortaksan ve ortağım dediğin kişi yapıyo olabilir

bence sen bilgisayarını bir güzel temizle accontunun şifresini değiştir Sora bak bakalım aynı sorun olcakmı

Saygılarımla:D

Yukarı Alt