YAw ben silahları parçalamaktan bıktım. ne bir stone ne birşey. Nasıl olacak da düşerez bu lucky stoneyi acil yardım lazım.Grandflash kardeş sen 2 silah ta 1 lucky düşürürüm diyodun sana versem 2 weapon düşürebilirmisin? :mrgreen: :mrgreen:

FB_BURHAN demiş ki:
Luck Stone Canawarlardan Düşmez diye biliyodum ben kafamı karıştırdınız yaww şimdi Exclamation
Canavardan düşmüyo zaten.Parçaladığın itemlerden düşüyor bildiğim kadarıyla :?!!!

-Resim Silinmiş.
İşte bunu parlarsam düşer mi Lucky stone? Cevap Lütfen 1 kişi baksın...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
-Resim Silinmiş.
Pardon o küçük olanı lütfen söyleyin bundan % kaç lucky düşer?

hacker__ demiş ki:
-Resim Silinmiş.

Düşmez bence ama nedenini bilmiyorum :lol:

Yok ya lucky 6 times kırdım bişey düşmedi artık kimden düşcek bundan düşmeyecekte..Bununda bi yolu var ama bi paylaşırsanız tam süper olur :mrgreen: extraokk

WarriorsouL demiş ki:
hacker__ demiş ki:
-Resim Silinmiş.

Düşmez bence ama nedenini bilmiyorum :lol:
of ya şu şom ağzını açmasaydın düşcek ti zaten silah onun yüzünden +4 de patladı Sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
immortalı ve lucky times ları yüksek olanlardan cıkma ihtimali daha yuksektir . mesela senin koydugun resimdeki itemden cıkma ihtimal %80 vardır ama nası becerdiysen cıkmamış zor olanı başarmışın tebrik ederim

ilk olarak luck düşecek item de lucky blue su olacak die bi kural yok
ikinci olarak luck stone düşürmek için 8deg item kırılması şansı arttırır lv72 ve blue su olan her silahdan &90 stone düşer luck olması için küçük bi ipucu veriyim son seri itemlerde üstünde immortal+str olan itemler her zaman luck yönünden boldur npc ye satacağınıza kırın en kötü ihtç. 2 stone verr
onun dışında d7-d6-d5 hiç uğraşmayın derm

b0rn demiş ki:
ilk olarak luck düşecek item de lucky blue su olacak die bi kural yok
ikinci olarak luck stone düşürmek için 8deg item kırılması şansı arttırır lv72 ve blue su olan her silahdan &90 stone düşer luck olması için küçük bi ipucu veriyim son seri itemlerde üstünde immortal+str olan itemler her zaman luck yönünden boldur npc ye satacağınıza kırın en kötü ihtç. 2 stone verr
onun dışında d7-d6-d5 hiç uğraşmayın derm
cok cok ıyı bı acıklama cok haklısın kardesım ve bendekı ıkı sey eklım 8 deyer cin itemlerin sakın sakın ama npc ye satmayın zaten kurusu bıle pazarda satılır 8 deyer tum itemler bakdınız satılmıyo parcalayın cıkıcak olan element zaten npc satınızda kazanıcanız paradan daha cok edicehı kesın zaten bıde sansınıza lucky taplet duserse tamam deymesınler keyfınıze 8 deyer lucky suan kı pazarda en az 7 mılyon herkeze ıyı sanslar derım extrabeer

+++++ demiş ki:
immortalı ve lucky times ları yüksek olanlardan cıkma ihtimali daha yuksektir . mesela senin koydugun resimdeki itemden cıkma ihtimal %80 vardır ama nası becerdiysen cıkmamış zor olanı başarmışın tebrik ederim
Zor olanı başardık ha.İnşallah bi daha başarırım da şu glavie ye +7 basarım :mrgreen: :mrgreen:
------------------------------
Bu arada tüm açıklamalara teşekkürler hepiniz saolun varolun...

Yukarı Alt