mutluzor demiş ki:
ya bu botu kuruyom ama accound alamıyom dediğin gibi yapıyom logine basıyom ama register yazısı gelmiyo
evt aynen bendede böyle oluo Login diom bi hata ekran verio bende register cikmiooo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ve Adamlar Bu Konuda Çok İlgili Her Sorunlarına Cevap Veriyorlar Gerçekten MÜKEMMEL Bir Şey Olacağa Benziyor

ya bende Microsoft Net.Framework hatasi veriyor basta ama bende framework 1.1 ve 2.0 yüklü daha ne istio bu anlamadim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Her Şey Doğru Düzgün Çalışıyorken Rapidden Clienti İndiremiyorum Surprised 19 Dakka Bekle Şimdi :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BEYLER SAKIN İNDİRMEYİN İNDİRDİYSENİZDE KURMAYIN SİLKROADI MAFEDİYOR ! SİLKROADI YENİ BAŞTAN YÜKLEMEK ZORUNDA KALDIM AKLINIZ VARSA YÜKLEMEYİN DERİM !!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DampyrE demiş ki:
cruoizei demiş ki:
SORUN BAK İLGİLEN KONUYU AÇAN ARKADAŞ...!!!

-Resim Silinmiş.

iLgiLiLerin dikkatine..!
ben link vermedim kim verdiyse ona sor Wink
Konuyu Açıp Tanıtımını Yapan Sensin extraokk

İKİNCİSİDE TEKRARLIYORUM İNDİRMEYİN TBOTA DEVAM EDİN SİLKROADIN İÇİNE ....

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cruoizei demiş ki:
hoyttttt yawaş Laaaa :@ ilgili senmisin!?
He Şunuda Sölim Eğer Sorunu İnsanca Söyleseydin ÇÖZ YAP HALLET Gibi Emir Cümleleri Kullanmadan Cevabım ;

O Sorun Genellikle Programdan Değil İşletim Sisteminden Kaynaklanmaktadır Ama Bazen Programın Eksik Veya Yanlış Yüklenmesindende Olabilir !

Tabi İnsanca Sormadığın İçin Bu Cevabı Vermiyorum :lolmuch:

Programı SilkRoad Onlinenin İçine Yüklemeniz Gerekmekte Onu Yapıncada Normal Clientle Kendininkisini Değiştiyor Silk Road Onlineyi Açtığınızda 7Vionbot Olarak Açılıyor ! Botla Girip Girmemeniz Farketmez Her Harikarda 7Vion Olarak Açılıyor ! Ben Bunu İnternet Cafede Deneyeceğim Deneyince Yazarım !!

Takımı
Seçiniz...
arkadaşım senin vericeğiin bilgilere kalmadık bana adam olmayı sen mi öğreticeksin yaşın kaç senin ki, sakın konuşma canımı sıkma benim g.by

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cruoizei demiş ki:
arkadaşım senin vericeğiin bilgilere kalmadık bana adam olmayı sen mi öğreticeksin yaşın kaç senin ki, sakın konuşma canımı sıkma benim g.by
Adam Değilsen Öğretmek Bize Düşer Wink

Emredipte Bir Şeylerin Yapılmasını Bekleyiorsun Sonra Bir Şey Mi Öğretecen Diyorsun !

Akılca Senden Büyük Olduğum Kesin Onun İçinde Muhattab Olmayacağım Wink

Yukarı Alt