Minutes To Midnight albümleri ile beni kendilerine hayran bırakan Amerikalı Rock Grubu.

Çakma Rockçıların(!) ennn enn enn çok sevdiği grup. 1-2 şarkısını ezberler, LP 4evaa diye yırtınırlar..

Prestij

Tanınıyorum
Meddah demiş ki:
Çakma Rockçıların(!) ennn enn enn çok sevdiği grup. 1-2 şarkısını ezberler, LP 4evaa diye yırtınırlar..
İnsanları bu şekilde damgalaman çok yanlış, bu grup değişik müzik anlayışı ile ünlüdür, şarkılarında aşktan çok insanlığın kötü gidişhatını , savaşı ve daha pek çok farklı konuyu işlerler. İnsanları direkt rock çı yada metal ci diye gruplamanın da bir anlamı yok. Sanat her zaman sanattır ve gerçek sanatçı kendini belli eder.

Eski tarzında dimdirek nü metal yapan grubun,popülerite amacıyla içeriğinde bir çok sosyal mesaj verdiği son albümüyle,kendini bozup daha çok tokio hotel dinleyenlere hitap eden ismi..

Prestij demiş ki:
Meddah demiş ki:
İnsanları bu şekilde damgalaman çok yanlış, bu grup değişik müzik anlayışı ile ünlüdür, şarkılarında aşktan çok insanlığın kötü gidişhatını , savaşı ve daha pek çok farklı konuyu işlerler. İnsanları direkt rock çı yada metal ci diye gruplamanın da bir anlamı yok. Sanat her zaman sanattır ve gerçek sanatçı kendini belli eder.
Meddah'ın söylemek istediği grupların underground'dan fırlayıp popüleritelerini arttırdıklarında ne denli bozulduklarıdır..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
in the end şarkısıyla kalbime taht kurmuş kuruptur lakin ziyaretlerine az giderim.

Prestij

Tanınıyorum
ScREaM oF HaTE demiş ki:
Prestij demiş ki:
Meddah demiş ki:
Meddah'ın söylemek istediği grupların underground'dan fırlayıp popüleritelerini arttırdıklarında ne denli bozulduklarıdır..
Birbirinizi desteklemeniz güzel, ancak Sözlük Yazarlarının yazım kurallarına dikkat ettiğini ve eleştrilerinde biraz seviyeli olduklarını düşünürdüm. Sanırım yanlış biliyormuşum...

Prestij boşuna yırtınmana gerek yok Meddah kötü birşey söylememiş.
Çakma rock'cıların en sevdiği grup demiş ve bundan da ben çakma rockcı mıyım yorumu çıkartıyorsun.

Bu yorumu yapmak demek herkese çakma rock'cı demek değildir. Buluttan nem kapmışsın biraz. :wink1:

nu - metal diye adlandırabiliriz
rap ile rock arasına sıkışıp kalmış aradan turtable'nin fıyk fıyk sesi gelirken arkadan elektro gitar ile solo atan her ne kadar değişik gelsede adamlar güzel çalıyor be abi dedirten bir grup

Prestij

Tanınıyorum
ScREaM oF HaTE sana yazım yanlışın var demedim, sadece bir sözlük yazarı olarak Meddah'a bu yazım şeklini biraz anormal gördüm. O fikrini söyledi ben de söylemiş oldum. Kimseyle böyle komik bir şey yüzünden tartışmaya gerek yok, birilerini incilttiysem özür dilerim, bugünlerde parçalı bulutluyum sert çıkıyorum bazen...

Prestij demiş ki:
ScREaM oF HaTE sana yazım yanlışın var demedim, sadece bir sözlük yazarı olarak Meddah'a bu yazım şeklini biraz anormal gördüm. O fikrini söyledi ben de söylemiş oldum. Kimseyle böyle komik bir şey yüzünden tartışmaya gerek yok, birilerini incilttiysem özür dilerim, bugünlerde parçalı bulutluyum sert çıkıyorum bazen...
Kimseyi incitmedin güzel kardeşim,sevdiğin,fanı olduğun bir grubu korumaya çalışmak en doğal hakkın;Kalmah ile ilgili kötü bir yorum yapılsa ben de karşı çıkardım :wink1: Benim mesajıma cevap olarak yazınca ben de üzerime alındım özür dilerim :wink1: Bu günlerini de çok kafana takma gelip geçicidir herşey :muck:

Yukarı Alt