Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oyyy oyyyy canlarım benim harika yorumlarınız için binlerce teşekkürler tangalar ablalar hepsi bende sbot aracılık vb. işlemlerin hepsini tek günde bitiririm bünye relax halde hele o yağlı ballı bali masajından sonra uuuuu değmesinler keyfime ahahhaaaa :D :P

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
oyyy oyyyy canlarım benim harika yorumlarınız için binlerce teşekkürler tangalar ablalar hepsi bende sbot aracılık vb. işlemlerin hepsini tek günde bitiririm bünye relax halde hele o yağlı ballı bali masajından sonra uuuuu değmesinler keyfime ahahhaaaa :D :P
sbot falan istemiyorumda Tangalı hatunlar isterim 8) :twisted: :lol:
Tekrar hoşgeldin . :muck: :kalp:

way be helal olsun adminim ^^ bizde burda 56 lvl charı kasmaya uğraşalım :P resimleri bekliyorum :D

Tatil yaramış, güzel dönüş yapmışsın bro ^^ Hatunların fotolarını koymayı unutma :wink1: :twisted:

extraloob demiş ki:
wuhuuuuuu işte buyaaa mesajlarınızı özlemişim kuzularım wallahi bali masajı yaptırırken bedenime hep sizleri düşündüm azmayayım diye arada bacağımı cimcikledim yok ama olmuyor sabah 10da alkol sorun değil kuzum kontrollu içtikten sonra sorun olmuyor hele otelde ki kaydıraktan şoklama havuzuna düşünce 5 cin-tonik içmiş ben anında ayılıyordum zuahahaha müthiş birşey yaa -10derece falan şoklama havuzu muazzamdı şu fotoğrafları ayarlayıp geliyorum kuzularım mucX :kalp:
denemek isterim bende gitcem fethiyeye bu yaz :D 5 cin ha xD anca -10 kurtarır vede kontrollü içmek herkez yapamaz tebrikler :P :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
baho423 demiş ki:
Fethiye -Ölüdenize hoşgeldin benim yaşadığım yer

teşekkür ederim canımcım çok güzel mekanlar gerçekten birazdan fotoları atacağım da halen sitede takılıyorum ayrılamıyorum :D

Ps : 8mbit net faturası 48 TL geliyor her ay, lakin internet hızın 8mbti olmayabiliyor 4-5mbit banko oluyor ama o da fazlasıyla yeterli.

abi s-bot için çok bekleyen var tatilden döndün ama sonrasında bi kere daha git tatile anca düzelirsin başının etini yicekler:D

SBot değil de başka isteklerimiz var bro. ^^ SJSRO silk, sp, gold vs satışı başlatmanı istiyoruz.ç Bir şeyler yaparsan çok seviniriz bro. ^^

Doma$no

Abi Hoşgeldin de Sende kızları ballandıra ballandıra anlatmışsın ama olmaz ki =) Aşeriyoruz... ^^

extraloob demiş ki:
baho423 demiş ki:
Fethiye -Ölüdenize hoşgeldin benim yaşadığım yer

teşekkür ederim canımcım çok güzel mekanlar gerçekten birazdan fotoları atacağım da halen sitede takılıyorum ayrılamıyorum :D

Ps : 8mbit net faturası 48 TL geliyor her ay, lakin internet hızın 8mbti olmayabiliyor 4-5mbit banko oluyor ama o da fazlasıyla yeterli.
Mrblar hoşgeldiniz.
tatil yaramış sanırım. Biz emekçiler olarak çalışmaya devam :popcorn:

ps : 48 tl lik 8mb hızın 16 yada 15 gb kotası olması lazım. Ondan sonra hızınız 512 kb ye düşüyor.(Adil kullanma denen palavradan kaynaklanıyor..)
99 tl lik 8mb hızında ise kota yoktur. 512 kb ye düşme sorunu yoktur.
8mb olması için santral e çok yakın olmalısınız yada santralin size yakın olması lazım :curtain:

Alım SAtım için bekleyenler bence 1 gün daha bekleyin okan abi bi dinlensin yol yorgunluğunu atsın üzerinden herkezle eskisi gibi ilgilenir.

Yukarı Alt