Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Legendary is Back from Fethiye ~ Ölüdeniz

Yaklaşık olarak 8 gündür nette yoktum ve komple uzak kalıp bünyeyi tayland'ı hatunlara bali masajları yaptırıp sabah 10'da alkol ile başlayan gece 02'ye kadar devam eden alkol yüklemeleriyle gelip geçmiş bulunmaktadır, bu süreçte beni özleyen özlemeyen herkese çok selamlar ilerleyen saatlerde fotoğrafları yayınlayacağım güzel bir görsel şölen hazırlamaya çalışıyorum.

Hepinizi gerçekten çok özledim EXL'siz asla olmuyor nefes alınmıyor sanki zor durdum girmemek için ama hatunlar sayesinde bunu başardım ahahahaa Ölüdeniz cidden dünyanın 8.nci harikası mükemmel ötesi bir cennet koyu yanında ingiliz hatunlarla daha da bir ayrı oluyor :twisted: :mrgreen:

Otel odamın balkonundan kendi yaptığım 360derece panoramik fotoğraf çalışmam.

Otel odamın balkonundan kendi yaptığım 360derece panoramik fotoğraf çalışmam 2.

Otel odamın balkonundan bir görüntü.

Yemek beklerken benden bir görüntü.

Koyda harika bir yat gördüm hemen bastım deklanşöre.

Fethiye Otogar.

Ölüdeniz - Kumburnu ve ben.

Kumburnu'nda bir turist 10dk sonra üstsüz güneşlendi yanımda :P

Kumburnu'nda bu ablada 10 dk. sonra üstsüz güneşlendi :D

Kumburnu plajından bir manzara.

Ölüdeniz paralı plaj girişinde ki, böğürtlenler.

Ölüdeniz, ücretsiz plajı ; Belcekız

Fethiye Otogar.

Kumburnu kuşbakışı fotosu, şu en uç oluyor işte.

Ölüdeniz kuşbakışı fotoğrafı.

Hoş geldin okan abi bende fethiyeye geçicem.Şuan ege taraflarındayım.Varmı oralarda güzel mekanlar biraz bilgilendir beni :D

wowoow okan abi:D hoş geldin ilk başta özlettin kendini:D ama başın çok agrıycak para yatırıp s-bot almak isteyenlerden zor zaptettik:D sabah 10 da alkol olurmu be abi o sıcakta :P 4 5 gibi başlıcam xD ama tayland ingiliz hatunları felan tekrardan hoşgeldin abi.

oooooooooooooo hoşgeldin bro , sonunda geldin ben gidiyorum tatile :D siparişleri getirdinmi :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wuhuuuuuu işte buyaaa mesajlarınızı özlemişim kuzularım wallahi bali masajı yaptırırken bedenime hep sizleri düşündüm azmayayım diye arada bacağımı cimcikledim yok ama olmuyor sabah 10da alkol sorun değil kuzum kontrollu içtikten sonra sorun olmuyor hele otelde ki kaydıraktan şoklama havuzuna düşünce 5 cin-tonik içmiş ben anında ayılıyordum zuahahaha müthiş birşey yaa -10derece falan şoklama havuzu muazzamdı şu fotoğrafları ayarlayıp geliyorum kuzularım mucX :kalp:

Hoş Geldin Okan abi.Bende sana bi soru sorcaktım.

Okan abi sen 8 Mbit internet kullaniyorsunya ne kadar ödüyosun bide internette diyolarki internet 8 Mbit olmuyomuş fln diyolar açıklarsan sevinirim.

E0N

rank8
H.g ii vakit geçirmişsin hoş xD ama bundan sonra geçirirmisin bilemem sbot alıcaklar yiyecek seni :D başta ben xD premium plus +ticket gitti :D:D sorun değil ama olsun :D

BrendiBelle demiş ki:
_k0ps3k_ demiş ki:
Hoş Geldin Okan abi.Bende sana bi soru sorcaktım.

Okan abi sen 8 Mbit internet kullaniyorsunya ne kadar ödüyosun bide internette diyolarki internet 8 Mbit olmuyomuş fln diyolar açıklarsan sevinirim.
:lol: adam bi soluklansın ya :santa:
Antreman oldu bu yoksa sbot satışları Plvl silk item Char takası Okan abi 1 haftaya kalmaz hepsini halleder.

Windy

wuhuuuuuuuuuuuu hoşgeldin extra :D :D hacım yaptın güzelce tatili şimdi çalışma zamanı dimi :P bende küçük küçük tatiller yapıyorum temmuzun ortalarında büyük şöleni patlatıcam inşallah :P özledik hacım seni :P hoşgeldin evine 8)

Baba yuvaya döndü 8)

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Hoşgeldin abi fotoları dörtgözle bekliyorum hatunlarda varmı fotolarda peki^^

Yukarı Alt