extraloob demiş ki:
K3M4L1ST demiş ki:
extraloob demiş ki:
aghh be xanti hacım wallahi 4-5 saat gibi bir süre var sanıyorum ben ne bileyim 2 saatlik yol olduğunu tühh keşke arasaydım bir hal hatır sorsaydık o anda söylerdik zati görüşürdük umarım sen istanbula gelirsinde yeni villamda misafirim olursun :kalp:
okan abi belediye seçimlerinde aradamı kaynattın villanı :mrgreen:

eheheheee :twisted: :mrgreen:
São Paulo/Brasil den tanıdıklar yardım etmiştir villaya :P

Ölüdeniz gerçekten dünya harikalarından daha harika bir mekan. Gitmek görmek gerek, gelmeden kazma kürek (ölümle bağdaştırarak saçma bir buluş daha yaptım ^^).

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ilker Cindik demiş ki:
Ölüdeniz gerçekten dünya harikalarından daha harika bir mekan. Gitmek görmek gerek, gelmeden kazma kürek (ölümle bağdaştırarak saçma bir buluş daha yaptım ^^).

gerçekten maldiv adalarıyla aynı bro hiç farkı yok o kadar şahane cennet köşesi resmen dünyanın 7 harikası deniyorya hani öyle bir harika varsa burası kesinlikle dünyanın bir harikası olması lazım.

hoş geldin birader herşey güzelde nie üstsüz çekip koymadın yaw :D
bide KUM Fazla güzeldiil ama geri kalan herşey süper teşekkürler resimler için :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biglovemen demiş ki:
hoş geldin birader herşey güzelde nie üstsüz çekip koymadın yaw :D
bide KUM Fazla güzeldiil ama geri kalan herşey süper teşekkürler resimler için :D

çok teşekkür ederim güzelim sende hoşgeldin ailemize, üstsüzler bende kalsın aile var olmaz öyle :P

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Abi fotolar güzel ancak bi sorum var saçların orjinal siyah mı yoksa Boya mı ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok kuzum ne beyazı yahu ahahaha daha cillop gibi delikanlıyım gören max 25 diyor :D :P

Yukarı Alt