Evet soru gayet açık LOL'deki en iyi champion'u arıyorum birçoğunu denedim fakat aramaktayım hala 8)

Cevap yazacaklar neden o champion olduğunu da açıklarsa sevinirim

Takımı
Besiktas
SubDue demiş ki:
Rookie demiş ki:
Ne tür bi karakter istiyorsun önce onu belirle

Favorim draven hareketli birşeyler lazım bana :D
Draven haraketli bir karakter değilki brocum haraketli ad carry diyorsak tris ile ezreal olabilir ney oynamayı seversin agresifmisin bunları söyle ?

frityus demiş ki:
SubDue demiş ki:
Rookie demiş ki:
Ne tür bi karakter istiyorsun önce onu belirle

Favorim draven hareketli birşeyler lazım bana :D
Draven haraketli bir karakter değilki brocum haraketli ad carry diyorsak tris ile ezreal olabilir ney oynamayı seversin agresifmisin bunları söyle ?
Agresifim aynen

Agresif oyuncuysan öncelikle sen lane olarak solotop oynamalısın. Çünkü çoğu solotop herosu hareketlidir ve tanky carry dediğimiz build ile oynar. Irelia,jayce,darius,wukong,lee sin ,nidalee(tanky ad). Genellikle solotop oynanabilen bütün herolar senin tarzına uyar. Early gamede damage itemleri alırsın. örn : lee,darius,wukong tarzı herolar oynuyorsan base gittiğinde 2tane dorans blade alıp kill alarak earlyde sagladığın avantaj sana lane kazanmanı sağlar ve solotop kazanan takım %60oyunu kazanmıştır. Sakın ve sakın ad carry oynıyım deme çünkü agresif oynayan ad carrylere çok sövüyorum. Eğer mid oynamak istiyorsanda assasin olan heroları (diana,akali) oynayabilirsin.

Takımı
Besiktas
arveleson demiş ki:
Agresif oyuncuysan öncelikle sen lane olarak solotop oynamalısın. Çünkü çoğu solotop herosu hareketlidir ve tanky carry dediğimiz build ile oynar. Irelia,jayce,darius,wukong,lee sin ,nidalee(tanky ad). Genellikle solotop oynanabilen bütün herolar senin tarzına uyar. Early gamede damage itemleri alırsın. örn : lee,darius,wukong tarzı herolar oynuyorsan base gittiğinde 2tane dorans blade alıp kill alarak earlyde sagladığın avantaj sana lane kazanmanı sağlar ve solotop kazanan takım %60oyunu kazanmıştır. Sakın ve sakın ad carry oynıyım deme çünkü agresif oynayan ad carrylere çok sövüyorum. Eğer mid oynamak istiyorsanda assasin olan heroları (diana,akali) oynayabilirsin.
Aynen öyle Akali Diana rengar şu ara çok hareketli herolar :headbang:

frityus demiş ki:
arveleson demiş ki:
Aynen öyle Akali Diana rengar şu ara çok hareketli herolar :headbang:
Çok iyi bir açıklama teşekkürler

Lenneth demiş ki:
3.kez 6300'Lük championu mu açıcam aklımda 2 tanesi var ama karar veremiyorum..

1. Jayce

2. Brand

Brand mid herosu yani ap carry. Brand oynaması zordur çünkü skilleri skill shot. Buda tamamen senin oyun zekana hızına bağlı olarak op veya ezik bir karakter oluyor. Eğer smartcast yani skilleri seçerek değilde bastığında atıcak şekilde kullanmıyorsan alışabilirsin ve oyunu taşıyabilecek herodur. Jaycede oyunda 2tane olan yani 2farklı türde kullanılan hero. Oynaması zor herolardan biridir. Bence oyunun başı için doğru seçenek olmaz. 6300 1hero alıcağına 3150 2tane hero alabilirsin. Örneğin pant ve gp falan alabilirsin. 6300lük alıcan diye bir koşul yok. Ne kadar çok heron olursa o kadar az sıkılırsın. Ben önce 450lik heroları bitirmiştim ve o heroları öğrenip sıkılana kadar 15k para kasmıştım.

Takımı
Besiktas
Jayce almanı tavsiye ederim ikisinden birini alıcam diyorsan ciddi anlamda iyi bir damage vurup 2 heron var hissi veriyor oyuncuyu tatmin ediyor :)

frityus demiş ki:
Jayce almanı tavsiye ederim ikisinden birini alıcam diyorsan ciddi anlamda iyi bir damage vurup 2 heron var hissi veriyor oyuncuyu tatmin ediyor :)
Her zaman öyle olmuyor. Jayce genellikle counter pick için kullanılan bir hero. Öyle çok op bir hero değil. Oyunu taşıyacak bir hero değil.

Takımı
Besiktas
arveleson demiş ki:
frityus demiş ki:
Her zaman öyle olmuyor. Jayce genellikle counter pick için kullanılan bir hero. Öyle çok op bir hero değil. Oyunu taşıyacak bir hero değil.
İnsanı oyuna bağlayacak tarzda eğlenceli bir hero bu adam her zaman 5v5 atmıyor sonuçta

Bence olaf hacım olafla kesemedıgım karakter yok :) ama su aralar rengar cok iyi infinity dizersen Q skili %40 50 damage gırıyor

Yukarı Alt