OsKi demiş ki:
extraloob demiş ki:
o 19-21k çakan adamı ben yakalayayım bu gece :lolmuch: :mrgreen:
,
okan abi sen gel ben öteki adamın yerinbi biliyom 7/24 pwp de :lol: sen çakarsın dondururum ben :lol:

we işte o acayip ismi olan +9 lu adamın ss sini yakaladım sabah çekdim koyim şura :lol:

işte;
-Resim Silinmiş.
aaa benim dediğim adam bu deil :lol: acaip isimli dediğim +9 spear lı :lol: demekki serverda 3 tane +9 varmış

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lac_hong nicke bak gene asyalı yahu bunlarda nedir bu oyun aşkı ve azmi anlamış değilim bizimkiler bi +5 lik charı RA yaptım 1000 ytl ye satıyorum diyor bu char ellerinde olsa acep kaça satarlar özellikle sözüm bazı sitelerde ki tospalara :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch:

pacific te +9 da kesmez artık millet sosun seti dizdi,hele ally hayvanı tam bir sro oyuncusu ya,sosun armor set,sosun S/S,kim yıkabilirki onu

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Pennywise demiş ki:
pacific te +9 da kesmez artık millet sosun seti dizdi,hele ally hayvanı tam bir sro oyuncusu ya,sosun armor set,sosun S/S,kim yıkabilirki onu
wayy Ally adam gibi adam o işte beee cidden Cool

+9 glavei ve spaerda cok tiki duruyor ama bızım posedıonda bır turk arkdasımız +9 sword yaptı
birde
athenste sonıc_ger adıdna sahıs 72 +9 spaerı 600me satıyodu en son sattımı bilmem

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kocakafali demiş ki:
+9 glavei ve spaerda cok tiki duruyor ama bızım posedıonda bır turk arkdasımız +9 sword yaptı
birde
athenste sonıc_ger adıdna sahıs 72 +9 spaerı 600me satıyodu en son sattımı bilmem
o Türk'ün alnından öperim işte, ayrıca +9 spear 600m çok ucuz hırsızdır o bence hemen alın toplanıp kahvekeyfi

bu sefer acemiliğme geldi bir daha silaha + basarsam namert olim en az 20 tane astral 15 saten ımmortal bastım +7 yapamadım birdaha yeni serverda char açarsam basarım parayı kardeşim dertsiz tasasız alırım +7yada +9

Yukarı Alt