LvL 46 pure int bir charım var..6 gap yapıorum...Heuksal 40 cold 40 fire 40 lightning 40...Bunları 300 mastery lvla nasıl tamamlamalıyım acaba???

kaanbilge demiş ki:
LvL 46 pure int bir charım var..6 gap yapıorum...Heuksal 40 cold 40 fire 40 lightning 40...Bunları 300 mastery lvla nasıl tamamlamalıyım acaba???
fire kasıosun he =S hmmm!
80cold 80 light 80 hueksal 60 fire yap we imbue ve nuke light öneririm ama fire olsun diosan!

70cold 70 light 80fire 80 hueksal olur!
hadi kolay gelsin!

A

Anonymous

Guest
ebri demiş ki:
kaanbilge demiş ki:
80cold 80 light 80 hueksal 60 fire yap we imbue ve nuke light öneririm ama fire olsun diosan!

hadi kolay gelsin!
Tuhaf bişi var heuksal 80, light 70 Confused Ne gerek var heuksalın 80 olmasına Question Bence cold 60 ,fire+light 80 ,heuksal 60. Bicheon skillerinide açacan mı??

bicheon açmayı düşünmüyorum...HAtta heuksaldaki bütün skilleri kapadım passive hariç.....Nuke atmak eğlenceli ama sürekli ölmek delirtiyo....Party canavarları sağolsun...4. çarım hala güçlü bir tane yapamadım şöyle kolay kolay yatmıcak ve sağlam vuracak...

A

Anonymous

Guest
kaanbilge demiş ki:
bicheon açmayı düşünmüyorum...HAtta heuksaldaki bütün skilleri kapadım passive hariç.....Nuke atmak eğlenceli ama sürekli ölmek delirtiyo....Party canavarları sağolsun...4. çarım hala güçlü bir tane yapamadım şöyle kolay kolay yatmıcak ve sağlam vuracak...
Bence lwl erkenken 5.1 hybird sword-shield aç. Şiddetle öneririm. Benim eski charım öyleydi hiç zorlanmıyordum lwlimdeki party gianttan. Yan yana 2-3 tane partyli kesebiliyordum. Yeni gelen col skilli varya. Onun sayesinde lwlideki strleri rahat yenebiliyordum. Kasarken spear kullan daha hızlı olursun Wink 5.1 olunca garment giyice zorlanmasın hem. Full intin 1 critlik işi var? 80 lwlda 2 :lolmuch:

_sehzade_ demiş ki:
ebri demiş ki:
kaanbilge demiş ki:

hadi kolay gelsin!
Tuhaf bişi var heuksal 80, light 70 Confused Ne gerek var heuksalın 80 olmasına Question Bence cold 60 ,fire+light 80 ,heuksal 60. Bicheon skillerinide açacan mı??
pardon sennki daha tuhaf oldu =) =S 80 lght+ fire etti 160 60 cold 60 hueksal bunlarda etti 120 toplam 280 harcadın bile 20 tane kaldı birde bicheon accanmı die soruyorsun :S
hueksalın 80 olması nie lasım skiller war we 80dekiyle full int bi adam zıbarır!
light nie 70= fire acmak istemiş we diger herseyden yararlanmak icin 70te kalması lasım!
Bu görünen sebep asıl sebep 70light we 80 light arasında fasla bir buff weya oyle bi fark yok bir tek nuke war oda fire 80 onlar yeter ona!
Hala tuhafmı?Kmnki tuhaf =))

_sehzade_ demiş ki:
kaanbilge demiş ki:
Bence lwl erkenken 5.1 hybird sword-shield aç. Şiddetle öneririm. Benim eski charım öyleydi hiç zorlanmıyordum lwlimdeki party gianttan. Yan yana 2-3 tane partyli kesebiliyordum. Yeni gelen col skilli varya. Onun sayesinde lwlideki strleri rahat yenebiliyordum. Kasarken spear kullan daha hızlı olursun Wink 5.1 olunca garment giyice zorlanmasın hem. Full intin 1 critlik işi var? 80 lwlda 2 :lolmuch:
istedgin char tipi işte bu 5:1 kolay yatmıycak saglam wuracak! mis gibi 5:1 warken full nie yha :lol: işte burada katılıorum tamemen 5:1 5:1 5:1 Wink Wink

sword shield yhada hueksal sana kalmıs! ama fire olamassan senn icin daha ii olur! ama zevk senin! fire daha cok cakıo die 1k fasla cakması icin mastery harcamak hosuma gtmiorda uyarıım dedim =)

bu saatten sonra bicheon sworda geçmeyi düşünmüyorum ancak bu hybird 5.1 veya 7.1 olabilir...Hybirdde 6 lvlda 5ini int 1 lvlı stryemi veriosun???

kaanbilge demiş ki:
bu saatten sonra bicheon sworda geçmeyi düşünmüyorum ancak bu hybird 5.1 veya 7.1 olabilir...Hybirdde 6 lvlda 5ini int 1 lvlı stryemi veriosun???
o nasıl ole yhaw 6lvlda 5int snra str=S ole bsy duymadım hic =))

bak sana tavsiye yha cıplakken mag balance %85 olanakadar str wer her lvl upladıgında str wer ve snra takı-kıyafet-slah cıkarak balancene bak %85 olunca 5int 1 str gitmeye bak yani 2 lvlde 1 str! karıstırmamak icin not tutman lasım cunku ortadan 5:1oluyorsun!
Bunu yapamam karısık diyoarsan 67lvle kadar full int wer 68olduktan snra full str wer 80e kadar al sana 5:1 hemde tamı tamına herseyleri aynı Wink hadi kolay gelsin :)

67ye kadar full int verip sonra değiştirmek daha iyi olabilir...teşekkürler cevaplarınız için:)))

nP cnm:D hadi ii sanslar! ii kasmalar :)

bu arkadasada yardım ettk konu kapanabilir Razz puahaha Razz Razz

A

Anonymous

Guest
Eet tuhaf. Bicheonu açar lighttan kısar. Benim bicheonu açcan diye sormamdaki sebep bicheonu açacaksan lighttan kısacaksın Wink Dual weapon kullanmak istiyosan.
bu lwldan sonra 5.1 olmak için şöyle yapabilirsin. 50den 60 a kadar 10 lwl str verirsin. 5.1 olurusn.68i beklemek daha zor olur

_sehzade_ demiş ki:
Eet tuhaf. Bicheonu açar lighttan kısar. Benim bicheonu açcan diye sormamdaki sebep bicheonu açacaksan lighttan kısacaksın Wink Dual weapon kullanmak istiyosan.
bu lwldan sonra 5.1 olmak için şöyle yapabilirsin. 50den 60 a kadar 10 lwl str verirsin. 5.1 olurusn.68i beklemek daha zor olur
20tane bos war 80lght! lghttan kac kıscanda bic acıcan fire imbueli nuker dual wep kullanması cok zooorr light buffları acamaz cold acamaz :S

light cold S/S olur anca 90cap dede cekik gozlu kardeslerimiz light s/s yapıolar cokta dayanıklı! fire acan nuker dual wep olamaz bndan snra!(90dan snra) şuan 80fire 80 huelsal 80 bicheon 60 light kurtarıorda snow shield yok yine ezik olur =)

eger cok olmek istemiyosan

Fire 80 Light 80 Bicheon 73 Cold 67 suanda en iyi full int yapilandirmasi budur.

ama diyosan ki spear kullanicam

Fire 80 Light 80 Cold 80 Heuksal 60 olsun cold 80 olmassa cok fazla olursun zaten shieldin yok bide coldu 80 yapmassan way haline :lol: ama sword shield speardan 10 kat guzel full int spear tam bir rezalettir

yalnız bence artık nukerler fireden vazgecmesi lasım :S
kore serverları full fire nukerdi 90 we skilleri gelince fire 3-5tane kaldı onlarıda goren yok! 89 lvl falan lvl up videoları bldum ben bırkactane cold light adamlar we pvp videolarında full light nuker war hcc fire gormedm ciddiyim cnku firede nukere yarayan bsy yok 1k fasla cakan nuke warsa olmasın daha ii zaten!
80-90 mastery 1k-1,5k fasla cakmak icin gidio yha onun yerne cold light maxla bide wep skili maxlarsın daha dayanıklı olursun! bu bir gercek!

pure int spear o_O
bu konuda hiçbir bilgim yok böyle bi char bana göre aykırı :mrgreen: ancak bu char 80 cold 80 light 80 heuksal olmalı geriye 60fire kalıyor zaten. sebep shield gibi bi koruması yok o yüzden 80cold ideal imbue bilemiyorum zevk meselesi 80light zaten ana nuke bu olacak heksaldaki skilleri kullanacaksan 2 imbue gitmelisin yani cold ve light. biraz karışık oldu anlmışsındır umarım

heuskal light fire 80 cold 60 olmali ama sitonsa cold light 70 yapaiblirsinde ama sakin heuskal ve fire i 80 den asa dusurme

Full int spear olmaz zaten bu bir gerçek.Bi kere cold 60 falan demişler öyle birşey olmaz zaten.Coldu 60 bırakırsan crit yemeden yatarsın bu 1.yeni gelen yüzde 50 mp absorbe edilen skil açılacak bu 2.Siz light imbue diyorsunuz.Lightın artısı 0 bu 1.Sen adamı elektirik shock yaptığın zaman adam 1 pill basar geçer yani vuruşu yapamadan parry ratio eski haline döner.Fire nukeden şaşma.Hem firenin 4. nukesinin de magical atağına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Hiç bir char buildi light imbue kullanmamalı ve 80 light imbue charı olupta sağlam adam olanı daha görmedim.

hacker__ demiş ki:
Full int spear olmaz zaten bu bir gerçek.Bi kere cold 60 falan demişler öyle birşey olmaz zaten.Coldu 60 bırakırsan crit yemeden yatarsın bu 1.yeni gelen yüzde 50 mp absorbe edilen skil açılacak bu 2.Siz light imbue diyorsunuz.Lightın artısı 0 bu 1.Sen adamı elektirik shock yaptığın zaman adam 1 pill basar geçer yani vuruşu yapamadan parry ratio eski haline döner.Fire nukeden şaşma.Hem firenin 4. nukesinin de magical atağına bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Hiç bir char buildi light imbue kullanmamalı ve 80 light imbue charı olupta sağlam adam olanı daha görmedim.
gormedinmi :lol: etrafına ii bakmamısın ozaman lght nukerler gozlerini yummusun Wink
dkkatli bakmanı dilerim! we ii bak bence lightın 3,nukesimi fire 4,mu daha ii cakıo snra yaz ?? huh??

Yukarı Alt