bence ksro ya extarloob inceleme timi kuralım herkes aynı serverda kastımı belli bi lv sonra ksro bölümü açarız şahsen ben çok uzun zaman önce ksro ıd si edindiğim için sorun olmucak ama silk vb. alımı baya zor olcak hem orda(kore silkroad da )adamlar özellikle türklere çok iyi davranıo adam 3 lv 100 k verdi bana okçu açmıştım ayrıca orda normal srodan daha pahalı itemler(npc den alış pahalı satış ucuz kolay kasılmıo çok emek istio) hem bi süre sonra ayrıca ksroda aynı knight gibi ek anti bot yazlımı çalışmıo büyük ihtimalle tekte girionuz tekte olmasada max 5 te o da en yoğun saatte ama ben girdiğimde türkler yeni daha öğrenmeye başlamışlerdı ksro yu belki ondandır:D. Dediğim gibi modlar önderliğinde ksro da extraloob tim kurak guillde extraloob olur 8) ayrıca koreceye başladım sökmeme az kaldı oynayanlara yardımcı olurum herkes bi partide oldumu hiçbir mob kolay yatıramaz bizi içimize bi full str alırız kalanı full int 5-6 ayda belli bi seviyeye geliriz hem yeni gelcek updateleri(onlar legent 7 de biz daha 3 teyiz en az 1 yıl önceden sitede yayınlarız nasıl updateler gelcek neler olcak) bence böyle bi tim kurmak updateler hakkında kesin bilgi sahibi olmamız demek(min 1 yıl önceden gideriz:D) sonra da bu neydi şu neydi diye uğraşmayız.Ama tek sorun var questler korece:D yani bilmek şart ama ilk 40 lv questleri okumamıza gerek yok standart oldukları için ezberden yaparız.40 lv olduktan sonrası çevirmeler benim, her questi çeviriz evelallah valla böyle bi tim varsa varlığını bilmeden yazdım çok özür ama yoksa böyle bi tim kurmakta yarar olduğunu düşünmekteyim.saygılarla proffessor(eskiden tek r li idi orjinali proffessor dür tamamiyle benim kullandığım bir nick fakat serverın değiştirilmesi sırasında hata oluştuğu için yenisini açtım)

Yukarı Alt