cok süper olmuş ellerine saglık blade ye bittim silahları cok muhteşem bişe olmuş extraokk

extraloob demiş ki:
son gösterilen chiniese itemler 9th detective

zati direk 100 gelmez 90 gelir dicem ama bu sefer belki direk 100 getirirler 10ar10ar az oluyor anlamsız oluyor bu görseller de sro nun magazin dergisinden düzenli olarak tasarımlarının yayınlandığı dergidir.
yoq yoq baqtım ben ilq 90 geliyor... su anda biz LEGEND II yızde yaz biraz geçince normalde sadece Unique lerin etkin olacagı LEGEND IV yerine LEGEND VI yı şıpbadanak vericekler... Skilller 90 a kadar olmıcak ama 9 th. İtemler, 90 Lv SayTan(roc mountain de) 100 Lv. Roc(yine roc mountain) ile 105 Lv MeduSa(Ch'in Tomb) olucak.. ve sonra da beklenen an LEGEND VII !!! 10 th. itemler 120 ye Kadar Skiller, 120 Lv. unique, ch'in tomb vb. bi dolu özellik...

Oyun yönetimi bi başlıkta söylediğim gibi arapları da oyuna Bagdath ve Tahran şehirleri ile eklemeyi planlıyorlarmış ama bu LEGEND VII de yoq ne zaman yaparlar bilmiyorum... belki bir kac yıl sonra...

super olmus chin tomb ama ben daha onceden onun acılıp 30 lvl altının kasım yerı olucagını sanıyodum :mrgreen: o bızım mıttede olan sahbilmem ne degil mi?:D uniqe herlde

Son gösterilen chinese itemler 9d deil 10 d extraokk . 9d leri bizzat gördüm. Ayrıca 10d europe itemleri harikaymış çok beğendim.özellikle siyah set ollması hoş.

Yukarı Alt