Dampyre

Buralıyım
evet arkadaşlar kopya çekmeyen yoktur
bu bölümde herkes okuldaki kopya anılarını anlatırsa biz de bunlardan keyif alırız..
hadi bakalım anlatın
aklıma gelince ben de anlatacam :mrgreen:

Köşede yere kopya yapıştırp çekerdim-Sınıfta ing. dersinde tek kopya çekip yakalanmayan bendim xD

Orta okulda kızlardan biri bacağına yazmış :lol: Kopya çekicem die kız açtı bacağı(En sonunda kopyasız 3 aldım :lol:)Bildiğim sruları yapadım kıza bakmaktan

Kağıt deiştirme :lol:

Daha çok var....

en klasik taktiğimdir halada

cantamın sıranın gözüne koyarım altına alakasıs kitap onun altınada kopya kağıdımı

hoca gelir gider ben onu ceker iterim

bi gün almanca dersinde yazılıyız ama sorularda nasıl kazık nese yarım a4 ün 2 tarafınıda hazırladım geceden
bedenci var cekip bakamıyorum. ne yapıcam ne edicem derken 2.5 ay önce oldugu içinde hava sıcak mayıs gibiydi tarih sanırım. hoca kapıyı actı ben o anda kopyayı sınav kağıdının altına attım ama koca a4 ün yarısı cok pis tırsıyorum. cok ta pis basımızda bekler cekemessin onun dersinde nese ben kapıdı itip altından kenarından saniyelik bakısları yaptım cok da rahat oldu.

kağıtları toplamaya geldi sıra tam hoca bizim sırayı toplıcakkene ayaga kalktım kağıdı altıma attım aynı hızla oturdum ama ne oturus arkada pencere acıkmıs kafayı ohh be diyip yakalanmadım düşüncesiyle arkaya atınca takkk die ses geldi sınıf bana odak aynı sanise hoca geldi varmı birşey yokmu filan yakalanma korkusu yok hocam filan falan gecistirdim baya bi uzun gündü benim için::D

nese ama almancacıda söle bi adam lise 1 de yanımdakiyle kopya cektik o 35 be 55 aldım nie kopya cekiyonuz die dövmüs bi adamdır :lol:
adam kağıtları tek tek inceler oturma sırasına göre. dil sınavında dorular aynı olurda yanlıslar olamaz filan der hatta cakar sözlüye zayıfı.

nese o sınavda a lı b li bi sınav sınavda cok zor du ama bi 50-60 bekliyorum

hoca geldi only 28 oyyyy a..... si.... yim ne oluyoz dedim basımdan asaya kaynar su döküldü. önündekinden (almanyadan gelen bi arkadas var ) kopya almısın dio. ama benim yanımda oturan yoktu. önümdede tek o cocuk var a lı b li die hoca capraz oturttu gruplar aynı değil. hocam mümkün değil olmaz olmamalu hocaya sorun falan filan.
baya bi diretince hoca cık dısarı dedi beni bekle

hay a.q dedim bekliyorum yusuf yusuf ama geldi kulaklarımı oksuyor böle güzel güzel konusuyor ilk ve son kez ama diye bildim o anda 1 saniyede 5 tokat yedim şak şak şak şak die sesler geldi git wc ye yüzünü yıka gel dedi

ama ne oldu ne bitti anlamadım 2 saniyede ölümün dayagını yedim Crying or Very sad

biraz uzun ama idare edin :lol:

aramızda öğretmen veya öğretmen adayları var kopya taktiklerini öğrenmesinler lütfen haha yeni nesil öğrencilerin hayatını yakmayalım Wink

Jigsaw

Aileden
Anılar süper valla.

Ben valla printerdan 4-5 punto açık gri çıkartıp şerit şeklinde kesme meraklısıyım. Çok pratik bence.

bende bir kere ingilizce dersinde 6 kısı kopya cekecektık bır tane ilker diye kardesımız vardı her ıngılızce sınavı 100dür onu aramızda aldık sınav basladı hoca biraz mal biz kagıtları degısıyoz ama hiç kımsenın ısmı yazılı degıl sınıfta a b c d grupları var ama bız 6 kısınınde gruplar hepsı c ıdı benım kagıdı emre dıye arkadsa aldı ilkerden gecırdı kopyayı dıyom ver la kağıdımı yok vermiceo esnada emrenin kağıtını yırttık hoca mal geldı ne oluyo cocugum salladık bişeyler(hatırlamıyom) sınavdan herkes 95+ cektı puhaha sonra hoa sözlüye kaldırdı herkese delikli 10 karneyede 2 geldi ingilizce en iyi kopya kagıtları takas etmektir :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

matematik yazılısı hiç unutmam,lise 1-2 yada3 hatırlamıyorum,lisede matematiğim hiçbi zaman iyi olmadı(halbuki şimdi ekonomide okuyorum :lol: ) herneyse kopya çekmem şart yoksa zıctık,5 yaşından beri arkadaş oldugum biri var en yakın arkadaşım hala daha görüşürüz matematiği çok iyiydi,sınavda önüme oturdu,kopya çekmeye çalışıyorum olmuyor delirecem lan kay kenara falan die kavga ediyoruz ama çekemiyorum,en sonunda hocanın bakmadığı bian arkasına döndü ''ver lan şu kağıdı'' deyip çekip aldı önümden kağıdı, kendi kağıdınıda bana verdi,kendisininki bitmişti,sınav bitip kağıtları vermeye giderken tekrar değiştik kağıtları o 90 aldı ben 70(kopya çekmesem 20 falan alacam ama :lol: )

Jigsaw

Aileden
Pennywise demiş ki:
matematik yazılısı hiç unutmam,lise 1-2 yada3 hatırlamıyorum,lisede matematiğim hiçbi zaman iyi olmadı(halbuki şimdi ekonomide okuyorum :lol: ) herneyse kopya çekmem şart yoksa zıctık,5 yaşından beri arkadaş oldugum biri var en yakın arkadaşım hala daha görüşürüz matematiği çok iyiydi,sınavda önüme oturdu,kopya çekmeye çalışıyorum olmuyor delirecem lan kay kenara falan die kavga ediyoruz ama çekemiyorum,en sonunda hocanın bakmadığı bian arkasına döndü ''ver lan şu kağıdı'' deyip çekip aldı önümden kağıdı, kendi kağıdınıda bana verdi,kendisininki bitmişti,sınav bitip kağıtları vermeye giderken tekrar değiştik kağıtları o 90 aldı ben 70(kopya çekmesem 20 falan alacam ama :lol: )
Zuhahaha. Benim de öyle bi anım oldu aynısı. Ama ben arkadaştan daha yüksek not aldım o ayrı. Bildiğim 2-3 şey vardı zaten onları da arkadaş bilmiyomuş. :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilk kopya deneyimim orta okul 3. sınıftayız matematik dersi iki kişi oturuyoruz sırada en arkanın önü arkamızda okulun en güzel iki kızı aşklarımız hesabı :lolmuch: sınavda kopya çekeceğim 3 kişiyede yardım edeceğim ki okulun en zeki öğrencilerindenim her notum 8-9-10 neyse heyecan olsun işte araya spor çantamı koydum mat sınavı başladı hemen soruyu yazdım defteri sol elimde spor çantanın içinden açıyorum hem bakıyorum hem yazıyorum birden hoca geldi bir bağırdı çantayı kaptı defteri aldı senden hiç beklemezdim dedi öyle konu kapandı neyse sonra oturdum takır takır soruları kendim çözüm sınav bitti daha sonra gene sonuçlar açıklandı 9 almıştım :lolmuch: :mrgreen:

bır kere cok ıyı hatırlıyom bızım bıraz sakın hoca var geometri dersinde sınav olucaz hıc bısey bılmıyom hoca geldı en arkaya cevap anahtarı elıonde bır kız bısey sordu salak hoca dömeldi dedım bakam sunun mallara bır baktım soruların cevapları hemen gecırdım unutmadıysam 60 felan almıstım kopya cekmesem en fazla 01 Evil or Very Mad :lolmuch: hocadan kopya ceken ılk kısıyımdır galıba

edebiyat dersinde kopya çekiyoz adam sormuş tasavvufta müzik aleti ne dir diye.döndüm arkada edebiyatçı bi çocuk vardı .
ben:kanka 4.cü sorunun cvbı ne?
kanka:ney ?

ben: kanka 4 diyom 4

kanka:ney dedim ya?
ben: yha olum 4 diyom lan 4.soru işte malmısın
kanka:neyyyyy?
ben:lan adi şerefsiz köpek 4 diyom lan dörttttttt
kanka:neyyyy lannnnn neyyyy
arkadaşlar uzattığım yerler bağırma anlarıdır bu anlarda hoca sesimizi duymuştu oda gülüyodu bütün sınıf yıkıldı gülmekten Wink :mrgreen:
sınav ertelendi bidahaki sınavda sonradan anladı mbitek benim kağıdımda cvbı verilmiş bi soru vardı
soru:tasavvufta müzik aleti
cvp: neyyy lan neyyy :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch:

Dampyre

Buralıyım
lise de hiç korkmadığım derstir geometri ..
hocayı bir görseniz keşke bize gelse dersiniz..
lakabı furby .. tıpkı furby e benziyo zaten...
sınav sırasında konuşan konuşana, hoca da saf (saf ki ne saf :mrgreen: )
yazılı olduğu her dersinede istisnasız kopya çekerdik..
bir şeey hazırlamamıza gerek yoktu çünkü sınıfın ineklerinden çekerdik :mrgreen: :mrgreen:

aklıma geldikçe yazmaya devam edeceğim.. extrabeer

bizim eski sınıfın mevcudu 28 kişi 23 kız 5 erkek :mrgreen: kızlar her yazılıda kopyayı doser
daha bir derste bile kopya cekmediklerini gormedim tarih dersinden yazılıyız kızlar bir kopya hazırlamıs ama haddi hesabı yok neyse bende yanınıza oturabilirmiyim dedim yazılıyı yemekhanede yapacasz olur dediler hemen oturdum yanlarına sonra baktım kopyalara yarısının bacagında bantla yapısık yarısı s**yenine katmıs ben mal gibi kızların kopya kattıkları yerlerine bakıom sınav bi basladı kız yanımda bacagına yazmıs kız acıo lan bi yandan dayanamıom bi yandan kopyayı dosuyom hocada ikide bir bana bakıo :mrgreen: kızlara ayrımcılık mı yapıodu neyse dakikalar ilerledikce kız telasa kapıldı simdi sınav a lı b li kız a ben b bnin cvplarının cogu war anınkiler yoq galiba ben bi yandan bacaga bi yandan kagıda derken kız birden bir asıldı etegini kalcalarına kadar bende tik**im sınavını deyip kıza bakıom kız ama en sonunda sorunun cvbnı yapıstırdıgı kagıdın obur yuzunde buldu kızla 1 ay cıktık olanları tahmin edersiniz herhalde :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: birgun antalyaya gelirseniz serik anadolu meslek ve KIZ MESLEK lisesini ziyarete gideriz Wink extraokk

anadolu lisesine yeni başlamısız taaa 13 sene once ingilizceyi daha yeni yeni ogreniyoruz hoca bir soru sordu pek anlamadım tabi kafayı yere egdim ark ın kitabı acıktı ondan okuyum dedim i was in canimana die bişey yazıyordu hatırlamak biraz zor ama onu soledim hocaya,hoca acaip acaip bakmaya basladı ark da kıs kıs guluyor bana dedim noluyor megersem bu canımana ark ın köyüymüş ben de onu kanimana die ingilizceye uyarlayarak okumusum eh biraz gulduk ama utancımdan simdi bile yuzum kızarıyor

Dampyre

Buralıyım
_AvRiL_ demiş ki:
anadolu lisesine yeni başlamısız taaa 13 sene once ingilizceyi daha yeni yeni ogreniyoruz hoca bir soru sordu pek anlamadım tabi kafayı yere egdim ark ın kitabı acıktı ondan okuyum dedim i was in canimana die bişey yazıyordu hatırlamak biraz zor ama onu soledim hocaya,hoca acaip acaip bakmaya basladı ark da kıs kıs guluyor bana dedim noluyor megersem bu canımana ark ın köyüymüş ben de onu kanimana die ingilizceye uyarlayarak okumusum eh biraz gulduk ama utancımdan simdi bile yuzum kızarıyor
ahhahha :mrgreen:

ben antalyada antalya lisesideyim bir gün bir ingilzce sınavımız var ama sınav yapıcak ögretmen amma sapık sınıfın kızlara sarkıntılık yapıyor ama herifte begenme secme duygusu kalmamıs gitti sınıfın en ezik en büzük kızının arkasına ordan kızın bacandaki kopyaları dikizliyor kız hocanın gürdünü anladı ama cekmeye devam ediyor kopya yüzüne hoca sınıfı uyarıyor kopya cekmeyin diye kızın kopya cekmesine müsade ediyor kızda aldırmıyor hoca kıza bakarken bizde cakaluss kopyaları dizdik sınav kagıtlarına hoca sınav sonuclarını okuyor hocada salak herkezin kagıdı aynı iken herkerz ayrı ayrı not almıs fotokopi olan kagıtlarda notlar farklı (hoca biraz kacık olur olmadık yere bagırıyor deli deli Wink )sonra itaraz etik kagıtlara hocada tekrar okudu baktı herkezin hatası aynı bida sınav yaptı durum yine aynı degisen olmayınca notları aldık bu liseyi cokk seviyorum kapı bekcisi cokk saff hep aynı numarada yenmezki

Liu

rank8
ben size taktik imi soluum daha kimse uyanıp ta yakalayamadı bunu ceket cebı ya pc de kucult prıtten cıkar koy cebe gır sınava cıkar cebınden sıranın altında sora hocamı gelıor telas yok aynen cebe ama sıranın ustune bı zahmet yatın yoksa yakalanırsınız :lol: extraokk hadi aynen devam kuzularım :lol:

Jigsaw

Aileden
Bi kere de sıranın üstüne yazmıştım silikçe hoca yakalamıştı bu ne lan diye bağırıp çağırmıştı o komplo hocam demiştim. Ne yapmıştı. Biri benim kopya çektiğimi sanın diye oraya yazmış, düşmanlarım var demiştim azuhaha.

Yukarı Alt