xp kullanıyorum ve bi sorum olucak ekran kartım saphire hd 3650 ddr4 ama sitede ddr4 e ait kart driveri yok =S

ekran kartı driverini buldm windows update ettim framework kurdum bu gibi hatalar için önerilenleri yaptım umarım düzelir

şimdide silkroad oynarken hata vermeden masaüstüne atma olayı deli oldum keşke deişmeseydm pcyi

Pro

rank8
qazwerrr demiş ki:
şimdide silkroad oynarken hata vermeden masaüstüne atma olayı deli oldum keşke deişmeseydm pcyi
Problem sroysa bişey diyemem sro iyi bilmiyorum silkroadlife ve osmangelincik adlı d.mod'larla konuş istersen yarıdımcı olurlar...

Bu karakter giriş yapamaz gibi bir hata veriyor. Oyuna giriyorum. Karakteri seçip açıyorum. Dökme şehir yükleniyor. %100 de hata veriyor. Ne yapacağım?

Pro

rank8
Böyle bir şeyle karşılaşmadım bi şey diyemem offical sitesine ticket at... yardımcı olacaklardır...

ya ben oyunu kurdum yükledim gayet güzel checking de yaptı uptade yani sonra oyuna başla dedigimde ekran kap kara pc takılıo :S oyunada girmiyo :S sistem gereksinimlerimde gayet istenilirden xS yardım edermisn

- Resim Silinmiş.

soyle bı hata aldım dun gece yukledım oyunu gırdım kastım oynadım hıc bı sorun yoktu bu sabah kalktıgımda bu hatayı aldım lutfen bı cozum bulursanız sevınırım ..sımdıden tskller

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
oyunun indirdim ve kurdum ancak directx 9.0c gerekli diyor ancak zaten benim pc de var. İnternetten tekrar indirdim directx 9.0c yi ama tekrar aynı hatayı veriyor oyunu sildim tekrar yükledim gene aynı hatayı vermeye devam etti bunun bi çözümü yokmu :S

CPU

rank8
Prophecy demiş ki:
Oyun İçi Bir Sorun Benimkisi Karakol Savaşlarına Nasıl Gircem Bir Anlatırmısınız ?
Arkadaşım savaşlara oyun penceresinden katılabilirsin sana istek penceresi gelecektir savaşlar saatleri ve verdiği ödüller değişiklik gösterebilir.Eğer kavimin kalabalık bir kavim ise ve senin lvl aralıgındaki savaşlara katılan kişi sayısı fazla ise #006 hatası alıp savaşa katılamaya bilirsin bunun için biraz hızlı tıklaman iyi olur savaş ekranını :thumbsup:
küçük bir hatırlatma daha savaşlara ekran penceresindeki istekten katılamadın diyelim şehrindeki muhafızdanda katılabilirsin savaşa (Muhafız Ulan , Bay ceri gibi). iyi oyunlar dilerim.

CPU

rank8
avni59 demiş ki:
- Resim Silinmiş.

soyle bı hata aldım dun gece yukledım oyunu gırdım kastım oynadım hıc bı sorun yoktu bu sabah kalktıgımda bu hatayı aldım lutfen bı cozum bulursanız sevınırım ..sımdıden tskller
arkadaşım bu hata oyunun sunucularından veya senin internet bağlantının kesilmesinde oluşan bir hatadır.Oyunun sunucularında bir bağlantı sorunu yaşandıgı zaman veya senin internet baglantındaki bir sorun bu hataya neden olabilir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bende Ağ hatası [#004] çıkıyo hesabı yeni aldım ve serverler boşken denediğimdede oluyo

Takımı
Galatasaray
karahanda olur böyle problemler ilk günden beri aynı hatalar mecvut.

bende Ağ hatası [#004] veriyo oyunu ilk defa oynucam hesabı yeni aldım ama bu hatayı veriyo

hesap adınızı ve gizli cevabınızı içeren bir e-posta göndererek e-posta adresiniz hakkında hatırlatma isteyiniz Hatırlatma Nasıl İsticem

hesap adınızı ve gizli cevabınızı içeren bir e-posta göndererek e-posta adresiniz hakkında hatırlatma isteyiniz Nasıl İsticem Hatırlatma

Yukarı Alt