ve şuanda charıma giremiyorum kutsal vadide bi sorun var sanırım tam ışınlanıyorum %100 de hata ver,ior 3 defa aynı yerde bu hatayı aldım ne yapmalıyım

Beyler Banada Yardımcı Olun Ltfen Oyunu indirdim Pach Yüklüo ama Game Start Gelmio Neden Acaba Bi Yardım Ederseniz Sevinirim

Pro

rank8
WariorSUN demiş ki:
Beyler Banada Yardımcı Olun Ltfen Oyunu indirdim Pach Yüklüo ama Game Start Gelmio Neden Acaba Bi Yardım Ederseniz Sevinirim
offival sitesinde Manuel patch var onu dene...

qazwerrr demiş ki:
ticket atamıyorum =S
Ne gibi bi problemle karışılaşıyosun onu soyle ki yardımcı olalım :popcorn:

ticket atmak için destek bölümündeki linki göremiyorum ve ayrıca makinayı kısa süre once yeniledim ve diğer oyunları denememiştim farklı oyunlar çalıştırdım onlardada buna benzer hata raporu alıyorum nasıl çözücem ben bunu ne çalıştırsam bi süre sonra hata raporu geliyor

Pro

rank8
qazwerrr demiş ki:
ticket atmak için destek bölümündeki linki göremiyorum ve ayrıca makinayı kısa süre once yeniledim ve diğer oyunları denememiştim farklı oyunlar çalıştırdım onlardada buna benzer hata raporu alıyorum nasıl çözücem ben bunu ne çalıştırsam bi süre sonra hata raporu geliyor
Üye girişi yapmadan ticket atamasın :P O hatayı bilemeyeceğim o konuları pek bilmem...

charı en son kutsal vadiye ışınladım ve oyuna her girişimde loading %100 de hata verior giremiyorum chara :S

ticket attım yetkili oyunu yenden kur dedi kurdum ama sorun hala aynı ama setup yaparken C:\MAYN Games\Karahan\G03_GDATA\D07_GWORLD\Z009.WG dosyasında bi hata aldım bu yüzden bu dosyayı arıyorum rica etsem upload edebilirmisin ya = /

yoksay butonuna tıklayarak hatayı gectim ve setup tamamlandı updatede sorunsuz bi şekilde bitti fakat yine chara girerken loading %100 hata raporu =S

oyunlarda ortaya cıkan hata raporu sorunu yüzünden az once format attım driverleri kurup deniycem şimdi inşallah oda düzelir die ümit ediyorum

Pro

rank8
qazwerrr demiş ki:
oyunlarda ortaya cıkan hata raporu sorunu yüzünden az once format attım driverleri kurup deniycem şimdi inşallah oda düzelir die ümit ediyorum
En güncel sürücüleri kullan... ayrıca xp mi kullanıyorsun vista mı?

Yukarı Alt