benimki sorun deilde bu oyunda zorunlu gerçek para verilmesi şartmı ıd almak için veya önemli eşyalar almak için sanırım warrior epic de goldları gerçek parayla alıomuşsun bunn gibi mesela

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
normalde inmiştir o kurmaya çalışın uzantısını .exe yapıp ^^

Pro

rank8
yok. daha 16 dk var diyordu 30 dk bekledim halen 16dk diyo xD sanırsam onlarda bi problem var. oyunu cok merak ediyorum ama bi türlü indiremedim. Rapid linki yok mu?

Oyunun uzantısı farklı ise .exe yapın. Dosyalar yok derse yok sayıp geçin. Patch yaparken otomatik indirmesi lazım.

Ağ hatası [#004] böyle bırsey cıkıyor servera gırmeye denedığımde neden olabılır acaba?

Pro

rank8
xartam demiş ki:
Ağ hatası [#004] böyle bırsey cıkıyor servera gırmeye denedığımde neden olabılır acaba?
Server Dolu demek ki veya charın askıda kaldı biraz bekle 15dk kadar sonra tekrar dene...

Oyun İçi Bir Sorun Benimkisi Karakol Savaşlarına Nasıl Gircem Bir Anlatırmısınız ?

llLeGoLaSll demiş ki:
Oyun İçi Bir Sorun Benimkisi Karakol Savaşlarına Nasıl Gircem Bir Anlatırmısınız ?
Ekrana davetiyesi geliyor girmek istermisiniz diye sende evet e basıp giriyorsun ( saatde bir )

Respect demiş ki:
llLeGoLaSll demiş ki:
Ekrana davetiyesi geliyor girmek istermisiniz diye sende evet e basıp giriyorsun ( saatde bir )
Ögrendim Bilgi İçin Sagol Girdim Bide İrit Tapınağı Anahtarı Nedir Ne İşe Yarar Bilen Varmı?

Pro

rank8
llLeGoLaSll demiş ki:
Respect demiş ki:
llLeGoLaSll demiş ki:
Ögrendim Bilgi İçin Sagol Girdim Bide İrit Tapınağı Anahtarı Nedir Ne İşe Yarar Bilen Varmı?
Uzmanların girebilcegi bi tapınak :detective: bu anahtarı kullanarak gidiliyor...

ama bugunde baska bi sorunla karşılaştım tam oyundayken birden hata raporu alıyorum bunu nasıl çözümleyebiliriz

şuan oyundayım aynı hatayı mutlaka vericektir ozamn çeker koyarım biraz beklersen

Yukarı Alt