Takımı
Besiktas
Çok zor bi durum anlıyorum seni benim başımada gelmişti..

Çok zor günler geçirdim ama kankamı satamadım. :roll:

Xanthos demiş ki:
Ciddi bi konuda yardım isteniyor taşş... geçecek adam uzak dursun konudan,canımı da sıkmasın kimse
ben bir espri yapmak istemiştim ama espri den hoşlanmıyorum diyorsan birdaha yapmam :muck:

Prada

ugotowned34 demiş ki:
Prada demiş ki:
dikkat et abisi duyunca dürtmesin :P
Kardeşinin beni sevdiğini biliyor ama benim onu sevdiğimi öğrenecek işte o zaman dürtermi sürtermi yoksa bi çıkarır bi sokarmı orasını bilemiyorum.

Aslında şöyle bak olaya kız kardeşin varmı yok mu bilmiyorum.. Şahsen benim yok ama olsaydı böyle bişeyi duydugumda çok sinirlenirdim herhalde..

Sende arkadaşının yerine koy O'nun senin kız kardeşinle birlikte olabilme durumunu düşün.. Ancak bunu hislerini bi kenara bırakarak yap.. Acaba ne diyeceksin ben bu adama kanka dedim kardeş bildim kız kardeşime göz dikti mi? yoksa benim arkadaşım kız kardeşime en iyi şekilde sahip çıkar ona zarar vermez onu üzmez mi?

İş burada bitiyor aslında..

G.te geldi aşkımız, ikimizde şaşkınız hesabı :P :mrgreen: :twisted:

ps:bosver kızı bro tr kız kaynıo daha nicelerini bulursun :wink1:

Sende arkadaşının yerine koy O'nun senin kız kardeşinle birlikte olabilme durumunu düşün.. Ancak bunu hislerini bi kenara bırakarak yap.. Acaba ne diyeceksin ben bu adama kanka dedim kardeş bildim kız kardeşime göz dikti mi? yoksa benim arkadaşım kız kardeşime en iyi şekilde sahip çıkar ona zarar vermez onu üzmez mi?

İş burada bitiyor aslında..
+1 :headbang:
eğer 1. hissi uyanırsa dürter içeri içeri :lol: :P

Xplosive

Bilgiliyim
Kızkardeşini dövecek kadar düşüyorsa üstüne biraz zor olabilir. (:

Neverex

Bilgiliyim
geçenlerde aynı olay benimde başıma gelmişti geceleri uyuyamıyordum bile. ama zamanla geçti o duygunun nasıl birşey olduğunu bilirim böyle şeyler geçici duygulardır herşeyin ilacı zamandır :muck: :curtain:

Neverex demiş ki:
geçenlerde aynı olay benimde başıma gelmişti geceleri uyuyamıyordum bile. ama zamanla geçti o duygunun nasıl birşey olduğunu bilirim böyle şeyler geçici duygulardır herşeyin ilacı zamandır :muck: :curtain:
Geçiceğini sanmıyorum aşığım çünkü 18 yıllık hayatım boyunca bir çok kızla çıktım ama aşkı ilk defa yaşıyorum.Ayrıca kızla bugun msjlaşıyorduk konu bu olaya döndü bana abisine söyleyip abimi sil daha mutlu oluruz dedi.Tabi ben direk olmaz öyle şey diyerek kapattım konuyu.Sıyırcam kafayı sonunda.

Takımı
Besiktas
Hacım bence yanlış yapmışsın.Kız arkadaşı yüzünden 4 yerinden bıçaklanan arkadaşım var.Fakat kız arkadası onu 1 hafta sonra terk etti.Arkadaşlık herşeyden üstündür.Benim görüşüm bu.

Squash demiş ki:
Hacım bence yanlış yapmışsın.Kız arkadaşı yüzünden 4 yerinden bıçaklanan arkadaşım var.Fakat kız arkadası onu 1 hafta sonra terk etti.Arkadaşlık herşeyden üstündür.Benim görüşüm bu.
Yok kardeşim beni s......ler bırakmaz bu kız.Ayrıca değerli yorumları için exl ailesine teşekkür ederim.Bi nebzede olsa içim rahatladı yorumları okudukça.

Takımı
Besiktas
ugotowned34 demiş ki:
Squash demiş ki:
Yok kardeşim beni s......ler bırakmaz bu kız.Ayrıca değerli yorumları için exl ailesine teşekkür ederim.Bi nebzede olsa içim rahatladı yorumları okudukça.
Biz teşekkür ederiz burayı bir ailen, bir arkadaş ortamın gibi gördüğün için. :muck:

Presence demiş ki:
Ne alakası var kanka olayı farklı sevgili olayı ayrı
hangi devirde yaşıyoruzki bu muhabbetler eskide kaldı sonuçta kızla bir cinsel bağlantın olmadığı sürece sen onu oda seni seni seviyorsa devam edin
sonuçta o cocuk kankandır kardeşin kadar yakındır ama kız kardeşi dilediğini yapabilir kimse kimseyi kısıtlayamaz snır koyamaz eğer koyarsa bu gerikafalılık olur
Biraz zor bu dediğin çünkü kızı dövmüş abisi bir defa yani ugotowned34'ünde nasibini alması muhtemel uzatırsa :twisted:

JawBreaker demiş ki:
Kızı bırak kankayla devam bunlar gelir geçici ilişkiler. :thumbsup: :rolleyes1:
+1
:byes:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JawBreaker demiş ki:

kankalarda gelip geçici bro ilkokul ortaokul lise üniv askerlik iş kankaları bizde kanka hiç bitmez biri gider öbürü hemen gelir hatun olayıda öyledir bu yüzden en çok hatunları götürün kanka bol nasıl olsa :mrgreen: :twisted: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
JawBreaker demiş ki:

kankalarda gelip geçici bro ilkokul ortaokul lise üniv askerlik iş kankaları bizde kanka hiç bitmez biri gider öbürü hemen gelir hatun olayıda öyledir bu yüzden en çok hatunları götürün kanka bol nasıl olsa :mrgreen: :twisted: :lol:

Ps : bak emreye alayımızı kanka yaptı ahahahaaa :mrgreen: :twisted: :lol: :santa:

Yukarı Alt