Selam arkadaşlar başımdaki olayı anlatayım size.Aynı okulda 3 yıldır okuduğum kankam yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez birbir evlerimize gider takılırız film falan hatta.Herneyse kankamın bizden 2 yaş küçük birde kız kardeşi var.Neyse gel git falan kız bana aşık olmuş ve 2 senedir bunu saklıyormuş.

Benim tabi haberim yok bu 2-3 sene içersinde kankamın kardeşi benimde kardeşimdi halbuki.Kankamın evinde topluca arkadaşlarla buluştuk işte bana bi kız arkadaşı aracılığı ile söyledi bana aşık olduğunu.İlk önce şok oldum ne yapacığamı bilemedim terkettim hemen orayı.Sonra kıza söyledim beni unutmasını ve bu olayın kapanmasını ama olay kapanmadı artık içime dert oluyordu geceleri düşünmekten zor uyuyordum abisiyle yani kankamla konuşmaya karar verdim bu olayı.

Okuldan çıkışta beraber yürüyorduk diğer kankalarla beraber bu arada genelde 6 arkadaş takılırız kardeş gibiyizdir.Hepsinin haberi vardı tek kızın abisinin yoktu herneyse söyledim kanka kız kardeşin bana aşık olmuş benim yapabileceğim hiç birşey yok beni silersen bişey diyemem dedim.Kankam dediğim çıktığım kızın abisi şok oldu.Bana senin ne suçun var lan diyerek bağırdı hızlıca eve gitti ve kız kardeşini dövmüş.Aradan 2-3 gün sonra herşey normale döndü aramız eskisi gibi iyi fakat artık ben onlarıne evine gitmiyordum unutulmuştu olay.

Bi arkadaşıma daha anlattım bu olayı bana bu devirde seni seven kız zor bulunur diye falan öğütler verdi.Gerçektende kız 2 senedir bana aşık ve gözü hiç kimseyi görmemiş.Bunun üzerine ben kızla msjlaştım ve benimde ondan hoşlandığımı söyledim kız ama bende aşık oluyorum hatta oldum diyebilirim ama kankama şerefsizlikmi yapıyorum onuda bilmiyorum.Bu olayı sonunda öğrenecek bari benim ağzımdan öğrensin sizce arkadaşlık bağlarımız koparmı ayrıca kankam çok sinirli ve ailesine çok düşkündür.Benim en büyük hatam önceki çıktığım kızlarla yiyişmelerimi kankama anlatmaktı eğer kız kardeşi hakkındada böyle düşündüğümü anlarsa ne yaparım.

Fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Ne alakası var kanka olayı farklı sevgili olayı ayrı
hangi devirde yaşıyoruzki bu muhabbetler eskide kaldı sonuçta kızla bir cinsel bağlantın olmadığı sürece sen onu oda seni seni seviyorsa devam edin
sonuçta o cocuk kankandır kardeşin kadar yakındır ama kız kardeşi dilediğini yapabilir kimse kimseyi kısıtlayamaz snır koyamaz eğer koyarsa bu gerikafalılık olur

EliteTurk

Aileden
Kardeşim olay bariz ortadaysa bu kadar üstüne gitmenin anlamı neyki zaten olay o kankan dediğin kişiye ilk sölediğin zaman gidip kız kardeşini dövmüş vallahi bilmiyorum ama senin başta bunu yapman bana biraz saçma geldi,adam akıllı yanına geçipmi konuştun kankanla yoksa milletin arasındamı bence arkadaşların arasına yaymaman gerekiyordu ilk olarak kankanın bilmesi gerekiyordu bu olayı o yüzden sinirlenip gitmiş belliki..Önünde iki seçenek var kızla beraber olursan kankanı unut,çünki başta hata yapmışsın sen eyer kimse bilmeden ilk olarak kankanla paylaşsaydın bu olayı bu kadar ileri boyutlara gitmezdi bu olay.. :coffee:

Ps: Aşk engel tanımaz.. :curtain:

korktuğum nokta kankam kız kardeşiylede yiyişiceğimi düşünmesi.En büyük hatam çıktığım kızlarla nasıl yiyiştiğimi anlatıyordum eğer bunuda öyle sanarsa beni topa kor.

EliteTurk

Aileden
ugotowned34 demiş ki:
korktuğum nokta kankam kız kardeşiylede yiyişiceğimi düşünmesi.En büyük hatam çıktığım kızlarla nasıl yiyiştiğimi anlatıyordum eğer bunuda öyle sanarsa beni topa kor.
Yiyişmekmi ilahi koptum ya,sen o kızı unut hatta kankanıda unut o zaman ..

Ps:Dünyada kızmı yok ..
:mrgreen:

arkadaşın bunu öğrenirse 2´sinide kaybediceksin en iyisi kızı unutman kıza da düzgün bir şekilde kusura bakma kankama bunu yapamam demen ve konu orda kapansın gine onların evine git eskisi gibi davran keşke kankana söylemeseydin beni seviyor diye sin:

Karşlıksız 2-3 yıldır beni seven kızı nasıl bırakabilirim.Etraf 2-3 günlük ilişkilerle dolu.Bu kız beni karşılıksız seviyor.Kankamın kardeşi olması işin içine mıçıyor.

Prada demiş ki:
dikkat et abisi duyunca dürtmesin :P
Kardeşinin beni sevdiğini biliyor ama benim onu sevdiğimi öğrenecek işte o zaman dürtermi sürtermi yoksa bi çıkarır bi sokarmı orasını bilemiyorum.

Aşk engel tanımaz. Kanka, ana bacı dinlemez. Yüreğine sor bakalım bu kızı ne için istediğini. Senin tabirinle yiyişmek için mi yoksa gerçekten hayatı paylaşmak için mi? Gerçi bu yaşlarda ne desek boş, toz pembe ortalık daha sana göre:))

Şahsi tavsiyem. LegendMaster gerekeni demiş,baştan yanlış yapmışsın. Böyle şeyler özeldir, 2 kişinin bildiği sır değildir. Gidip arkadaşınla konuşman gerekliydi ki sen kendi sevgini ölçüm biçmeden kızı suçlamışsın. Bu saatten sonra işiniz zor. TV programlarına konu olmayın da oturun arkdaşınla güzelce konuşun. O yiyişmek konusunu da 3lü olarak oturun konuşun ; sen,kankan ve sevgili adayınla. Kankandan habersiz zaten buluşamazsınız bu saatten sonra :)

Allah tamamına erdirsin. AMİN

aynen kızla sevgili olsan bile içinde hep bi şüphe ve korku olucak.Kız ile belli bi yere kadar sürer ilişki abi korkusuyla fazla yürümüez ilişki zamanla yıpranır hiçbir zevk almazsınız.Fakat abiside kızı sana emanet ederse al gönül rahatlıyla kız kardeşim senindir derse ozaman ayrı tabi..Zor iş valla allah yardımcın olsun.

DeathKinq

Tanınıyorum
Server
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
Aşk engel tanımaz. Kanka, ana bacı dinlemez. Yüreğine sor bakalım bu kızı ne için istediğini. Senin tabirinle yiyişmek için mi yoksa gerçekten hayatı paylaşmak için mi? Gerçi bu yaşlarda ne desek boş, toz pembe ortalık daha sana göre:))

Şahsi tavsiyem. LegendMaster gerekeni demiş,baştan yanlış yapmışsın. Böyle şeyler özeldir, 2 kişinin bildiği sır değildir. Gidip arkadaşınla konuşman gerekliydi ki sen kendi sevgini ölçüm biçmeden kızı suçlamışsın. Bu saatten sonra işiniz zor. TV programlarına konu olmayın da oturun arkdaşınla güzelce konuşun. O yiyişmek konusunu da 3lü olarak oturun konuşun ; sen,kankan ve sevgili adayınla. Kankandan habersiz zaten buluşamazsınız bu saatten sonra :)

Sonuna imzani unutmussun xDD
Sitemizin Ne Kadar Duyarli Oldugunu Bir Kere Daha Gorduk Tskler extraloob!

Xanthos demiş ki:

Abim abisinden önce bilen kişilerde kardeşimiz gizlimiz saklımız yok korktum söyliyemedim abisine.Böyle durumlarda insanın biriyleriyle paylaşmak zorunda kalıyor geceleri uyuyamıyordum.İçimi biraz olsun rahatlatır diye söyledim zaten bu 6 kişiden başkası bilmiyor.İlk başta hiçbirşey hissetmiyordum kıza karşı abisi hatta uyarsın benide unutsun diyordum.Ama düşündüm uzun beni böyle seven birini ilk defa görüyorum bana değer veriyor.Yavaş yavaş bende kendimi kaptırdım bu kıza karşı hiç bir kötü düşüncem olmuyor.Bazı arkadaşlar gülecek belki ama 1 haftadır masturbasyon yapamıyorum kızı aldatmak gibi hissetiriyor komik gelebilir ama gerçek sizle paylaşmamın nedeni içimi biraz olsun rahatlamak kızla çıktığımdan haberi olan bi siz ben ve kız var.

Xanthos demiş ki:

beylül ?

:lol:

Yukarı Alt