A

Anonymous

Guest
We can not allow to change password because information that you have entered do not match.
Please check and enter again.

Veya

Error from wrong path, excution course or waiting time. Please retry. No problem in use.

diyor ne yapacam ?

yha peki gizli sorunun cevabını nasıl değiştirioz cevaplarsan sevininirm Confused

bi çözüm bulunamaz çünkü joymax verdigin mail adresine mail atıyor ve o mailde olan kod olmadan değiştiremiyorsun ayrıca gonderdigi o code sadece 3 saat için gecerli 3 saat sonra yazsan bile bi işe yaramıyor yenisini gondermen gerek

ayrıca bu yeni sistemden hiç memnun degilim char içi kullandıgım mail adresini siteye yazıyom ancak not avaible yazıyo gelde çıldırma işte Mad Mad Mad Mad Mad Mad

o kadar kastım gece gündüz 52 lvl yaptım neptun de bi gün aklıam geldi şifreyi değiştireyim diye gizli soruyu hep aynı yapıyordum bu sefer farklı yazmışım bulamıyom oturup ağlıcam hiç bi çaresi yok bu oyunda kastıgım en iyi adamdı pre aldım tavşan aldım ders çalışmadım zaman harcadım bulamıyorum gizli soruyu oyuna para göndersem ban gizli soru felan verirler mi acaba knight deki gibi olsa off lütfen bi çözüm varsa tüm kalbimle dua etcem bi ayrdım Crying or Very sad Crying or Very sad

Şuan gizli soru istiyor biliyorum herşey doğru adım gibi eminim ama olmuyor olmuyor ayrıca değişmiş sitedeki böyle değil malesef:(

Ya Ben Değiştirmeye Calışıyorum Ama Bu Hatayı Verdi Ne Demek Bu ?
Şimdiden Cevaplar İçin Teşekkürler^^

Ve Başka Şekil Değiştirdiğim Zaman da Yukardaki Arkadaşın Verdiğini Hatayı Alıyorum Anlamdım ya:(

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Arkadaşlar bi sorum olcak !

Ben Bi charımın " Şifresini Kaybettim " Fakat, Gizli sorusu ve Id'sını fln Bilgilerini Biliyorm ".

Ama Şifresi ve Hangi maile kayıtlı olduğunu hatırlamıyorm :S

Gizli Soru ve ID ile Hangi Maile kayıtlı oldugunu bulabilirmiyim kahvekeyfi

We can not allow to change password because information that you have entered do not match.
Please check and enter again
şifre degiştirirken böyle hata alıyorum nedeni nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim

RollsRoyce demiş ki:
Please check and enter again
şifre degiştirirken böyle hata alıyorum nedeni nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim
bende aynı hatayı alıyorum ve mailime doğrulama kodu gelmiyor

gizli yanıdımı unuttum ne yapcam carı satmak gibi bir dusuncem wardı yani ne yapabilirim... başka cvplarla bulabilirmiyim acaba gizli yanıtı nasıl bulurum ya car gitti gitcek alıcak kisi ile de konustum bulursan bana soyle demişti ne yapcam ben ya off

olmuyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr e-mail gelmiyorrrrrrrrrrrr char satıcam bi türlü satamıyorummmmmmmmmmmmm

Yukarı Alt