bak sölediğin her şeyi yapıom ama bak böle bi yazı çıkıo bu nedir; We can not show question because ID and E-mail that you have entered do not match.
Please check and enter again.

bakın ilk önce joymax ın sitesine giriyoruz login oluyoruz sonra karşımıza 4 seçenek gelior ve passwordla ilgili olanı seçioruz hatırladıım kadarıyla 3. seçenek gizli sorunun cevabını yazıoruz ve şifreyi deiştirioz

e maili kabul etmiyosa 0 dan bi e mail alın tavsiyem ben daha önceden onaylattırdıgım icin maili
zor olmadı ıd pass girdim sora manage accouunt dedim daha sorada 2. secenegi tıkladım gizli yanıtı yazdım ve deisti :lolmuch:

Gerçekten joymaxın sitesinden ifre değiştirmeyiölüm haline getirmişler iyiki sizin gibi yetkillilerimiz varda bizi bilgilendiriyorlar ne mutlu extraloob üyesi olana Cool

-Resim Silinmiş.

arkadaşlar hata bu ne yapabilirim?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
herşeyi doğru yapıyorum fakat şifre değişmiyor...tahminim emaili kabul etmiyor. ama bu email adresi üzerinden aldığıma eminim bu çarı. yardım lütfen biri yardım etsin yoksa bütün emekler boşa gidecek... Sad

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
arkadaşlar bende de bir sürü sorun oldu en son firefoxla başarabildim bir denetin isterseniz firefoxla

Peki onay için verdiğimiz e-mail adresini nasıl değiştireceğiz?Bu konuda bilgin var mı?

Ben yeni char açtım e-maili benım kullanmadığım e-maili olarak yazdım.Fakat şimdi değiştirmeye çalışıorum herşey dogru ama e-mail Send very...code mu ne yolluor . yane very code istiyor..0oo msn yazdıgıım benım kullandıgıım olmadıgı için bu charın şifresini değiştiremıorum bilenler bi yardım ederse Çok teşekkürederim.

NOT:Very Code die oo yazdığım msn Send yane yolluor o Code göremedıgıımden dolayı değiştiremıyorum daha farklı düşünen varmı?..Dersenız e-mail değiştir, oda olmuyor login oluorum..Ama Manage Account tıkladıgııdam gene e-maile Send Very Code yollıyım die mesaj gelıor .Başka bir düşüncesi olan sölerse ii olucak ..

Yukarı Alt