evet arkadaslar bu jm denılen sırket tam bı kerzz yanı daha cok sey soylerdımde herneyse!! kendılerını cok akıllı sanıyolar sankı botu kaldırınca oyunu daha cok oynayan olucak ve daha cok para kazanacaklarını sanıyolar!! bot adam akıllı calısmıyor ve bunun ııcnde ellerınden gelenı yaptılar sonuc serverler 7/24 populated!! bole gıderse 1-2 gune bırakırım bu oyunu ısım gucum yok elle kascam baska!!?? daha cok adam kaybeder bu jm!!

grandflash demiş ki:
evet arkadaslar bu jm denılen sırket tam bı kerzz yanı daha cok sey soylerdımde herneyse!! kendılerını cok akıllı sanıyolar sankı botu kaldırınca oyunu daha cok oynayan olucak ve daha cok para kazanacaklarını sanıyolar!! bot adam akıllı calısmıyor ve bunun ııcnde ellerınden gelenı yaptılar sonuc serverler 7/24 populated!! bole gıderse 1-2 gune bırakırım bu oyunu ısım gucum yok elle kascam baska!!?? daha cok adam kaybeder bu jm!!

bence daha güzel tek tıkda giriyom elbet bot çıkacak botsmall geçen açıklama yaptı biz bir şirketiz bot elbet çıkacaktır bot çıkmasa biz batarız demektir böyle birşey söz konusu olamaz diye paralı bot çıkıyoosa cracklisi elbet çıkar merak etme sen

valla o senin fikrin ben şu ana kadar en fazla 5 kere notla kastım oyun dedigin zevk için oynanır bot oynadıkca sen zevkmi alıcan yoo kendin kas oznm ayriyetten sen ister oyna ister oynama avrupa gelmeden 5 gün önce bot gayet güzel çalışırkende böle populateydi sebebi daha herkesi avrupayı kurmamış olması yakında girmek için gene prem alır hala gelirsin Wink

onlarinda bildigi birseyler vardir mutlaka

belki serverler populate olunca bazi insanlar en azindan girme sounu yok diye dusunup
daha cok istirak ediyorlardir oyuna ?

belki bot azalinca serverler daha lagsiz olup insanlar daha cok oyunda kalip daha cok zevk aliyorlardir ?
ve bu sayede daha cok para harciyorlardir silk icin...!

ne bileyim bu gibi bircok sebei dusunup yapmis ve yapiyor olabilirler

bu avrupayi getirdiler ne kadar para harcadilar bunu cin bilemeyiz ama

cok basit ve ucuza geldigi söylenemez.Bunlarin hepsi sadece benim tahmin ve dusuncelerim
senin dusuncenede saygi duymak lazim
herkes dusuncesini yazabilir.Yanlis anlasilma olmasin.

merak etme dostum onlar senden benden akilli bir sekilde dusunuyorlardir.

_ErKo_ demiş ki:
onlarinda bildigi birseyler vardir mutlaka

belki serverler populate olunca bazi insanlar en azindan girme sounu yok diye dusunup
daha cok istirak ediyorlardir oyuna ?

belki bot azalinca serverler daha lagsiz olup insanlar daha cok oyunda kalip daha cok zevk aliyorlardir ?
ve bu sayede daha cok para harciyorlardir silk icin...!

ne bileyim bu gibi bircok sebei dusunup yapmis ve yapiyor olabilirler

bu avrupayi getirdiler ne kadar para harcadilar bunu cin bilemeyiz ama

cok basit ve ucuza geldigi söylenemez.Bunlarin hepsi sadece benim tahmin ve dusuncelerim
senin dusuncenede saygi duymak lazim
herkes dusuncesini yazabilir.Yanlis anlasilma olmasin.

merak etme dostum onlar senden benden akilli bir sekilde dusunuyorlardir.
:lolmuch: walla ne dıyeyım gorcez... bu aradda ben bu oyuna ılk basladıgımda 60 lwla kadar xıanda elle kastım 3 ayda mı ne kastım salak gıbı basına oturuodm gece gunduz oynuodm!! sadece zaman kaybıymıs sonucta oyunda herseyı bılıorm acıkcası saatlerce aynı yaratıkları kesmek bana hıc cazıp gelmıyo dogrusu!!hadı kestım dıyelım 80 oldum farm yapmaya hangı yurek dayancak 10 mobdan 0.01 gelcekte ohoo sen kac hacım lafım yok bu arada bu laf elle kasanlara!!ben botcuyum cogu kısı gıbı!! ayrıyetten kımse serverlar populate dıe oyuna yonelmez sanmıorm ne zaman bot problemı yasansa boyle oluyo bızım brothers guıldınde 47 ksıı var en az 45 kısı onlıne olur suan guıllde 5-6 adam var onlarda ell kasıo ole daha bı cok haklı olarak cıkacagım konu var herneyse botu beklıyelım popcorn

Arkadaş biraz düşünelim.Joymax istediği zaman botun kökünü kurutabilir.Ama yapmıyor Çünkü botu kendileri pazarlıyor.onlarda bilincinde bot u kaldırırlarsa serverların hepsinin Easy olucagını biliyorlar bu nedenle sonunda botu gene cıkarıcaklar .Çünkü botu cıkaranlar joymax ..

joymax in bir bildiği vardır arkadaşlar herşey sizin bildiğiniz gibi "bak benim şu kadar oyuncum var" yada ayda şu kadar kazanıyorum işi değil.Dünyaca ünlü MMoRPG dergileri, siteleri var, onlarda her yıl kullanıcı anketleri yapılır hatırlayan vardır, geçen yılkinde sro bitmiş bir yerdeydi bazı kategorilerde ilk 5 e giremiyodu ama çok kullanıcısı vardı.Yani şimdi oynanabilirliği, kullanıcı memnuniyetini yukarı çıkarmak istiyolar.Bundan sonra uzun süreli bot gelmecektir.Bence bot sm gibi olacak, sm de birden paralı olmuştu ve uzun süre beleş sm çıkmamıştı hatta hiç çıkmadı :mrgreen: botta çıkamcaktır bota elveda diyebiliriz ha bot yokken ne kasıyım diyende kasmasın heralde joymax bu yüzden batmaz adamların çin, kore, taywan her yerden kullanıcısı var, çok mu umrunda ISRO Joymax in sanıyosunuz kahvekeyfi

7/24 populated diyonuz ama lag daha fazla arttı kim nederse desin arkadşlarım ve internetteki çevremden hep lag arttı haberini alıyorum.

valla arkadaslar bot olmadan bu oyun kesınlıkle oynanmas..bana gore joymax ve hatta oyunu yapan kısıler bot sayesınde bır cok seyı kazanıyorlar..sankı taıwan kore v.s ulkelerde bot yok adamlar gece gunduz ellemı kaısyor sanıyorsunuz yalnıs bılmıyorsam kore veya taıwan da sro 100 lvl veya uzerı hangı yurek buna elle kasmaya cesaret edebılır maxsımum elle kasılabılınen lvl 60 lvl ..60 lvl ustunde kesınlıkle elle kasılmıyor zaten 70 lvl ustunu soylememe gerk yoq kısacası bende sro yapan kısıler bot sayesınde bır cok seyı kazanıyorlar...bot olmadıgı zaman sro nun halını gorduk..son sozum botsuz oynanmaz bu sro..benım fıkrım bu..tabıkı dıger arkadaslarında fıkırlerıne sonuna kadar saygılıyım...

botsuz bir sro düşünülemez,ben botla günde 2 lvl atlarken bot iptal olduktan sonra 3 günde 1 lvl atlamaya başladım ama şimdi Allahtan paralı bot kullanıyorum yoksa ohooooooooo

tan

rank8
arkadaslar joymax botu hıc bı zaman kaldırmaz botun kurucularıda onlar zaten botun kalması oyunun her zaman bos oldugu anlamına gelır ve kımse o zamanda sılk almaz cunku bu oyunu oynıyanların yarısından cogu calısıyo aamlar ısınemı bakacak oyunumu elle kasacaklar bunu dusunuyorlar en fazla 2 gun botsuz bırakıyorlar ama sonunda yıne bot cıkıyo dusunun benım charım banlandı o zamanlar beles bot vardı 40a kadar onu kastırdım obur charımda kasıyodu bu arada 2. charım 40oldu sonra beles bot gıttı bende sadece obur chara onem verdım 2 ay boyunca gırıpte 40 lvl dekı charı kasmadım joymax ama yınede banladı adam baktı sılk almıyo banı koyuyo cogunluk ole joymax ıstedıgını yapar anlıyacanız ama botu kaldıramaz :lol:

Yukarı Alt