Takımı
Besiktas
Sunucularını kiralayan ve bu şekilde para kazanan bir insana ''150 liraya 3 aylık guardlı sunucu sattınız diye bu kadar ortalık karışık'' şeklinde bir cümle kurulması çok saçma bence.Bu adam,bu işin ticaretini yapıyor ve para kazanıyor.Kiraladığı sunucunun fiyatı isterse 10 lira isterse 1000 lira olsun ya da verdiği kişi gram network vs bilmesin.Bu durum onun sorunu değil,aksine o sunucuları bu işi tam anlamıyla bilmeden server açanların,insanların emeğini hiçe sayan kişilerin karakter sorunudur.
Şu forumda 1 ay içerisinde yüzlerce server açılıyor,bunlardan 100 online alanda 2000-3000 online alanda kapanıyor.Adı üstünde private server,oyun korsan kuranlar korsan.O yüzden burada kimsenin kalbini kırmaya,ağır sözler sarfedip çirkinleşmeye gerek yok.

Sunucularını kiralayan ve bu şekilde para kazanan bir insana ''150 liraya 3 aylık guardlı sunucu sattınız diye bu kadar ortalık karışık'' şeklinde bir cümle kurulması çok saçma bence.Bu adam,bu işin ticaretini yapıyor ve para kazanıyor.Kiraladığı sunucunun fiyatı isterse 10 lira isterse 1000 lira olsun ya da verdiği kişi gram network vs bilmesin.Bu durum onun sorunu değil,aksine o sunucuları bu işi tam anlamıyla bilmeden server açanların,insanların emeğini hiçe sayan kişilerin karakter sorunudur.
Şu forumda 1 ay içerisinde yüzlerce server açılıyor,bunlardan 100 online alanda 2000-3000 online alanda kapanıyor.Adı üstünde private server,oyun korsan kuranlar korsan.O yüzden burada kimsenin kalbini kırmaya,ağır sözler sarfedip çirkinleşmeye gerek yok.
Hacım tekrar açılacak konu ama ben kimsenin emeğine işine laf etmedim, gergin ortam sonucu bu tür yazışmalar oldu.
Ben kimseye saygısızlık etmeyi istemem ama herkes haddini bilerek konuşacak, teşvik ederse saygısızlık olur.
Orada mesele sunucu firmasının fiyat politikası değil bu satıcının rahatça ''Okuyabilsin, eli mouse tutsun'' demesiydi.
Sizler ne şekilde düşünürsünüz bilmem ama bu müşterisini basitleştirmektir de ayrıca...
Kime satıp satmayacağı ona kalmış bir durum ama dalga vari konuşma takınması ve direk olarak kişi işaret ederek tartışma konusu açması dolayısı ile konu bu raddeye geldi.
Ben konunun daha fazla uzamasını istemiyorum, çünkü bana çocukça geliyor.

Takımı
Besiktas
@Brahim
Hacım ben burada kimseyi suçlamıyor ve savunmuyorum,sen orada yazdığı ''Okuyabilsin, eli mouse tutsun'' lafına takılmışsın ama ondan önceki mesajını okumamışsın.
Yazdığı uzun yazının içerisinde ''Ben sattığım tüm sunucularda eğer bana müşteri hiç bir bilgim yok diyorsa ben bu adama alpemix üzerinden en az 1 saat eğitim veriyorum Panel,Sql Npc Patch Server aç kapat'' gibi bir detayda var,eğer müşterisini basitleştirecek olsaydı o yazısının içerisinde bu hissedilirdi zaten.
Son olarakta konu içerisinde kimsenin haddini bilmemesi gibi bir durum yok,sen sana yazılan ''Güzel kardeşim'' lafının altında eğer bir art niyet arıyorsan,asıl burada bir sorun var.

@Brahim
Hacım ben burada kimseyi suçlamıyor ve savunmuyorum,sen orada yazdığı ''Okuyabilsin, eli mouse tutsun'' lafına takılmışsın ama ondan önceki mesajını okumamışsın.
Yazdığı uzun yazının içerisinde ''Ben sattığım tüm sunucularda eğer bana müşteri hiç bir bilgim yok diyorsa ben bu adama alpemix üzerinden en az 1 saat eğitim veriyorum Panel,Sql Npc Patch Server aç kapat'' gibi bir detayda var,eğer müşterisini basitleştirecek olsaydı o yazısının içerisinde bu hissedilirdi zaten.
Son olarakta konu içerisinde kimsenin haddini bilmemesi gibi bir durum yok,sen sana yazılan ''Güzel kardeşim'' lafının altında eğer bir art niyet arıyorsan,asıl burada bir sorun var.
Kişiliğimi sorgulamasıydı had bilmesi.
Art niyet aramak değil bende zaman zaman dostum kelimesini kullanırım.. ama dalga vari ego altından konuşmam.
Bu arada bende müşterilerime işimi anlatırken o bahs ettiğin yazı tavrını takınıyorum, ticaret bu kimisi doğru kimisi yanlış.

gameofis

Silkroad Pvp Server Sağlayıcı
Takımı
Galatasaray
Ümitin yalakası her forumda herkese dikleşip çocukca kavga etmesi miğde bulandırıcı @Brahim dediği gibi haddini bilir konuyu uzatmaz umarım.
Senin bu forumda durman yeteri kadar mide bulandırıcı. Ümit tekmeyi vurunca uğura yalanmaya başladın heralde uğurda ne bok olduğunu anlar yakında popişine tekmeyi vurur rahat ol.
Seni gidi Çakma A.Ş daha vergi levhası atacaktın atamadın. :) Neyse konu joymax senin gibi cow cow larla muhattap olmaya gerek yok. Ümiti kandıran kimi kandırmaz. :)

Günde 80-90 kişiyi nasıl ve hangi dille dolandırdığını burda "citti citti" anlattığın için teşekkürler.
Böyle bir konuşma üslubu ve kelimeler ile nasıl bu kadar sayko müşterin var anlamış değilim.
Şahsen ben biriyle çalışacaksam önce kelimeleri cümle içinde nasıl kullandığına ve TDK'ye uygun mu değil mi diye bakarım.
Onun için @gameofis listenin en sonunda değil, liste dışında bi yerdesin. :bitch:
Velet heryerde velet dolandırıcı sana açık adres ve telefon numarası veriyor.Neden gelmiyorsun klavye nanoşu.VsroFF yalakası lale.
Senin gibi bir it köpek 1 milyon tane sunucu istese ben satarmıyım acaba :)
Babanızın forumunda 50 tanede dolandırcı diye konu açsanız beni yok etmeyi bırak parmağıma bile dokunamazsınız.
fake hesaplar fake yazılar dolandırıcı :D hadi lan ordan dangoz :) kendi yazdığına sen ve yaladıkların inanıyor anca :)

gameofis

Silkroad Pvp Server Sağlayıcı
Takımı
Galatasaray
Kişiliğimi sorgulamasıydı had bilmesi.
Art niyet aramak değil bende zaman zaman dostum kelimesini kullanırım.. ama dalga vari ego altından konuşmam.
Bu arada bende müşterilerime işimi anlatırken o bahs ettiğin yazı tavrını takınıyorum, ticaret bu kimisi doğru kimisi yanlış.
Kardeşim sanı tanımam etmem senle ilgilide bir problemim yok :) Piyasada bazı dangozlar hakkımızda ileri geri konuşur sizlerde yanlış algılarsın öyle tepki verirsiniz belki sıkıntı yok. ben 9 senedir buradayım bir 9 sene daha burada olurum kimler gelir kimler geçer boşver :) tartışma alanına çevirmiyelim konu joymax lütfen ona odaklanalım :D

Takımı
Seçiniz...
Bak bunu burdan alın :D
vSro'ya bak bakayım, üyeliğim nerede? Ben senmiyim ki yalıcam lale.
Sen dolandırmaya devam et, kanın bozuk ya bi kere düzelmezsin.
Seni eğiten ailene yazık, adap öğretmemişler, açıkta gördüğünü yalıyorsun yazık.
Sen bana 1 milyon tane sunucu ver, 1 tanesine dönüp bakarsam namerdim. Ben sen ve yaladıkların gibi vur kaç yapan biri değilim, açtığım her hangi bir server dahi yok.
Boşa ne güzelde sallıyorsun. Dolandırıcı aşağılık bir köpek olduğunu herkes biliyor sen burda lak lak yap sadece başka bişey yapamazsın.
Benim seninle ne çalışmışlığım ve ne de alışverişim var. Seninle bir alışverişim olsaydı, bana millete yaptıklarını yapsaydın emin ol seni olduğun yerden gelir alırdım.
Köpeklerini al ve yalamaya devam et bebeğim.

Takımı
Galatasaray
Paypal hesaplarına engel :)
-Paypal Engel-

Ayrıca bu konudaki yoruma göre superrewards hesapları da askıya alınmış
-Superrewards Engel-

-superrewards is also suspending accounts:

"Today we received a legal dispute for your application which outlines IP infringement of Joymax's Silkroad property. As such we'll need to block your access to our platform until you have a license to use their property. This removal will occur in the next 48 hours."

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Joymax geri döndü.
Bir sürü facebook sayfası az önce yine kapatıldı ve buna ek olarak artık youtube sayfaları da kapatılıyor.
Silkroad pvp videolarıyla ünlenen wint'in kanalı ve bir kaç kanal daha kapatıldı;
- YouTube

Takımı
Galatasaray
Yavaş işliyor ama olsun,bakalım nereye kadar gidebilecekler.

125 cap yaptıklarında 1 hafta sonra 130 cap ne zaman gelecek yazmıştım 2 ay sonra 130 cap geldi. hissediyorum 1 yıl içinde 140 ı bulur

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
125 cap yaptıklarında 1 hafta sonra 130 cap ne zaman gelecek yazmıştım 2 ay sonra 130 cap geldi. hissediyorum 1 yıl içinde 140 ı bulur
Ben de şuan level güncellemesinin geleceğine hiç inanmıyorum kalır gibi duruyor 130'da ama umarım yanılırım :buddha:

Yukarı Alt