Jigsaw

Aileden
Forumda charımı pek tanıtmadığımı ve oyunumdan bahsetmediğimi farkettim resimlerle charımı sürekli burda yenilendikçe tanıtmak istiyorum ilerde bakıp aha 50 lvlken şöyleymişim diye bakabileceğim bir topic olmalı bu. İşte charımdan resimler ve bilgiler;

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
Charımı LVL 52'ye kadar premium ve SP ticketla kastım 50-52 gibi de ciddi farm yapıp serverın en güçlü lvl 56- charı olmayı başardım.

-Resim Silinmiş.
Bu kuşum Isyutaru, daha doğrusu Lsyutaru! =)

-Resim Silinmiş.
Bu da kurdum Ornlu ikisi de şu an 47 LVL farm yaparken iki pet kasmak zor olmuyor ve çok eğlenceli ikisini de kasmak.

Unique kesme merakım pek olmadı. 80 olunca bol bol keserim. Kesmiş olmak için 1TG kestim LVL 40'da 51 olunca da bir Uruchi o kadar.

Aşağıdaki 7DG garment setim ve 60 glaviem henüz çoğunu kullanamasamda serverın en güçlü 60- charı olmak için bunlara ihtiyacım var ve farm da yapacağım tabii ki;
-Resim Silinmiş.

Bu da şu an kullandığım 52 glavie;
-Resim Silinmiş.

Charım hep full str gitmiştir ve skill açma önceliğim şu şekildedir;
1) Soul Spear Serisi
2) Ghost Spear Serisi
3) Passive'ler
4) Grass Walk
5) Glavie Fırlatma
6) Her türlü bonus veren bufflar
7) Imbue
8 )Fan Storm Series

Job olarak hunter oldum eskiden thieftim insanlara yardım etmek ve düşük lvlere hava atmak hoşuma gidiyor.

http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=13&t=16023

:mrgreen: Şuna da bi bakın ufo gören masum köylü halim.

Umarım charımı beğenmişsinizdir! :mrgreen: İyi forumlar! Şu anki guildim resimde ayarlardan görüntü amaçlı kapatılmış olsa da yakuza. Ve şu an pek aktif olmasa da çok seviyorum guildimi.

Jigsaw

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
EXC123 demiş ki:
baya urasmissin ya ama gsl charin :lol: bende biara bole bisi yapiim bari :lol:
0 gap Npc kıyafetle şakır şakır kasaydım şimdi 80 dim farm yapıyor olurdum ben böyle daha çok zevk alıyorum daha güzel önceden farm yapıp yüksek lvleri keserek egom tatmin oluyor. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Zardock demiş ki:
wışş senın 8 degree set nasıl olur bılmom ben o lvl de 5 6 degre npc karsık gezıyodum :mrgreen:
Bilmiyorum ama şu an +4 Chestim var sw1ss'de STR 5 INT 5 69 garment. Çok iyi yaw cinsiyetini değiştirdi üstüne yattı adi. 69 olana kadar diyo bana. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
:mrgreen: Siz bi şunlara bakın!

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Abi o ne yawf? :mrgreen:

Tavşanın tövbe derkenki ifadesi çok zor yakalanmıştır yabana atmiyalım. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
-Resim Silinmiş.

Brrrrrrr! :mrgreen: Şahsen reklamdan nefret ediyom çok saçma geliyor bana brrmış. Reklamcı dünyanın parasını götürdü ben daha orjinal bişey bulurdum bkz. resim gibi. :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Fireworks ruleez! :mrgreen:

-Resim Silinmiş.

Jigsaw demiş ki:
:mrgreen: Siz bi şunlara bakın!

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Abi o ne yawf? :mrgreen:

Tavşanın tövbe derkenki ifadesi çok zor yakalanmıştır yabana atmiyalım. :mrgreen:
Hani saklıcaktın.Bari öm den şantaj yapma :lol:
Char biraz azgın çıktı bende kaçırmadım Razz

Yukarı Alt