wizard falan hybirdd olamsı lazım bnce yoqsa çk yatarsın ama manya da ihtiyac duydundan değik bişi yapacaksın:D

full str olacan,ve bana sorarsan sadece rogue skillerini aç,2. bi builde ihtiyacın yok,dagger charlar acayip güclü oluyor hem cok sinsiler hemde çok sağlam indiriyolar,ben lvl 36 wariorken aynı pt deki lvl 26 rogue char mobları kombolarla benden daha hızlı kesiyordu,ve çok eğlenceli bi char görünmezlik falan ne arasan var

full str olman lazim ama bence extrda nbowun skilerinin de acilmasi lazim cok dha ii olur bence ozllikle 70+ bowlar cok kral oluomus eu da

boo

rank8
Pennywise demiş ki:
full str olacan,ve bana sorarsan sadece rogue skillerini aç,2. bi builde ihtiyacın yok,dagger charlar acayip güclü oluyor hem cok sinsiler hemde çok sağlam indiriyolar,ben lvl 36 wariorken aynı pt deki lvl 26 rogue char mobları kombolarla benden daha hızlı kesiyordu,ve çok eğlenceli bi char görünmezlik falan ne arasan var
eet eglence bakimindan en eglenceli chardir(cok abuk subuk ozellikleri var gorunmezlik istediine donusme yaratigi evcillestirme falan)
str verceksin rogur accaksin ve de bence de crossbow biraz adi kalmis
dagger skillerini ve genel rogur skillerini ac
full farmsiz git yeter bence boyle spler arada bi 2 gap falan yaparsin eksik kalirsa ki kalcagini sanmiyorum
ilerde de crossbow u acarsin istersen
2. skill oalrak bard veya cleric ac, warrior veya warlock/wizard falan acma
ben olsam bard acardim hizli kosma ve daha bi suru guzel buff var

Pennywise demiş ki:
AyNeN..Monster Mask skilline de sahipLer rogue güzel FULL STR olmalı çünkü hep phy wuruyor el yakması yok..

Kesnlikle Full str olmalı
yan char olaraksa 3 tercih var
1. cleric her halukarda partin hazır sağlam bi cleric partysiz kalmaz asla
2.warior çok sabır gerektiren bişi çok sp lazım tam olarak açtığınızda 4 farklı weaponla oynama keyfini tadabilirsiniz
3.bard guzel ozellikler var hele hızlı koşma olması herşeyi bitiriyo çok onemli bi skill hle eu da 2 3 kat daha onemli

benim goruşlerim boyle umarım faydalanan olur Wink

A

Anonymous

Guest
Iyi bir dagger ;

Str oLmalı

Dagger Attackları ve bufflarını maxlayalarak açmalı ;

warp skillerinden hızlı koşma (moving march ) açmalı ve uplamalı .

Yukarı Alt