-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
1. resim avrupadan değil...
silkroadun eski sürümlerinden biri bi ara yapılan güncellemede nude(çıplaklık) kapatmayı unutmuşlardı :)

endorphin demiş ki:
silkroadun eski sürümlerinden biri bi ara yapılan güncellemede nude(çıplaklık) kapatmayı unutmuşlardı :)
bak o deilse zaten alttarafta bide erkeğin çıplaklıkı var görebildin mi :) Wink rahat ol yane :lol:

Arkadaslar daha once indirdigimiz europa clienta tıklayınca silkroad has been already installed.Would you delete and reinstall? diye bi uyarı gelio nedemek şimdi bu.Yeniden mi yuklicem 867 mb ı Confused

Last_OTTOMAN demiş ki:
Arkadaslar daha once indirdigimiz europa clienta tıklayınca silkroad has been already installed.Would you delete and reinstall? diye bi uyarı gelio nedemek şimdi bu.Yeniden mi yuklicem 867 mb ı Confused
hayır kardeş bide şimdi dene bakalım dicek mi derse evet indircen :lol:

Yine aynı seyi diyo yaa offf bırakıcam bu oyunu hee iice sacmaladılar.Madem hata vercekti neden yuklettiniz yaa :lolmuch: Evil or Very Mad

Last_OTTOMAN demiş ki:
Yine aynı seyi diyo yaa offf bırakıcam bu oyunu hee iice sacmaladılar.Madem hata vercekti neden yuklettiniz yaa :lolmuch: Evil or Very Mad
ben ilk o çıktıgında indirdim ve 10u kullanıyorum yükledim hiç bi sorunda çıkmadı :S Rolling Eyes

CoRAsPiN demiş ki:
endorphin demiş ki:
bak o deilse zaten alttarafta bide erkeğin çıplaklıkı var görebildin mi :) Wink rahat ol yane :lol:

Arkdaşım iyi bak menulerin durduğu yerlere o eski client :)

boo

rank8
CoRAsPiN demiş ki:
endorphin demiş ki:
ayrica yanlis bilgi
sadece isro da kapatildi ciplaklik...cunku salak salak hareketler ve bunlara itirazi olan mailler artti
oysa ksro da falan halen ciplaklik olmasi lazm (vea fosta)

kardeşim şimdi zaten bu avrupa kore versiyonundan alıntıdır resimler Evil or Very Mad sen şimdikinden vermemi nasıl beklersin... Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

yaa kardeşim ben daha indiremedim bile 24 saat sürüyomus biri bana yardım edebilirmi?

Yukarı Alt